Kaj za pogostitev? Vsega naveličani.

mistique

Guru
16. jun 2009
13.140
945
113
Emona / Carnium
Ja, do naslednjega leta bo ravno štirideseti suši zrolal.
hysterical-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.313
2.410
113
še v SLO - ampak komaj
Maš prav - sem prvič prehitro preletel. Dejansko v 10.- € varianti gre za najmanj dva skozi. In s tem prideš zelo blizu tarifi za "narezek".

Mene je tak malo bolj konkreten narezek (pršut, suha salama, pohano puranje, bučke, vložena zelenjava, kruh, malo francoske) prišlo nekje med 5.50 in 6.00 € po glavi. So se pa še naslednji dan z njim basali (bilo vsaj za tretjino preveč naročenega
bonk.gif
).
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.946
8.995
113
EU
Vzemi en pršut in dosti kruha, pa naj režejo. Tega ne morejo hitro pojesti. ..
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Kaj pa čokoladna fontana? Jaz sem s tem častil pretežno ženski kolektiv. Pa naj vsak malo namaka sadje notri pa je. Hint: Kaval catering
wink-1.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.820
4.317
113
Naročiš pohanega pšanca, francosko solato, kumarce, šapijone, za vege nekaj zelenjave na žaru, pa kruh...

Pšanca ti pripeljeno ob določeni uri na naslov, kruh sam zrihtaš...

Pa še zmeraj ni predrago...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Naroči odojka naj ti ga en speče in pripelje v termos posodi že razkosanega. Še vege bodo tisti dan jedle meso, verjemi... Za zraven morda še krompirjevo solato s čebulo, pa belega kruha...... Verjemi se te bodo zapomnili.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
pr vas je pa veselo. 40 ljudi in vsak časti za RD. Verjamem, da ste se že vsega prenajedli.
Mi je pa všeč ideja o odojku. Samo, če je sestava kolektiva takšna, da gledajo na vsak gram teže.... bo pa "kriza".
So pa v enem kolektivu stvar rešili tako, da so se dogovorili, da trikrat na leto rešijo vse RD. Tri poštene fešte, ki jo plačajo tisti, ki v tistem obdobju praznujejo. Pa se menda še niso naveličali roštiljade....
grims-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
V firmi je navada, da se časti za rojstni dan celo firmo z malico. Ker nas ni malo (40), neke prefinjene zadeve ne pridejo ravno v poštev. Do sedaj smo se že pošteno najedli raznih pic in kruhkov, burekov in tudi narezkov. Mi lahko kdo da kakšno dobro idejo s čim še "častit" v firmi, da ni ena od prej naštetih stvari, a hkrati dovolj raznovrstna, da pač večina je (recimo ričet ni ravno kul, ker jih pol seveda ne je)?

Pa da je možnost dostave ali vsaj, da je možno pripeljat z avtom.

Meni malo manjka idej.

Prestavi malico za eno uro kasneje kot običajno, pa ne bo preseravanja.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
pr vas je pa veselo. 40 ljudi in vsak časti za RD. Verjamem, da ste se že vsega prenajedli.
Mi je pa všeč ideja o odojku. Samo, če je sestava kolektiva takšna, da gledajo na vsak gram teže.... bo pa "kriza".
So pa v enem kolektivu stvar rešili tako, da so se dogovorili, da trikrat na leto rešijo vse RD. Tri poštene fešte, ki jo plačajo tisti, ki v tistem obdobju praznujejo. Pa se menda še niso naveličali roštiljade....
grims-1.gif

To je fešta skoraj vsak teden - a se ne bi raje drugače organizirali.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Častita po dva skupaj, nas je pa nekaj manj kot 40, tako, da gre skozi ok, edino takler čas je pa res pratkično vsak teden in zato imaš počasi dovolj vedno istih stvari. Je pa zadeva v času malice, v hiši/kuhinja in se ne moremo iti roštiljad in podobno žal.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
aha. Jaz sem mislil, da bi vas recimo 10 skupaj naredilo roštiljado. Pa imate potem 3-4 na leto ornk fešto nekje drugje izven firme.
Drugače pa, tudi odojek se da speči nekje drugje in ti ga pripeljejo ob dogovorjeni uri na dogovorjeno mesto še vročega.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Mi smo imeli Marcfest, ko je bilo v kolektivu 11 sodelavcev rojenih v Marcu. Pa takrtat v dopoldanski smeni nismo imeli fešt, samo v popoldanski, zato smo morali štartat že v Februarju
cheer.gif

Konec leta pa veseli Oktober, nori november,december je pa itak odklop.