Kam greste za nov let?

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Jst sem pa glih bookiral Bratislavo. Je že kdo bil? Kej pametnega za pogledat?
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
da ne bom odpiral nove teme bom kar tukaj prosil za pomoč.

rabil bi neko ugodno ponudbo za praznovanje novega leta za 4 osebe. razmišljal sem bolj na kakšen bovec, bohinj in kranjsko goro, vendar je moje iskanje obrodilo bolj malo sadov. tako da vas prosim za kakšne linke od ponudb. samo ne kakšne luksuzne primere in pa ne sme biti izven kakšnega središča dogajanja. šle bi pa 4 osebe. ina pa tam nekje do 60€ za dva dni na osebo.

prosim za pomoč
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Doma.

Za novo leto in take praznike se izogibam gužvi (ne prenesem take mase ljudi). Sem raje na toplem
grin1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ksz...
v kranjsko goro.. upam da bo bolš kot vse nova leta do zdej, ker so mi bla res nočna mora(od sprehajanja do jesenic cel večer, in nazdravljanja v družbi v kateri z bivšimu nisva bla zaželjena, do novga leta k so ns par min. po polnoči vrgl iz kafiča ker je kelnarca zbolela, in je šou folk ga drgm pit pa žurat jz pa seveda z bivšimu mogla tm ostt pa pospravlat pomagat ker je on dobra dušca in važn da bo kafič pospravlen tut če morva it midva pol po dežju peš 10km in je nov let totalno gnil) blaaaah...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
hysterical-1.gif


aplauz.gif


Saj sočustvujem, ampak je tako dobro napisano, da mi je res polepšalo dan (da se pa meni res ni treba pritoževati.press).

Na temo - nimam pojma. Nekam stran od računalnika. Upam.
Ali pa vsaj na kakšno dobro papico, pijačko in dooooooooolgo spanje.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
k.s.z.


Moravkse toplice za 4 dni, torej naprošam vse ki poznajo kaksen dober lokal, disko ipd v okolici Moravcev, da malo napisejo kam se splača it.


aja.....kam greš je odvisno tud od družbe, smo za 1x trije kolegi......tako da kakšnih predlogov za razvajanje "v dvoje" ne potrebujem.........razen če prej poveste kje se da dobit kaksno tako da bo masirala
evil.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
V hotelih je polno maserk.

So pa tudi take 60+, ki tebi plačajo da jih zmasiraš :)

Kam pa za silvesrta, pa se bom malo pozanimal

Lp
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:


Kam pa za silvesrta, pa se bom malo pozanimal

Lp


bi prosil ja, kakšno dobro lokacijo za Silvestrovo, pa kakšen dober lokal za kakšen dan pred/po Silvestrovem.


LP
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
haha, moji ta stari grejo tut u moravske
hysterical-1.gif



jst sem se pa odločla, da bom letos za novo leto, za spremembo doma. Letos imam že prav dosti vozikanj sem in tja, avionov, busov, avtov...tako da sem že rekla frendom, da bom doma, kdor želi, se mi pa lahko priključi. Edina varianta ne-bit-doma je vikend, ki je samo pol ure stran, pa še to v primeru, da ne bo (preveč) snega
smile-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Po dooolgem času bom zgleda odšteval kar v Ljubljani. Natančen plan sicer še ni znan, ampak, sej se ne mudi.
 

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
ksz.

Letos grema z mojo na Kope. Ma ene kolegica relativno vlek vikend, tk da bo kr lepa družba. Par dni smučanja, sankanja pa alkoholiziranja v fajn družbi
nahrung002.gif