Kaj kupiti materi za 38 rojstni dan?

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Šatuljo za nakit, ali pojočo skrinjico,kitajsko vazo, kak lep kos porcelana, nakit, kako lepo jutranjo haljo ali kopalni plašč pa poleg copate v isti barvi.....uf pa še veliko idej imam , le tega nisi omenil kok € imaš na razpolago za nakup darila.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik bounty pravi:
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
nakit - verižica, zapestnica, prstan...

To mu raje predlagaj potem, ko bo imela mama 40 let. Nevem no, že men osebno bi se zdel smotano, če bi svoji mami za 38 rd poklonil kako zapestnico...

Ampak odločitev je na strani Kane-ta....

Drugače pa: si razmislil o kakem parfumu, ali pa morda o čem, kar si sama želi (verjetno si kdaj zasledil nekaj, kar ji je bilo všeč, pa tega še vedno nima...).

Se strinjam.

Razen, če se dečko ne valja v denarju.

Drugače pa nekaj do max 50 evrov. In po možnosti ne gospodinjski aparat (ker to vedno izgleda, kot da ji hočeš povedati, da bi rad dobro jedel
hysterical-1.gif


Jaz bi šla na parfum, wellnes bon, rožico v ločku,... (seveda le, če ima to rada).
Pa lahko wellnes naštelaš tako, da bo hkrati tudi izlet (torej ne ravno tri ulice stran).
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Torej kupil sem ji srebrno zapestnico za 120€ al kok je ze bla,tam okrog.Pa tavelko bonbonjero + enga plisastega medvedka
cheer.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz


moja mami ma tut naslednji mesec rd...tale bo 53. po vrsti
cool-1.gif
pa bo tut počasi treba zbirat ideje. Mal se nagibam h kaki lepi vazi....sva obe nori na rože in vaz ni nikoli preveč, če mene vprašaš. Pa tista škatlica za nakit tut ni slaba ideja. A kdo ve, kje prodajajo kakšne lepe škatuljice? Pa ne bi sam kšne iz china shopa...