Lej zaj ti malkoma. Opet.

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sezona? Je.

Čas? Mamo.

Alkohol? Vedno.

Baba v službi ne-fraj? Navada.

Dinari? Mja no...

Za teh par piv? Mamo.


Kaj pa sn danes naredo organizmu! S krampom sn ga napado...

Tak sn že zjutraj v pisarni, mamo za kafejem zgoraj na levi skrito malo 3dl jegerco, probal če je ista še vedno.
Veš da je! Daj še enkrat 0,5, pol pa letim v expedit, da vidim kak daleč so. Stari na morju, kar s čikom po firmi...

Grem mimo knjigoveznice, mater majo veselo, se ustavim... Tankajo domačo slivo... (amateri še niso za hruško slišali..)

Za planom smo isto ko albanska industrija, samo če za kaj mamo čas je to en takratki. No trije.

Pridem z nalogom, politim z vsem žganjem kaj se v zgornjih štokih pije... Ki je kombi? Te postavijo, tak bol na pol,
ker tisti kafe kaj so pili je mel samo barvo kave... (doli majo "težavo" z šnopsem; stari že 4x letos zaustavil tisk za sestanek,
ampak doli še kr pijejo v eno)

Ja veste, pridite, bomo, ma Zdenka rojstni dan, pa od Majde hčera bo naslednji mesec rodila... Sej moreš nekaj spit, drugač
problema rešiš nena... Vibrira mobič, stari... Se naredim čeha, fuknem dol, pa pišem sms da je dobavitel prišo, pokličem nazaj...

Kak pa doli pijejo. V eno. Majdinemu vnuku sem tolko krat nazdravo, ne da nebo bolan, model bo zdravilo za raka izumo.

Ok rasa (tak si mi rečemo), zdaj pa mi sitotisk za xy dajte, rabim tistih 8k dobavnic za zyz, gremo, samo to vdarimo ven...
(neka avtoriteta ravno nisem)

Šofer gre v kombija pa štirih, Iva mu daje potni nalog, pa jo po rampi fukne, Rudi ušteka frajkinclare... Kam sn jaz prišo...

Grem gor, iščem ključe od avta ki so skoz na mizi, po desetih minutah jih najdem na mizi tako ponavadi. Se odpeljem,
do xyx, če je dobil fakture. Ko pa tam v firmo stopim... Ne zabava... Piknik! Stopim not, pa fizičar z gajbo mimo "samo malo prosim"

Pridem do kao vodje... Hodnik.. vsaj 5m. Modei fucbal nabijajo, ura še pa ni vredu 10. Vodja tak pijan, da je čez gol pado.

Ja dober dan, jaz sem od tam, tu bi prosil, kaj sma se po tel. menla da bi to zdaj hitro, če lahko date kar v stroj.

"Čuj ti mali! Prvo grema v pisarno, da sploh vidim kiri si..."

Pisarna... 3x3m zakajeno u 3pm. Pa flaša slive na mizi... (tu sn te čako!!)

Zarežema dve slivi, kadim stare 57 in se zdilama da "bo jutri", torej v ponedeljek.

Kliče stari... Evo zaj pa mam problem, ker šumniki mi ne grejo več.

"ja, ja... Ja... G. dir. že mam rešeno.. Ja fajn plava? Bi reko, sicer je bil pa vedno brihtn? V expeditu? Ja vse mamo,
delajo... Malce niso meli, oz. izmenično hodijo, da dobimo not julijski rok, ja res so garači"

Ko odložim telefon... "še boma enga prosim?" Mogo sem, ker to ni blo več...


Pol pa pride kolega... Zaparkira rampo, podere palete "Mali je tu!!!" (žena mela rok)


Ja nič... To je od malkom vse, vodji sn reko da res morem it... Žalim slučaj ali ipak...


No zdaj pa na poti iz lenarta do MB so naju pa vstavli pa sn dal 37e za taksi domov, kolega pa spi pri njih, ob 8mih morem
po njega.


Tamali je pa zdrav, to je bitno.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Aja, popoldan sem bil doma ker so prišli plin delat.
smile-1.gif


Sej nevem kiri je bil bolj pijan, jaz al monterji.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Tole ste pa dobro zalil... Mali bo ziher rastel,edino tisto s plavci bo pa .....
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
ja kok se pa jaz zadnje case narezim tvojim zgodam in prigodam. tako napises, da kar vidim prizorisce in face teh modelov
smile-1.gif
. si spet v formi.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
ksz....

in potem štajerci jokajo, kako njihova regija gospodarsko zaostaja za ljubljansko, kako propada industrija, ni vlaganj (razen s strani mXa), nizka produktivnost in podobne štorije.

Ni čudno, če je pa pol firme tok pijane, da ne morejo stati. No, vsaj policija je vredu opravila svoje delo. Manj na flašo mislit, pa več na delo, pa bo bolje...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
V Ljubljani se pa dela magari 12 ur, pa pol zvecer zabixat po centru, ker je snobovskih ljubic neomejeno tačas, ob ene 4h, 5h se dam privleces, pa ob 7h na siht....pol pa spet garat....ob flaši radenske....
grin1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Oja, njegove štorije so taboljše. Pa me briga če so resnične 0%, 50% ali 100%. Sej tudi knjige večinoma niso resnične, pa so fajn za čitat
tongue-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
tako napises, da kar vidim prizorisce in face teh modelov
smile-1.gif
. si spet v formi.

V ponedeljek grem spet tja da vidim kok kaj obljuba drži, in če bo majster spet "dobre" volje, ga bom vprašal če se lahko slikam z njim
pa prilimam sliko, ker ko pa ti vidiš starega,... Isti je ko stari Gajaš iz petelinjega zajtrka. Vun vrezan. Malo plešast, stari 57 v lapah,
spodna majca, delavske plave hlače pa plavi ibercug. Išče kafture, naročilnice, dobavnice, pa zagleda flašo; "Ja jaz zaj tu nič ne najdem,
boma enega?"
hysterical-1.gif


Al pa ko stopiš v firmo, pa me po štengah gor prehiteva model z gajbo laškega "Samo malo prosim"
hysterical-1.gif


Glej epic.

Prideš na hodnik ki vodi med obratovalne cikluse, pa modeli fuzbal špilajo z žogo ki si jo dobil na OMV.

Glej nemoreš bit resn zraven.

Sn mislo da mi dost pijemo, samo oni pa ga tam izključno tankajo v eno. Ampak nareto pa majo vse, vsaj zamujajo zlo redko.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Obojni. Glede na nekaterere izraze in uporabo alkohola med zaposlenimi sem mislo, da se gre o tiskarnah.