Kameleonova hinavščina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
Od mene (še) nič...lahko da ga je kak drug mod kje zahaklal...ko ga že pogrešaš
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ko bo kamela bil moderator bo konec sveta. model je pač...potreben pozornosti, rad ima občutek moči, po zs se istim drekačem priključi na piru in to je to.

ptice iste sorte skup letijo, teli naši govnači istega roda pa ZS-jajo.

pač foruma bi moralo biti konec, pa se eni trudite da ostaja živ z 105 nekdanje uporabnosti, pametne aktivnosti in priljubljenosti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
OP je dobil eno (1dan!!!) dnevno blokado na poste v temi o corona virusu....predhodno (dan...dva prej) sem mu celo en post samo popravil ker sem se načeloma strinjal z napisanim in mi samo izrazoslovje ni blo ok... In evo cela drama takoj :)

Vzporedno (mislim da tema o Socializmu) je en dan prej Matey dobil enak ukrep enako zaradi neprimernega izrazoslovja...pa ni bilo nobene drame...

Me je malo bizi ..... presenetil s to temo....se vprašaš od kje se je tega učil...... Je prevzel ta AW dar po jagababi...al so bli tisti miroljubni skvoterji ki jih je omenjal zadnjič :)

Treba se takoj delat žrtev pa da boli....pa tud če se te noben ni dotaknil ;)
Nisem te teme odprl zato, ker bi se delal žrtev. Sem že dobil tedensko prepoved, pa se nisem nič sekiral, ker si mi to po ZS obrazložil in čeprav sem s tabo nisem strinjal, sem sprejel tvoje mnenje. Tokrat pa ne bu ne mu, samo bumf. In proti temu protestiram, :nazdravje: ti pa ne bom ponujal, ne javno in ne privatno.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Čist resno vprašanje. A je Alter mogoče financiran iz Madžarske?

Priznam mene ste mal opral. Imam vedno bolj desne nazore.
O šit dobr da si se spomnu-H je kriva ker je ogrsko salamo po dampinški ceni prodajala da nas je zasvojila in v desno zasukala - zahtevam takojšno prepoved prodajo ogrske.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
Ej softi.... A vi2 z mojim prjatlom patriotom kej privat sestankujeta (ZSjatka).....da vem v kjero zgoraj omenjeno grupo spadata....
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a te boli, ker nisi del te grupe?
bi rad mal pobrskal po zapisih, kot to radi počenejo tvoji idoli, sds oz udba?
al bi rad predalčkal kot maša?

povej kaj bi, da ti pomagam.....
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
a nima admin/mod pravico brisati kadarkoli se mu dvigne brez da bi pojasnil vzrok?
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Brez vsakega opozorila in utemeljitve mi je prepovedal objavljati v temi Kitajski super virus. Pa nisem napravil drugega, kot objavljal realne podatke v nasprotju z lažnimi in senzacionalističnimi objavami nekaterih drugih, posebno še endvatri. Morda pa je Kameleonov cilj, da se ustvarja nek strah in negotovost. Prosim za javno obrazložitev prepovedi.

Prosim izpisek iz ajpesa da so tvoji podatki edinozvelicavni, 123 pa vsi po vrsti lazni.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kameleon je kul, moramo se dobiti enkrat kalibri na pijaci. Da vidim, ce ste v zivo tud tolk pogumni kot jaz.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.550