Kaj lahko crkne?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik gregor pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
ko ga vprežem za vleko đeta, gremo tut 180 bp po ac

Po možnosti s prikolico, ki ima gume hitrostnega razreda L.


S prikolico se spravi lepo v kolono s šleperji, ker imaš 80 omejitev.
priden.gif

Ne se ne sekiraj, med 150 in 160 začne poskakovat, pri 180 jo pa že pribije v pod.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
tako kot meni prejsnji mesec, odzadi prikolica na njoj 1200 kg tezki avto pa 160 na uro po Nemciji
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
tako kot meni prejsnji mesec, odzadi prikolica na njoj 1200 kg tezki avto pa 160 na uro po Nemciji
tongue-1.gif

Če gre, zakaj pa ne?
wink-1.gif


Jaz bi se pelo še več če bi letelo.
redface-1.gif


za spremembo mi2 povema, sigurno se še bo našel kak, pa se boji da ga bodo popljuvali tako naju kmalu.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
258
113
ma dej ne basej! ne vem, kter hlod ima sploh srce pognat mrzel motor do blokade! ne verjemem da tko grdo voziš!
za dizla pa je pa še 5x bl pomembno da ga ogreješ, sploh turbino! no sej... sam motor zamenjaš pa je...

lahko ga pa ne, če voziš normalno! in če ti 1000€ nič ne pomeni, pol ne vem, se še zaletavaj v kakšnega k te izsili al pa kej podobnega...

pa mal pretiravaš zadnje čase! kdo ti bo vse to verjel? zanč si kumi ušel smrti, zdej pa že vsako jutro do blode spet tišiš po cesti?

aja pa s prikolico divjat po ac! a sploh veš, kok je to neodgovorni??? ti bo enkrat neki dol padl pol boš pa vidu!
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
ti to resno al že malo provociraš?
17758-icon_confused.gif

Eh, no shit!!
hysterical-1.gif


Če se pa eni vložim ko kumarco. Pa kak se eni radi skregajo v momentu. Za popizdit od smeha.

No sicer pa ta mrzel vžig pri meni res ne igra vloge, sicer ne gre do blokade, ampak tam na 5500 pa ga res spustim,
enostavno morem z jeze zahodit, ker sem raspižen da me zebe ko praseeco pa morem iz tople postle v mrzel
avto in pač po random opravkih...

Pa še kadi se tak lepo ko gledam v vzvratno ogledalo.

Če pa se ne splača čuvat avta, ko je star 2 leti je isto vreden neglede kako se je z njim ravnalo.

Tut te ležeče policaje ki so jih pri nas nafukali za prazen qrac po okolici, brezkompromisno zarežem 50-60
čez, malo zruka ampak nič pretiranega.
 
Nazadnje urejeno:

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
dej si webasto zmontiri ne boš več v mrzu avto hodu sedet.
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Sam menim, da grše kot delaš z avtom, več bo servisiranja. Če se boš vsak dan 10x peljal čez robnik, bodo pač roke šle v pol leta, jbga. Isto če dirkaš čez policaje, imho.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Olje menjavamo na 30k km, 10k km za predpisanim. 120k km ma ded zasabo, mrzel poln gas, naj dela pri bajti
če smo ga že kupli, dobi 100otk bencin, to pa je od luksuza vse kaj ima, ostalo je pa samo trdo delo, brez šparanja,
ko ga vprežem za vleko đeta, gremo tut 180 bp po ac, nema pri meni "bogi avto".

Še ni crknilo nič, edino če bencinpumpa predstavlja resen problem. Ne od servisa do servisa, od 10k km zamude
servisa do 10k km zamude naslednjega.
bonk.gif


Po petih letih je razlika če sem avto božal, al pa z njim delal nična, nevem če je jurja razlike. Ker eni ga gredo
takoj prodajat, jaz ga dam strojno polirat, globinsko kemično, 200€ stroška, pa ga glihtak prodam za enak denar.


S takim odnosom, kot ga imaš ti do svoje lastnine, si samo predstavljam, da si eno razvajen pob, ki ti je bilo že v zibelko vse postlano.... Si dokazal z parimi trditvami.
bonk.gif

Nič čudnega, da imaš pod "Predstavi svoj avto" haubo dvignjeno. "Verjetno je nekaj crknilo"...
bonk.gif
, Le zakaj?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Maš prav! Ker je crknila bencin pumpa, je to definitivno posledica mojega grdega ravnanja za avtom.

Sigurno je crknila benz pumpa zato ker mrzlega zahodim. Sigurno!

(zakaj sn mel haubo odprto pa res nebi vedel)
 
Nazadnje urejeno: