Kaj kuhate?

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Če ne zmanjšaš, boš pri višji učinkovitosti imel malo močnejše pivo. Kar v večini primerov ni ravno hud problem:evil:
 

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
če boš izpiral boš verjetno dobil boljšo učinkovitost. Kar pomeni, da boš dobil ven več sladkorjev in če boš uporabil enako količino slada potem bo na koncu tudi stopnja alkohola višja.
Najbolje, da probaš.

nisem videl, da je jest5 že odgovoril.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Aha, torej kar brez splakovanja slada, samo odcedi in zavrzi?

Ja, lahko delaš brez izpiranja. Predstavil sem ti najenostavnejšo metodo, ker imaš za tako količino piva ustrezno veliko opremo (lonec). Seveda lahko drozgaš v manjši količini vode in potem izpiraš. Količina porabljene vode bo na koncu ista.

Pri postopku brez izpiranja bo učinkovitost nekoliko nižja, zato boš potreboval za isti OG malenkost več slada (učinkovitost moraš poznati oz. jo ugotoviti in jo vnesti v program, v katerem sestavljaš recept). Če boš izpiral, boš imel nekoliko boljšo učinkovitost in posledično boš za enak OG potreboval nekoliko manj slada.

Je pa razlika v učinkovitosti kar precejšnja, pri meni 10%.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Oba pira sem danes pomeril in imata oba že 1.010, sta pa še precej motna.
Bom kar pustil v fermentorju oba vsaj 14 dni in potem flaširanje.
Je pa lepo videt, kako napredujeta prva all grain piva, no eden z dodatkom lme... :)
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Prvo biab kuhanje obrodilo sadove...
Pale Ale 4. dan.
 

Priponke

  • img20180603140553.jpg
    img20180603140553.jpg
    173,8 KB · Ogledi: 186
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Še moj update: v fermentorjih imam belgijski pale ale, porter in ameriški pale ale (cascade, denali, mosaic)

Pa da vidimo :)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
Jaz pa bezgov low ABV ale z malo citre. Ko sem nazadnje delal Citra smash mi je ful po bezgu dišalo tako, da se mi zdi, da bi lahko šlo lepo skupaj :)
in en American Pale Ale s citro, motueko in mosaicom ter auroro za grenčico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Fermentira
Češki pilsner (saaz)
Slovenski pilsner (styrian kolibri)
IPA (centenial, columbus)
APA (centenial, columbus)
Suhi stout (s. golding)

Zaradi prenasičenosti počasi prehajam iz ameriske faze v lager fazo.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Fermentira:
Porter LIVE!!!
English Brown ale
APA (Simcoe, Ekuanot, Columbus)
IPA (Aurora, Citra, Centennial, Mosaic, Amarillo)
Sadno pivo (Cardinal za slabih 10 IBU, včeraj je not romalo 1,5kg manga in 0.5kg ananasa - za 15L)

Karbonizira:
Blonde ale (Cardinal, Lemondrop)
IPA (Aurora, Centenial, Mosaic)
 
  • Všeč mi je
Reactions: bluefossil in trpo

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Jaz pa bezgov low ABV ale z malo citre. Ko sem nazadnje delal Citra smash mi je ful po bezgu dišalo tako, da se mi zdi, da bi lahko šlo lepo skupaj :)
in en American Pale Ale s citro, motueko in mosaicom ter auroro za grenčico.

Jaz sem pred kratkim kuhal ale s svežim bezgom. Na 30min sem dal Centenniala za 25 IBU, nato pa 130g bezga (sem natrgal samo cvetove in odstranil večino zelenega) na 15min in 130g na 5min. Za končnih 23L.

Na pikniku se je od 29L spilo 10 L bezga, kar me je pozitivno presenetilo. Folku je bilo všeč, meni pa...mnja... Zanimivo. Bezeg se je lepo čutil, všeč mi je bilo, da je bil lepo zaznan, ne da komaj čutiš neke note nečesa, kar je bistvo, v tem primeru torej bezeg. Sicer pa... BEZEEEEEG, ni lih, da bi se ga napil z njim :) Bolj paše v šebesi :)))

Čin!
 

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
Jaz sem pred kratkim kuhal ale s svežim bezgom. Na 30min sem dal Centenniala za 25 IBU, nato pa 130g bezga (sem natrgal samo cvetove in odstranil večino zelenega) na 15min in 130g na 5min. Za končnih 23L.

Na pikniku se je od 29L spilo 10 L bezga, kar me je pozitivno presenetilo. Folku je bilo všeč, meni pa...mnja... Zanimivo. Bezeg se je lepo čutil, všeč mi je bilo, da je bil lepo zaznan, ne da komaj čutiš neke note nečesa, kar je bistvo, v tem primeru torej bezeg. Sicer pa... BEZEEEEEG, ni lih, da bi se ga napil z njim :) Bolj paše v šebesi :)))

Čin!

Jaz sem dal nekje 300 g bezga na nekje 5 minut za 40 l. Sicer še nisem probal ampak upam, da bo dobro za na morje :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
Danes sem izmeril FG tega bezgovega piva. Og je bil 1.034, FG je 1.006. To da nekje 3.7 % ABV.
Bezeg se lepo okusi in malo ostane v pookusu, morda se ga malo vonja vendar pa se ga lepo okusi v pookusu. Citra v dryhopu se lepo poda zraven bezgu. IBU je okoli 15. Pri kuhi pa sem uporabil pilsnerja, pale ale, kosmice, vendar je vem katere in nekaj vienne. Slo je za nek kombo ker sem imel za porabiti male kolicine sladov.
Vse skupaj je prijetno lahko in sadno. Naslednje leto ga bom naredil vec :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Mislim, da sem nekaj zaje... pri zadnjem kuhanju Pale aleja.
Nisem zdržal več kot dva dni po flaširanju, da bi ga poskusil, pa še dan piva je!
Po dveh steklenicah sem trd bolj kot steklenica!
Nekaj sem ga zašuštral! :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: reflex

Pivopivec1

Pripravnik
23. feb 2014
318
9
18
Lahko da ti je temperatura primarne fermentacije zlezla previsoko in imas v pivu visje alkohole (fusel alcohol). Drugace pa pusti se kaksen teden pivo pri miru, bos potem lazje ocenil :)
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Lahko da ti je temperatura primarne fermentacije zlezla previsoko in imas v pivu visje alkohole (fusel alcohol). Drugace pa pusti se kaksen teden pivo pri miru, bos potem lazje ocenil :)
Hahaha, itak, da bom pustil pri miru.
Ker pa je bil dan piva, sem ga pa moral testirat! ;)
Ma, kar se temperature fermentiranja tiče, mi je pa itak tam okrog 25, v tem času težko spustim nižje, ker fermentiram v stanovanju...
 

Pivopivec1

Pripravnik
23. feb 2014
318
9
18
Potem bi znalo bit to to. Se posebej ce imas v prostoru 25 stopinj. V fermentorju imas potem krepko cez 25. Resi to s hladilnikom in termostatom ali pa fermentiraj vsaj v kleti. Skoda je, ker se matras da zvaris pivo in potem pogrnes na najbolj pomembni tocki fermentaciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Bom, naslednjo kar v kleti, ampak tam je pa kakih 16 stopinj...
Sfermentirala je pa tudi v treh dneh, ampak sem pustil 14 dni v fermentorju.
Drugače je pa okusna in dobra, povem čez 10 dni več.