Kambuša, kambuča...

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ima kdo izkušnje s tem čudom
tongue-1.gif


neki malga sem prebral, hvalo vsi tko, kot da € ven meče
grin1.gif


pa da še tle kak komentar slišim
wink-1.gif


mami je začela to pit in ko mi je povedala kaj pije sem jo naprej skor skurcu, ka ma to za ene glive v vodi. po prebranem po netu ne zgleda nč slabga.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če je res tko oh in sploh the best
če so se pojavel kaki stranski učinki
kake slabe izkušnje
kaka vidna izboljšanja
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
ne vem, pila sem jo pol leta, pa ni blo ne dobrih, ne slabih učinkov,...ok, res je nisem pila zaradi neke konkretne želje po izboljšanju zdravstvenega stanja, ker mi nič ni manjkalo, ampak bolj iz firbca,....je pa mami mela probleme z želodčno kislino in je mogla nehat.... ne vem, škodit po moje ne more, da bi se pa ob tla metala zaradi tega, ker je tako oh in sploh super, pa tudi ne
grin1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
thnx
wink-1.gif

no to je že dober vedet, da če jo kej po želodcu začne ščurak, da je lahko to vzrok
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, ker ma precej kisline,..sicer je pol mami dobila napad žolčnih kamnov in je šla na operacijo, samo to pa ne vem,če se da ravno s tem povezat...
 

vejca

Pripravnik
Jaz osebno je nisem nikoli probala sem jo pa zrihtala dvema prijateljicama ki sta hotele shujšati. Ena se je držala navodil druga se jih ni. Obedve zredile sta se kar precej zredile in to kar precej in jo tudi prenehale piti po 6 mesecih. Sta mi pa obe zatrdile da sta se ob času pitja bolje počutile.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Smo jo leta nazaj pripravljali. Brez nekih učinkov, razen tistih, ki jih pač da pravi čaj, a zelo dobrega okusa.