KAKO CENJEN JE POKLIC ZAVAROVALNEGA ZASTOPNIKA?

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ej, ceneje se mi je vsesti in to v miru prebrati, kot pa spraševati tebe, ki se boš potem - če bo šlo kaj narobe - sprenevedal "da itak v pogodbi vse piše".

Kot si prav povedal - pogodbo podpisujem jaz in ne ti, odgovornost sprejemam jaz in ne ti, zato imam veliko raje tudi vse niti v rokah jaz, ne pa da jih prepuščam nekemu jezičnemu klovnu, ki mu gre samo za provizijo.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Mislim, da s Kozarčevo ni dobro češenj zobati, saj povsod vidi teorijo zavarovalniške zarote ali po domače prodaja peska beduinom v Sahari. Take je najbolje prepustiti njihovem "imam prav", sicer ni nič slabega, če se sama odpravi na zavarovalnico in ve, kot je napisala kaj, za koliko in kako zavarovati. Vsi zadovoljni!

Politika dolgodobnega preživetja pa ne temelji na prodati čim več ampak spoznati potrebe in zahteve zavarovanca in izdelati tako ponudbo, ki bo v obojestransko zadovoljstvo.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Zarote so povsod.
10.gif

(zadnjih 10 dni se samo o tem pogovarjamo).

Drugače je pa politika dolgodobnega življenja to, da imaš veze po avto salonih, da trgovci takoj pripeljejo točno tebe, če se znajde stranka, ki nima pojma, kje in kaj zavarovati.
(požrešnejših zastopnikov, kot so pa tam reklamirani kot "osebno poznam, stranke zelo zadovoljne, že leta dela z nami" + "A vi ste pa tudi iz te vasi doma? Kakšno naključje - moja sestra se je pa tri vasi zraven poročila" pa ne najdeš nikjer)
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
saj zato sem jo pa hotel povprašati če tako dobro pozna zavarovalne produkte, pa ni hotela odgovoriti z preprostimi odgovori kot so:
-da
-ne
-za sebe in za moje potrebe dovolj
-...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Politika dolgodobnega preživetja pa ne temelji na prodati čim več ampak spoznati potrebe in zahteve zavarovanca in izdelati tako ponudbo, ki bo v obojestransko zadovoljstvo.

zmaga.gif