Kameleon in grožnje

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Zdej je pa dost. Boste umiril tega kvazi moderatorja, al mu boste pustil, da hara po forumu in grozi z bani in podobne oslarije.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Zdej je pa dost. Boste umiril tega kvazi moderatorja, al mu boste pustil, da hara po forumu in grozi z bani in podobne oslarije.
Tole bom quotal....da slučajno ne pobrišeš...

Iz ZSja ki si mi ga poslal cca 4+ minut nazaj ti očitno ni jasno komu so bila opozorila v tisti temi od johanesa namenjena...

Ti tukaj še 1x javno odgovarjam.... "pojdi na pir....jutri pa na sonce.... In beri.... 100x....
Nekaj se te loteva.... Upam da ni Covid-19"
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Sem popravil post....se je kalbo zataknil tja kjer ni blo vejice (odstavka) :D

 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sedaj me že v dveh temah blokiraš brez opozorila, brez navedbe razloga in brez navedbe trajanja blokade. Kje te lahko predlagam za moderatorja leta? :nigladek:
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in cappy

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
Sedaj me že v dveh temah blokiraš brez opozorila, brez navedbe razloga in brez navedbe trajanja blokade. Kje te lahko predlagam za moderatorja leta? :nigladek:
Tebi tvojo blokado ni potrebno razlagati. Blokada pač. Število daje vedeti da so uprarvičene, ti pa še kar naprej razgrajaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Sam če bi bil pa lev bi se pa namesto bizija pa kak 123 tu vsajal...

SOS (same old sh....) :)
 

Skywalker

Zelenc'
30. apr 2020
1
0
1
Zdej je pa dost. Boste umiril tega kvazi moderatorja, al mu boste pustil, da hara po forumu in grozi z bani in podobne oslarije.
Seveda, če je Pičkica-Pusy, ki ne prenese resnice in ne upa sprejet kaj bodo drugi povedali o njem. Potem pa na tak otroški način, ker ne more drugače bana. Kot 5 letni otrok. Ko nima več izgovorov in debata presega njegov nivo bana, to delajo otroci-pussyji...
Razloga si sploh ne upa obrazložit. Reinkarnacija. Halo, nikjer v pravilih ni prepovedana, je sploh ne bi bilo če ne bi imel takih izpadov.
In on ti potem nekaj naklada o neki demokraciji.
Svojo temo, ki jo je odprl:
" Chameleon Sandbox"
Odprta je bila tri dni.
Zakaj!

Poleg nešteto tem, ki so bile čez njegovo delovanje. Je vse več ali manj zaklenil.
To jih je samo nekaj kar je še ostalo.

Zakaj, ker je pussy!
Spet bom banan ja vem. Zakaj ker je pussy, ki ne prenese kritik. Potem pa samo takole z banom lahko fila svoj ego. Res se mi smiliš.
Vsi ostali ste pussyji, ker se mu pustite, da dela to kar dela in to še zagovarjate.
Spustili ste se na njegov nivo, udomačil vas je kot majhne kužke. Žalostno to je forum, na katerem bi moralo bit dovoljeno izražat svoje mnenje. Ne pa da dela kot da bi bil to njegov forum in njegov plac za igračkanje.
Res ste pussyji.
Res se manjka nekoga, ki bi tukaj naredil red.
Lep dan in lepe prvomajske praznike.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Hello Oktopusy.... Markus.... Merlin.... Felis...

Goodbye :)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: cappy
I

Izbrisan uporabnik 22742

Hello Oktopusy.... Markus.... Merlin.... Felis...

Goodbye :)
Pa ne moreš ti mene zbrisat si premajhen.:nigladek: Pussy-Pičkico jedna!:valjamse:
Imam toliko nickov, da se tebi tud ne sanja. Tiste, ki jih vidiš in tiste, ki ne.
Nč bat dobr vem kaj ti vidiš.:valjamse:
Maš srečo, da nimam velik časa se ukvarjat s takimi pacijenti. Drugače bi ter mal bolj jebal v glavo. Revček.
Se vidimo!:evil:
P.S. cappy dobr mu ga potegen!:srce:

I'll be back.:gorjaca:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
banaj vse registracije teh 1minute email servisov pa bo hitro mir
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Ni samo karantena....je še "un vetr" k ni dober...