Kaj vam najbolj smrdi?

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
...ksz...
meni najbolj smrdi delo - pa ne mislim na cajtng
grin1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Meni najbolj smrdi, ko alkoholik pride k nam na šiht, pa vse zasmradi, da mi gre na bruhanje.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Meni osebno najbolj kis za vlaganje in silikonski kit (se mi zdi, da je enak vonj, ogabno totalka).

OK, najbolj seveda smrdi žveplo, amoniak, in podobne močne kemikaije, ampak to smrdi vsem.

Zanimivo pa kak enim bencin diši in na bencinski odprejo vrata in se ''nadihajo'', drugi pa ne prenesejo tega.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
riganje po kakšni salami, klobasi, mesu kakorkoli! To bi prov udaru unga k se mu spahne v družbi, za mizo, v avtu, in ne more glave stran obrnt, pa tja v stran spustit... pa ve, da je 1 uro nazaj jedu, zdele pa en pir spil, k se ti pol itak sam spahuje...

pol tega, pa ne vem, če je še kakšna stvar, k bi me tok s tira spravila...
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
...ksz

Evo malo sem študiral in našel top tri
smile-1.gif


2.vonj bo bolnici, ambulanti,zobar ......(samo misel an ta vonj mi obrne želodec)
uf-1.gif


3. tukaj pa je zadah po čikih
uf-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Najbolj mi smrdijo kuhana jajca, ribe, prepotena in zaudarjajoča telesa ter česen.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:


3. tukaj pa je zadah po čikih
uf-1.gif




Aaaa to sm pa pozabila...na sploh vonj po (postanih) čikih na človeku...ko je cel prepojen s tem vonjem, predvsem verižni kadilci...fuj...ko se ta vonj prov zažre v njih.
uf-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Citat:

3. tukaj pa je zadah po čikih
uf-1.gif




Aaaa to sm pa pozabila...na sploh vonj po (postanih) čikih na človeku...ko je cel prepojen s tem vonjem, predvsem verižni kadilci...fuj...ko se ta vonj prov zažre v njih.
uf-1.gif




Se pridružujem...

+ pasji drek
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
nek francoski sir, ki ga je mel kolega doma (skor kozlal ko sem povohal),
Brie ali kvargelj? Po mojem bo bolj to, drugo. Kvargelj
grims-1.gif

Na neki žurki je blo..., pa je kolegica rekla če bi kdi sir zobal poleg pijače. Ko je prinesla sir v plastični škatli in 2x zavit v plastiko, mi je bilo že sumljivo. Ko sem povohal, pa skoraj skup padel. Sem mislil, da je pokvarjen pa je bila kakšna žur-fora.., potem pa zvem, da tak mora bit in da takšnega nekateri dejansko jejo. Vonj je bil pa neka mešanica starega kisa in prešvicanih štumfov.