Kako bi zagodel spamerju?

fisherman

Zelenc'
8. okt 2007
16
0
1
49
Ali obstoja kak site na internetu, kjer bi lahko nekomu na kitajski GSM poslal npr. 500 SMS-ov?

Oz. kje bi ugotovil ali gre za GSm številko?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.600
113
mail spamerja prijaviš na ene 20 gay mailing list pa si srečen
evil.gif

za smse pa je nekoč obstajal sms bomber, ampak so ga kmalu onemogočili. Sem na sebi testiral 100 smsov v nekaj mintah
bonk.gif
 

fisherman

Zelenc'
8. okt 2007
16
0
1
49
Ubistvu, ne gre za spam v pravem pomenu besed, ampak bolj za fiktivna povpraševanja, ki jih različni osebki pošiljajo hotelom in ko dobijo ponudbo od hotela, bi takoj želeli, da iz kartice, katere podatke ti bodo posredovali, tržeš 5x večji znasek, in razliko jim nakažeš na nek račun, ker one imajo neke probleme s plačilom letalskih kart s to kartico...

Skratka kar nekaj in ker pač delam na takem d. mestu, dobivam veliko takih mailov.

Prišel sem na idejo, da ko bi jim poslal ponudbo, bi jim v priponko dal zip datoteko ali kak link, v kateri naj bi bile fotke hotela ali pomembni podatki za rezervacijo, tako da bi jo sigurno odprli/ poklikali - in takrat bi fasali kak virus
hysterical-1.gif


Glede na to, da z virusom ne bi rad sam operiral, da ga kje ne fašem me zanima, če ima kdo kak link, do kake take zip datoteke s kakim trojancom, ali link do nečesa kjer sigurno stakneš virus (še najboljše bi blo, da je skrit v kaki jpg datoteki).

Kakše predlog?