Kako v zadnjem trenutku na kratek dopust?

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
Recimo, da bi rad čez dva-tri dni nekam odpotoval za npr 4 dni. Kako si lahko poiščem dober in ugoden dopust v tako kratkem času in zadnjem trenutku?
Destinacija načeloma ni pomembna, če je možna pa nekam na obalo ali v tople kraje.

Kako se lahko kam odpravim in nekaj na hitro najdem?
 
  • Haha
Reactions: kalbo

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Greš s prstom po zemljevidu. Ko najdeš lokacijo ki ti je všeč greš na booking in si nekje v bližini najdeš prenočišče.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
OK to so totalne osnove, ki jih že vsak ve. V praksi pa ni tako enostavno oz. skoraj nikoli ne najdeš cenovno ugodne ponudbe, ki bi se splačala.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.155
873
113
Kako ne? Ne vem sicer kaj je zate cenovno ugodno ampak men je ze parkrat ratalo v takem casu dobit na vrat na nos dobit cist sprejemljive opcije. Se lani na Siciliji sem vse sproti rental, ker nismo mel nobenga plana, prosto po presernu. Sred poletja pa si mislim, da gre za misijo nemogoce.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
611
318
63
Kaj pa recimo Terme Paradiso v Dobovi. Male toplice, cenovno ugodne pa kar nepoznani zanimivi kraji v bližini?
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.770
262
83
Največja slovenska vas
Malo pogledas okoliska letalisca, letalske karte, dolocis budget... evo, nasel poceni karto za 1. Majske, ce imas otroke in rad legokocke:

IMG_4455.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey

dask

Fizikalc
21. sep 2023
203
204
43
Odvisno kako greš. Mi to večkrat naredimo z avtom. Poiščeš približno destinacijo, nabašeš, pelješ. Na cilju najdeš prenočišče - do sedaj niti enkrat ni bil problem (Hrvaška, Bosna, Italija, Madžarska, Romunija). Ponavadi najdemo table ob cesti za apartma, penzion itd., občasno koristimo lokalno turistično točko ali booking. Načeloma pa za par dni nikoli ne kompliciramo prav veliko. Pot pod noge, pa je. Res pa je, da pomaga, če nisi prav zahteven glede namestitve. Včasih je top, včasih je pa tudi "za prespat bo dobr"....