Kameleonova hinavščina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Brez vsakega opozorila in utemeljitve mi je prepovedal objavljati v temi Kitajski super virus. Pa nisem napravil drugega, kot objavljal realne podatke v nasprotju z lažnimi in senzacionalističnimi objavami nekaterih drugih, posebno še endvatri. Morda pa je Kameleonov cilj, da se ustvarja nek strah in negotovost. Prosim za javno obrazložitev prepovedi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Joj upam da ne bom tak ko bom nekoč v peMziji :norec: :valjamse:

En dan prej identično foro spustil Matey ko se je vsajal vate.....ampak on me za razliko od tebe po ZSjih rufa kdaj da za :nazdravje: v opravičilo....

bizi bizi sej bo kmal prvi pa bo bolš :p
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Joj upam da ne bom tak ko bom nekoč v peMziji :norec: :valjamse:

En dan prej identično foro spustil Matey ko se je vsajal vate.....ampak on me za razliko od tebe po ZSjih rufa kdaj da za :nazdravje: v opravičilo....

bizi bizi sej bo kmal prvi pa bo bolš :p
Po ZS se nikoli z nikomer ne pogovarjam in vse moje delovanje je javno, ne pa da nekaj javno pišem, privatno se pa opravičujem. To delajo samo pusice. Še sedaj nisi pojasnil, zakaj si me izločil iz teme in to brez pojasnila ali opozorila, kjer sem prikazoval realne podatke in oporekal lažem endvatri. A če je on odprl neko temo, ki se tiče vseh, potem lahko v njej nekaznovano serje, kakor mu paše? Oj Kamele0N , najprej zmoderiraj svojo glavo. :evil: :evil:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Bizi bizi....kaj če bi ti kak Snickers maznu...deluješ tak...drama Queen :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
haha, sm vceraj prov predvidel tole, ko ga je ocitno nekdo prijavil, ker je enmu napisal da nima nic med usesi...

no, ce je to res, si ti neresen. oz. ocitno vodljiv od 123 ali pa od njegovih nadrejenih.

tud jest ne vem, od kdaj je odpiralec teme odlocevalec kdo lahko posta tam in kdo ne.

Tole res ni moderatorska vrlina. da pa se pivo za podkupnino sprejemas pa sploh ni lepo.

da bi pa enkrat 123 spustu en perm ban, k sam drek prinasa na alter ti pa ne klikne, ane? al je vseeno veliko klikov in postov na njegovo drekanje in to ustreza sefom ki sam klike stejejo?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
lej ko maš na drugi strani bluzatorje ter provokatorje ranga bluzi pač mora bit nekdo da vse skupaj uraznoteži.
nisem te še opazil da bi se spotaknil ob recimo namerna zavajanja linkinsona, zadnji njegov link (o glasovanju za min.plače) je tak lep primer.
kje so stokanja in jokanja v teh primerih?

ajde, če mi najdeš post da si res kdaj jamral tudi glede takih potem začnem še jaz lobirat da 123ja banajo, še podkupil bom s sixpackom alpa platojem če bo treba.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
haha, sm vceraj prov predvidel tole, ko ga je ocitno nekdo prijavil, ker je enmu napisal da nima nic med usesi...

no, ce je to res, si ti neresen. oz. ocitno vodljiv od 123 ali pa od njegovih nadrejenih.

tud jest ne vem, od kdaj je odpiralec teme odlocevalec kdo lahko posta tam in kdo ne.

Tole res ni moderatorska vrlina. da pa se pivo za podkupnino sprejemas pa sploh ni lepo.

da bi pa enkrat 123 spustu en perm ban, k sam drek prinasa na alter ti pa ne klikne, ane? al je vseeno veliko klikov in postov na njegovo drekanje in to ustreza sefom ki sam klike stejejo?
Kaj vse si pa ti v tem romanu nabluzil....to je zrelo za teden dni toplic....

Same zgrešene domneve!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
a pol je zgreseno to, da odpiralec teme ne more odlocat o ostalih postih? me res zanima, da bom vedel v prihodnje.

cappy: dej link, ne spremljam vseh njegovih objav....
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
lej ko maš na drugi strani bluzatorje ter provokatorje ranga bluzi pač mora bit nekdo da vse skupaj uraznoteži.

Tako kot v parlamentu kjer vsak desni bedak rabi protiutež v levem kretenu? Konjski drek pobereš ali pripelješ še kravo da naredi svoje in sta uravnotežena?

Sralec tipa 123 bi na normalnem forumu odletel še pred malico. Pa še kakšna druga cifra z njim vred.
 
  • Všeč mi je
Reactions: veselilisjak

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
a pol je zgreseno to, da odpiralec teme ne more odlocat o ostalih postih? me res zanima, da bom vedel v prihodnje.

cappy: dej link, ne spremljam vseh njegovih objav....
OP je dobil eno (1dan!!!) dnevno blokado na poste v temi o corona virusu....predhodno (dan...dva prej) sem mu celo en post samo popravil ker sem se načeloma strinjal z napisanim in mi samo izrazoslovje ni blo ok... In evo cela drama takoj :)

Vzporedno (mislim da tema o Socializmu) je en dan prej Matey dobil enak ukrep enako zaradi neprimernega izrazoslovja...pa ni bilo nobene drame...

Me je malo bizi ..... presenetil s to temo....se vprašaš od kje se je tega učil...... Je prevzel ta AW dar po jagababi...al so bli tisti miroljubni skvoterji ki jih je omenjal zadnjič :)

Treba se takoj delat žrtev pa da boli....pa tud če se te noben ni dotaknil ;)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja, očitno se Mateyu zdi upravičeno, biziju pa ne.

dedc očitno hoče vedeti vzrok...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ja zgleda mu je zmerjanje uporabnikov že tko normalno da niti ne ve kdaj to počne...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.496