Kaj izbrati za 50 jurjev

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Jaz kupujem avto zaradi sebe, se pa gibljem v takih (službenih) krogih, da bi mi neko izstopanje in preseravanje z avti tipa BMW pri poslu bolj škodilo kot mi prinašalo koristi. Zato morebitne ustvarjene presežke raje vlagam v druge dobrine in storitve in raje ne izstopam.
(Pa iskreno povedano tudi osebno nimam želje po takem avtu.)
In fajn, da poznaš take ljudi, sej je dost takih normalnih tudi na forumu, jaz sem napisal samo svoje mnenje.
Poznam tudi sam situacije, kjer je bil recimo za služben avto BMW no-way, naloudan Passat za isto ceno pa ok. Tam razumem, zakaj recimo nekdo s svojim (BMWjem) ne bi želel izstopati (čeprav mi je že v osnovi zgrešena logika, da BMW avtomatsko pomeni neko preseravanje, ampak če ima dejansko v tvojem poslu to negativen vpliv, je pomoje čist valid razlog). Je pa to čisto druga zgodba kot pomislek, da "čez par let voziš enak avto kot največji ćapci na vasi" in da so to vse zate neki ćefurski avti.

Pa nimam trenutno BMWja. Sem ga pa imel, pa verjetno bom, če bo opcija, imel še kakšnega, ker se vozijo in izgledajo precej po mojem okusu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in McGiver

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Poznam tudi sam situacije, kjer je bil recimo za služben avto BMW no-way, naloudan Passat za isto ceno pa ok. Tam razumem, zakaj recimo nekdo s svojim (BMWjem) ne bi želel izstopati (čeprav mi je že v osnovi zgrešena logika, da BMW avtomatsko pomeni neko preseravanje, ampak če ima dejansko v tvojem poslu to negativen vpliv, je pomoje čist valid razlog). Je pa to čisto druga zgodba kot pomislek, da "čez par let voziš enak avto kot največji ćapci na vasi" in da so to vse zate neki ćefurski avti.

Pa nimam trenutno BMWja. Sem ga pa imel, pa verjetno bom, če bo opcija, imel še kakšnega, ker se vozijo in izgledajo precej po mojem okusu.
Ja, to sem hotel (do)povedat.
V drugem delu je pa (moj osebni) problem, da avta ne menjam na vsake 3 leta in res ne želim čez par let spet negativno izstopat z nekim modelom, ki ga vozijo stereotipni ćapci. Pa s temi ćapci mislim tiste neprilagojene po obnašanju v prometu in na splošno, briga mene ali mu je ime Janez Novak ali Mujo Handanagić.

BMW vozniki so pa (spet povečini, oprosti Matey, po pisanju sodeč ne sodiš mednje) sami zase negativna reklama.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Kaj pa tole, kmalu ga bo mogoče dobit ?
:cheer: :aplauz:

Ford-Maverick-FLEXBED_10-980x653.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek