Kaj počnete za boljši svet

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
a ni čudn... planet je vedno bolj suh, ljudje pa vedno bolj debeli
zihr zarad biftkov
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ber kar tu pišete obenem dnevno gledam sosede v penziji ki nimajo.kaj počet in se dnevno vozgo gor dol. Če vsak ne naredi 100 km za kratkočasje...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Ber kar tu pišete obenem dnevno gledam sosede v penziji ki nimajo.kaj počet in se dnevno vozgo gor dol. Če vsak ne naredi 100 km za kratkočasje...

moral bi met kakšno spletno aplikacijo, da bi lahko take ekokriminalce prijavil... tko nekak kot spletno oko

recimo - sosed ma kosilnico na bencin in jo kurbla vsake tri dni
- sosed je nafilal bazen
- sosed ni zaprl vode med tem ko si je ščetkal čekane
- sosed je kuril vlažna drva
in seveda - sosed v kampu je z gumenjaka z morilcem zemlje tomosom 4 vrgel plastično slamico v morje, naj se cvre v peklu!!!
 
  • Ljubezen
Reactions: sandra

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.922
2.386
113
Lublana
Obišči stran
Če vržeš ven trgovske centre, kolk je š ostalo v Ljubljani služb razen JU? Lek, Litostroj in to je to. Se pravi decentralizacija, v dobi računalnikov ne rabi vsaka vlada večati balast pa bi se takoj zmanjšalo avtomobilov in s tem guzve.
Mene gužva ne moti, izvedeli smo tudi, da vaščani ne marate trgovskih centrov kaj šele kakšen industrijski obrat, mene nič od teg ne moti... tako, da je čist v redu tako, kot je. Tudi svet je v redu, ga nimamo kaj popravljat, da bi bil boljši. Zemlja je preživela nekaj miljard let, večinoma brez človeka in ji ne bo hudega, če izginemo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: sandra

Feniks

Fizikalc
16. dec 2021
161
37
28
Mene gužva ne moti, izvedeli smo tudi, da vaščani ne marate trgovskih centrov kaj šele kakšen industrijski obrat, mene nič od teg ne moti... tako, da je čist v redu tako, kot je. Tudi svet je v redu, ga nimamo kaj popravljat, da bi bil boljši. Zemlja je preživela nekaj miljard let, večimoma brez človeka in ji ne bo hudega, če izginemo.

Vodi pot, kaj čakaš. Saj veš, po nepotrebnem obremenjuješ Zemljo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek