Kaj vam najbolj smrdi?

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ja bo držalo. Morske školjke, ki smo jih nabirali kot otroci, neoprane, spravljene v plastično vrečko in hop domov. Povohaš čez tri tedne ...
crazy1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Javna prevozna sredstva v poletnem času - beri: folk z nekaj dni neumitim švicom...bruh...potem umetna gnojila, zdele prov ogabno smrdi, ko gnojijo...prov tist kisel umetni smrad...bljak...al pa tisto, ko smo delali poskus v šoli...zaviješ fižolček v mokro vato in potem raste...po par dneh prov ogabno zaudarja od njega...smeti...to mi tut tko neprebavljivo smrdi...
crazy1.gif


...pa še kej bi se našlo...
 

_Matej

Pripravnik
8. dec 2007
383
4
18
Gorenjska
Čez amoniak ga ni (govorim iz iskušenj, ko mi ga je sošolec na hitro postavil pred nos. Za tem me je še nekaj časa peklo v nosu
bonk.gif
)
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Nekak se še najbolj strinjam s pikapoko. Folk, ki se ne umiva in ga zavohaš kje v trgovini ko stojiš v vrsti in ne moreš nikamor pobegnit, al pa na trolejbusu ko se kak klošar zraven usede, dobro -na vlaku greš lahko vsaj stran... Umetna gnojila po poljih, to itak.
Dodala bi še prašičjo farmo v Ihanu, vedno ko se tam mimo peljem, smrdi za umret, ob slabem vremenu je ta vonj še 10x močnejši.
Potem je tu še mačja scalina, ki ima nek specifičen vonj, ogaben. Smrdi mi tudi večina svežih salam, Poli pa take podobne (nevem kako lahko folk sploh je to...).
Smrdijo mi tudi bolnišnične sobe in laboratoriji, se mi zmer zvrti k pridem noter in mi gre na bruhanje.
Aja, pa še izpuhi avtomobilski, katalizator ki smrdi po gnilih jajcih... Ogabno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.350
5.858
113
pri taščici
To je tudi meni. Sem na dijaškem delu v Jubu, vtaknil nos v disolver (mešalec) pa mal vdihnil, me je po precej hitro odbilo stran. Ko odpreš gnojno jamo smrdi podobno, samo ne tako intenzivno
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.350
5.858
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
O ja, Ihanska farma je tut svojevrsten "biser"...
crazy1.gif

Kot bivši Ihančan vas spomnim, da pogosto v Ihanu vohate tudi čistilno, ki čisti produkte ljudi in industrije. Sploh če se peljete po AC proti Domžalam,kjer jo imate tik ob AC.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Neka učiteljica biologije je znala reči, da nobena stvar ne smrdi, so le stavri, ki neprijetno dišijo.
grin1.gif


Drugače mi pa obrne želodec recimo, ko stopim v mesnico ali ribarnico. Čeprav imam pujse, ovčke, ribice in ostale zadeve izjemo rad in nimam težav s pridelavo, predelavo in dodelavo le teh. Ne vem zakaj.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
O ja, Ihanska farma je tut svojevrsten "biser"...
crazy1.gif

Kot bivši Ihančan vas spomnim, da pogosto v Ihanu vohate tudi čistilno, ki čisti produkte ljudi in industrije. Sploh če se peljete po AC proti Domžalam,kjer jo imate tik ob AC.

No, js se vedno peljem po "stari" cesti proti Domžalam, tako da grem direktno mimo farme. Da raje ne omenjam, kako masten je tist ovinek pri farmi (mastna cesta).
crazy1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tartufi, kuhano jajce, vampi, nek francoski sir, ki ga je mel kolega doma (skor kozlal ko sem povohal), neumit klošar/pijanec (živim v 4. štuku...sem šel enkrat na šiht zjutaj in je celo stopnišče smrdelo ko kuga...DO 4. štuka.., pridem dol in klošar spi na štengah v pritličju. 4 ŠTUKE SMARDU!! Svaka čast. :norec: )...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.350
5.858
113
pri taščici
Masten JE BIL zdaj ni več toliko, ker ni več razkuževanja kamionov preko bazena neposredno ob cesti. Tisti ovinek mislim da je precej problematičen iz podobnega razloga kot trojanski tuneli. Ko so ga nafrezali je nekaj časa kar dobro držal, zdaj se pa voziš kot po ledu. Dokler niso premaknili elektro droga je imel prvi sosed pri farmi dovolj drv samo od štang
bonk.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
nek francoski sir, ki ga je mel kolega doma (skor kozlal ko sem povohal),
Brie ali kvargelj? Po mojem bo bolj to, drugo. Kvargelj
grims-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Še posebej dober je, ko črvi iz njega lezejo
crazy1.gif

Sem raje cel mesec lačen...

Nekoč smo pozno ponoči prišli v en hotel u Rvackoj
grin1.gif
Tam me niso in ne bodo me videli nikoli več...