Kaj se danes dogaja na cestah?

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Peljal sem se preko MB in srečal 4 prometne nesreče, avti razbiti do totalke.

Ceste so suhe, kriva luna? Zračni pritisk?
confused-1.gif
Ste tudi drugje opazili več nesreč?
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Peljal sem se preko MB in srečal 4 prometne nesreče , avti razbiti do totalke.

Ceste so suhe, kriva luna? Zračni pritisk?
confused-1.gif
Ste tudi drugje opazili več nesreč?
Tudi v LJ nič posebnega.

btw, kako pa srečaš nesrečo? V 30ih letih sem bil v njih vpleten, sem se peljal mimo kraja nesreče ali pa naletel na zastoj zaradi nesreče ....... srečal nesreče pa še nisem.
smile-1.gif
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Hello, I'm suicidal, what is your name?
Hi, I'm nesreča. How do you do.
How do you do.

tako se sreča nesrečo, :D


Ampak, glede na to kako se odvija promet pri nas, me čudi, da ni nesreč in mrtvih/invalidov še več.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Sinoči je mojga nečaka in njegovga kolega v Logatcu na prehodu zbila neka ženska, nečak čist polomljen (obe nogi itd.) in porezan vsepovsod, kolega pa v komi zaradi počene lobanje-bil operiran.

To noč je bilo okoli 25 nesreč, od tega 8 lažje in 3 huje poškodovani.



Pač, zima, megla, spolzka tla, narodu se mudi domov, .... rezultat je v dobrem primeru samo zvita pločevina.
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Meni je bilo samo nenavadno, da sem se samo peljal preko MB in pri tej eni vožnji 4 prometne do totalke (torej v roku 15 min).
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Lahko, da so bili nacejeni kot opice in so se šli zaletavat. Sicer pa to ni nič.
Pelji se kdaj po avtocesti od Domžal do LJ in boš videl, kako izgledajo kreteni. Sem že doživel, da so bili na tem odcepu tudi štirje zaporedni zastoji, ker se folk naravnost ljubi zaletavati v rit drugim.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik predator pravi:
o joj upam da čim prej okrevata in da noro žensko iztožita za čimveč €

O joj, take izjave se mi pa ne zdijo na mestu. Kaj pa, če sta bila pobčka koma pijana in sta malo izzivala usodo?
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
v Logatcu na prehodu zbila neka ženska





Pa tudi če bi bila pijana in bi izzivala usoda še to nekomu ne daje pravice, da povozi nekoga! Glede tožb pa je itaq brezveze razglabljat!
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Peljal sem se preko MB in srečal 4 prometne nesreče, avti razbiti do totalke.

Ceste so suhe, kriva luna? Zračni pritisk?
confused-1.gif
Ste tudi drugje opazili več nesreč?

Danes sem se vprašal enako.Beljak-Ivančna gorica 3x bremzal kot nor, za mano 2 živca ne vem kaj sta mislila da bom s ceste zapljal ker sem se pelajl samo 130km/h in prehiteval šlepar. Ljudje prehileval eden po drugem s Transporter s prikolico in golfom 5 več kot 130km/h ker me je perhitel
uf-1.gif
počitniška prikolica 130+...Ne vem no ogromno sem na cesto sam tok sranja v dveh urah že dolgo ne.

In potem bo mene kdo jeb... ker sem se peljal 53 ne 50.. skozi vas pa štel povoje pa žarnice....
stupid-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ženska zbila 2 fanta, 3. se je pravočasno umaknil. Eden v kritičnem stanju, ta drugi je ves neki polomljen.
Avto je bil pa tudi katastrofa
uf-1.gif
In glede na to, da je bil avto kar veliko naprej od prehoda, je morala ženska ornk priletet + megla + spolzka cesta.