Kaj počnete za boljšo družbo?

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Ker je podobna tema, ampak usmerjena samo na okolje...

Me pa zanima kaj počnete za "boljšo družbo"? :cheer: Ekološki odgovori naj bodo v drugi temi, tu me zanima glede nematerialnih dobrin, odnosov, itd... Kako kaj tu prispevate k družbi?

Jaz se recimo trudim, da svoje otroke vzgajam nekako v "tradicionalnih" okvirih, da se ve kdo je oče, kdo je mama, kdo so otroci. Skušam jim širiti obzorje izven naše družine, naše družbe, našega "ozemlja". Vzgajam jih tako, da obstajajo tudi drugi ljudje, da nismo sami. Da smo nekako skromni, kljub temu, da bi si lahko privoščili več. Skušam vzdrževati vezi s starši in drugo žlahto...

V službi sem začel, kljub jamranju, gojiti dobro energijo. Trajalo je sicer pol leta, ampak skušam razširiti svetel pogled na svet. Širim neko "zdravo pamet". Sploh mladi jo potrebujejo, čeprav nisem ravno star. V teh omikronskih časih sem nabral konkretno število ur, ampak ne jamram,... Zglihal sem že skrhane odnose... :nazdravje:

Ajde, še bi lahko našteval,... Napišem še kaj, ko se drugi razpišete... :zmaga:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej ko je brezveze. Sam sebi boš hvalospeve pisal - le kdo ti bo verjel? Tako kot v oni politični temi, kjer Denis že nekaj let nabija kaki kreteni so (smo) tisti ki so volili Šarca, danes je pa doživel svoj trenutek slabosti in priznal da ga je tudi on.

Daj, izmisli si raje temo kjer se bomo postavljali z najbolj originalnimi lumparijami ki so nekako uspele. Branje zagotovljeno pa komentarji tudi :p .
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Lej ko je brezveze. Sam sebi boš hvalospeve pisal - le kdo ti bo verjel? Tako kot v oni politični temi, kjer Denis že nekaj let nabija kaki kreteni so (smo) tisti ki so volili Šarca, danes je pa doživel svoj trenutek slabosti in priznal da ga je tudi on.

Daj, izmisli si raje temo kjer se bomo postavljali z najbolj originalnimi lumparijami ki so nekako uspele. Branje zagotovljeno pa komentarji tudi :p .
Cujes ti, nic danes, to sem napisal ze vsaj enkrat prej in jaz zmoto priznam, ti pa ne.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:poreden: Ni res, jaz sem svoj trenutek šibkosti že nekajkrat opisal in ga tudi argumentiral, na podlagi tega ste me pa ravno ti in tvoja kamarila konkretno zajebavali.

Da bi pa ti kdaj priznal svojo zmoto - ej, verjetno je to tako eksotično da mi je pobegnilo :p . Ti se vendar nikoli ne zmotiš ! Tvoje kritike so vendar stoprocentno točne in zadetek v polno :p . V bistvu mi je prav neverjetno da si šel volit takega šupka, še bolj pa da greš to priznati :obesise: . Na Alterju se vendar tega ne dela, mar še ne veš? Vsi Mareti in Viliji in Kalboti se te bodo sedaj lotili ... spet bomo morali cel Alter miriti zadeve. :oops1: Ubogi ti.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Sarca sem volil za precednika, ko je "tekmoval" s Pahorjem.
Ne na parl.volitvah. To ves, ne?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne vem ne ... sem že večkrat opisal kako mi dol visi za našo politiko. Pogreje me v glavnem samo takrat ko me izzovejo preveliki gorečneži ter ko me preveč zaboli luknja v žepu - ki mi jo ravno naša gnila politika uspešno koplje. :mad:
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Ne vem ne ... sem že večkrat opisal kako mi dol visi za našo politiko. Pogreje me v glavnem samo takrat ko me izzovejo preveliki gorečneži ter ko me preveč zaboli luknja v žepu - ki mi jo ravno naša gnila politika uspešno koplje. :mad:
O kaksni lukni govoris... o visoki davcni politiki levih ali o mihcovi nacionalizaciji...