Kaj vam najbolj smrdi?

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Meni zažgani lasje
crazy1.gif
ker sem si ravno kar malo zasmodil sem se spomnil na to kaj komu najbolj smrdi.
Pa recimo zasmojen sir mi tudi zelo smrdi pa bruhanje pa eh ne vem.
Najbolj v življenju mi je pa smrdelo ko mi je punca (kemičarka btw) dala za povohat eno snov skoraj sem skupaj padu od smradu pa bruhal sem njej direkt v dekolte
evil.gif
pa najbolj hecno je bilo mi da za povohat zadišalo je najprej po limoni potem po čungalunga potem pa ta smrad, ki ga sploh ne znam opisat.

In kaj vam najbolj smrdi?
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Imejte me za čudnega, ampak meni najbolj smrdijo razne salame, klobase, suho meso ipd.. dejansko so to stvari, ki me silijo na kozlanje
crazy1.gif
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Meni ne smrdi nič tako da ne bi mogel vohati, oz. da bi mi šlo na kozlanje....
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Meni ne smrdi nič tako da ne bi mogel vohati, oz. da bi mi šlo na kozlanje....
Povohaj enkrat trdilec od Araldita...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Tale tema me je spomnila na eno prigodo:

Bilo smo par let nazaj na dopustu v Grčiji, kolegi pa to. Pa smo se ga en večer napili in je frend hodu ob obali z čevlji, pa nogavice je mel gor in je stopil v vodo. Nič posebnega. V hotelu je potem te zokne stlačil v en predal in po 10ih dneh, predno smo šli domov, je njegova nekaj šarila in iskala po torbi, pa ga praša: lubi, kaj maš te zokne, a to je za oprat al kaj? Ker je ni slišal, je reva to povohala in direktno sredi sobe bruhala. Ko sem potem (firbec, jep) en teden stare in od morske vode prepojene zokne povohal še sam, sem zbral 0,0001% volje ki sem jo še imel, da nisem kozlal še sam :] Kako je pa to smrdelo...
 

hola

Zelenc'
23. mar 2008
17
0
1
O ja to pa res ... blaaah. Če so pa zraven še kake plenice v igri (ponavadi so) - makes a grown man cry
smile-1.gif