Kaj kupiti...

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Frendici za 26 let??
confused-1.gif

Prosim vas svetujte mi,ker pojma nimam kaj ce met oz. kaj rabi,ker noce povedat
bonk.gif
.Je rekla karkol da ju kupm,meni se pa sanja ne kaj.Zato prosim z idejami na plan.

Aja,do jutri zjutraj mate cas
tongue-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana


Običajno tedaj, če se oseba noče, kao skromna, izjasniti, mi na Gorenjskem, uporabimo takšen način:

damo ji 1 jurja (4,17 evra), rekoč, da smo izbirali med krznenim plaščem in zlato ogrlico in se nismo mogli odločiti, zato ji dajemo denar, pa naj se sama. Bo pa za drugič vedela.

Je pa težko nekaj kupovati, vse preveč osebno ni dobro saj ne poznaš okusa u nulo obdarovanke, nekaj kar tako, pa ponavadi obleži v kakšnem predalu ali pa gre naprej po poti obdaritev drugih.


Če kadi, škatlo cigaret in dober vžigalnik, če pije, steklenico kačje sline in kristalen kozarec, če rada pleše, obliže za otiščance itd.itd.
grims-1.gif
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Hmm, morda res kak bon (citypark, ali njena najljubša trgovina ali tako).... Če mara, mogoče kakšno naravno kozmetiko za telo (za obraz bo najbolje sama izbrala)--iz teh modernih trgovin z naravno kozmetiko. Potem lahko kakšni čaji (čeprav to je zelo zguljeno), bon za knjigarno (če bere knjige), mogoče sobna rastlina(če mara take zadeve)... Vstopnice za kakšno prireditev, če točno veš.kam si želi iti. A še obstajajo kino jokerji?

Majčko (originalno!!!!!) od njenega najljubšega benda?

Kakšen posrečen gadget? (samo pazi,da bo primeren za punco,haha)



Meni je recimo všeč jeklen nakit, samo s tem je kriza, ker ponavadi darovalec obvezno fali z izbiro, ženske smo pa izbirčne. Tega v bistvu ne priporočam preveč za darilo...



Bom še napisala, ko se še kaj primernega spomnim.







Odsvetujem kramo,na kateri se nabira prah in ni za drugo rabo. Ampak eni ljudje tudi to marajo....
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
ja sej veš

vibro
hysterical-1.gif


če pa pri 16ih rabi vibro pol pa
bonk.gif



ja res najbolje kak bon za kako množico štacun tam res ne moreš falit
drugače pa ko je pumax omenila komplet od sindi krafvord jaz predlagam naomi kampbel komplet vsaj zame veliko bolje diši
cheer.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
ja sej veš

vibro
hysterical-1.gif


če pa pri 16ih rabi vibro pol pa
bonk.gif



ja res najbolje kak bon za kako množico štacun tam res ne moreš falit
drugače pa ko je pumax omenila komplet od sindi krafvord jaz predlagam naomi kampbel komplet vsaj zame veliko bolje diši
cheer.gif

naj te popravim, da bo stara 26 let
wink-1.gif


drgač pa, ne vem zakaj ste tipi tako prepričani v te bone za nakup, pr men bi s tem človek zgrešil, da bolj nebi mogel, ker grem z muko nakupovat, to men pač ni sprostitev.

se strinjam s pumax kšni te paketki niso slaba ideja, strokovno se temu reče copacki
cool-1.gif


vse je čist odvisno kok osebo poznaš, pa kaj si lahko "drzneš" nabavit.
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Meni se pa ne zdi pametno nabavljati parfuma za druge, ker ponavadi še sami zase težko najdemo res pravi vonj. Skratka, skorajda zagotovo se zgreši z izbiro za drugega (če ne veš točno,kaj si želi).
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
No,kupil sem ji parfum + gel za tusiranje + bonboniero,je bla ful zadovoljna.
smile-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
bom kr to temo izkoristila.
Kaj kupiti nekomu, za roj. dan, ki ga ne poznaš dolgo a je vseeno že veliko uslug naredil in pa razno raznih stvari.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
aja ups
grin1.gif
moški 35 + budget pa pojma nimam panike glih ni, tja do 50 ojrov
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
bom kr to temo izkoristila.
Kaj kupiti nekomu, za roj. dan, ki ga ne poznaš dolgo a je vseeno že veliko uslug naredil in pa razno raznih stvari.

Uf, težko je nakup za nekoga,katerega ne navad ne okusa ne poznaš.
V takih primerih se dajejo neka "splošna" darila. Naprimer:
- kako izbrano slovensko vino + stojalo za vinsko steklenico
- set za vino (zamašek in lij)
- svečnik
- nalivno pero ali set
- solna lučka
- če je kadilec: usnjena cigaretnica
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Lahko mu kupiš tudi kakšno lepo (ne kričečo) in predvsem kvalitetno kravato.

Kar se tiče parfumov, kot darilo ženski. Recimo, meni to ni dobro podariti, sicer bom vesela in vse (še vedno to sprejemam kot darilo), ampak po vsej možnosti ga bom uporabljala namesto air wicka, kar se je tudi že zgodilo. Še najmanj pa bi bila vesela parfuma Cindy, Naomi ali Lacoste. Imamo "okus" za vonj ful različen in moj je še posebej "čudaški".
grin1.gif
) - to darilo kar velikokrat potuje med (starejšimi) sodelavkami.