Kako bi naredil avtomatsko kopiranje CD-ja ?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kako naj naredim (kater program) da bi se podatki z cdja začeli takoj kopirat na

disk, brez da karkoli kliknem. Torej vstavim cd in zadeva se že kopira, brez kakih klikov

ali komand.
 
Nazadnje uredil moderator:

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
874
19
18
Ljubljana
ce kaj narejenega ze obstaja ne vem, lahko si pa sam naredis... kaksna stran kode
wink-1.gif


lp
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.718
39
48
najmanj kar je, bi verjento na cd-ju morala biti primerna autorun datoteka, kjer je specificirano, kaj se zažene ob vstavitvi cd-ja - v stilu copy *.* to c:\cd_temp ....



Ali pa si na namizju skreiraj tako bližnjico, da v bistvu samo enkrat klikneš.
 
Nazadnje urejeno:

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
874
19
18
Ljubljana
na rabis nobene autorun datoteke...

samo hook naredis na sistemski event, ko prileti notri nov CD zacnes s kopiranjem.

Kot sem ze napisal ena stran kode



lp



ps: najbrz mu bo kasna kolegica pokazala svoje slike, pa jih mora naopazno spravit na racunalnik
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
ps: najbrz mu bo kasna kolegica pokazala svoje slike, pa jih mora naopazno spravit na racunalnik
grims-1.gif

Tudi jaz sem takoj pomislil na to.
grin1.gif


Če si hitrih prstov, si odpreš enih par raziskovalcev in sem ter tja klikaš ctrl+a, ctrl+c, ctrl+v,... Če oseba nima kaj dosti pojma o računalnikih, mogoče ne bo opazila, če ga pa ima, ji bo pa itaq sumljivo, zakaj se cd-skoz vrti in gori lučka na cd-romu.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:


ps: najbrz mu bo kasna kolegica pokazala svoje slike, pa jih mora naopazno spravit na racunalnik
grims-1.gif

Dobim vpogled na določene načrte za en projekt, torej delata se 2 projekta v firmi, in malo pred koncem,
moreta obe skupini oz. oba vodilna iz teh 2 sektorjev en drugemu pokazat kaj so naredili, samo nakratko.

Kot bi recimo se dobila 2 odvetnika in si nahitro pokazala priče in vprašanja zanju, itak je lažje
če se pol grupa vsede dol in prečekira, poišče luknje, sam v tistih 3 minutah nimam kaj za zvedet,
kaj bi moje sodelavce pripeljalo do zmage.

Vem da ni fer, samo jaz nikoli ne zgubim, pa če morjo glave zato letet
evil.gif