Kam greste za nov let?

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
V hotel med dvema rjuhama!
bonk.gif

Silvestrovo je zame pač le en 'beden' nori dan.
Itak se nič ne spremeni....no razen koledar in podražitve
evil.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
ksz...
v kranjsko goro.. upam da bo bolš kot vse nova leta do zdej, ker so mi bla res nočna mora(od sprehajanja do jesenic cel večer, in nazdravljanja v družbi v kateri z bivšimu nisva bla zaželjena, do novga leta k so ns par min. po polnoči vrgl iz kafiča ker je kelnarca zbolela, in je šou folk ga drgm pit pa žurat jz pa seveda z bivšimu mogla tm ostt pa pospravlat pomagat ker je on dobra dušca in važn da bo kafič pospravlen tut če morva it midva pol po dežju peš 10km in je nov let totalno gnil) blaaaah...

Kako pa je drugače v Kranjski gor za nov let? Je fešta?
 

saiko

Pripravnik
16. avg 2007
381
0
16
Kransterdam
tudi mi gremo v Beograd - odhod čez slabih devet ur
cool-1.gif

31.12. rola Armand van Helden v Expo centru
cheer.gif

upam, da bom dobil karte...zna bit hud party
zmaga.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ej, mogoče sva pa midve sosedi?
shocked-1.gif


Ker jaz imam tudi enega takega dobrega soseda, ki se samoiniciativno in na lastne stroške založi z vsem mogočim pirotehničnim materialom, in naravnost altruistično zabava celo vas.
cheer.gif


Na temo - nimam pojma, kje bom. Glede na to, da sem v zadnjih treh tednih obrnila celo srednjo Evropo (natančneje božične sejme + bližnja smučišča), da zadnjih par dni po navdihu lezem okoli po Sloveniji, nimam pojma, ali bom doma-basanje s hrano-postelja, ali doma-basanje s hrano-tv ali pa grem pogledati kakšno mestno fešto. Sigurno bo pa znotraj kokoške in mi to tudi čisto odgovarja.
 
Nazadnje urejeno: