Kaj izbrati za 50 jurjev

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.187
1.797
113
Grem po vrsti...

Ja, Volvo bi bil opcija, a trenutno me malo matra, ker mi je to avto za stare ate (fak, saj bom tudi jaz kmalu tam) in ženske (manjši modeli). Meni je definitivno znamka, ki ponuja precej več kot ima nastavljeno ceno (napram nemški konkurenci). A vseeno vredni razmisleka in ožjega zbora!

Sad...avto v katerega se vsedeš in greš..karikiram: na šiht, v štacuno, na njivo po krompir, na morje za vikend (....kot tipičen slovencelj). V rangu 15 do 25 tisoč km.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.900
4.955
113
LEXUS....hibridna zadevšna (nov NX, kak rabljen RX ali pa GS..novi so izven budgeat)
Sicer moja življenska filozofija pravi drugače, ampak če bi sam kupoval za 50k sigurno nebi kupoval svete trojice za ta denar. Zakaj? V našem selu je ena bajta z cigani, in par bajt v rentanju za bosanskosrbske delavce. In gues what? Večina premij je ravno pred temi hišami. Res da stare 3-5 let ampak tam so. Leto se hitro obrne in volia, prvi busanc ima enak avto kot ti... Ampak to je čist osebno mnenje. Kupcev na svetu ne manjka in tudi ti imajo povsem drugačen lifstyle kot omenjeni cigoti in gastarbajterji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: VAG

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Če spremljaš trend....se tud "bUsanci" počas selijo na Volvote :D

Tko da...mak še počakat....pol pa RS6ko vzet :srce:
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.187
1.797
113

Hja, kaj pa vem. Sem se peljal s Teslo (ne me vprašat za model..to, za 100 jurjev)..brutalno vleče in nikoli konca, placa ful (spredaj, zadaj prtljažnik)...a kaj jaz vem (mogoče sem že res star) a če bi bilo za dušo, bi vseeno za zdaj raje poslušal 6 valjnika pod pokrovom.


AUDI
Recimo kak A6, je verjetno tam tam kot BMW.jeva 5tica. Bi ga drugače imel v izboru, a ker sem skoz bil cca. na VW.ju, mi je audi nekako poboljšana izvedenka VW.ja (verjetno delam krivico, pač moj občutek, za zdaj...bi bilo treba nardit kak krog).
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Sicer moja življenska filozofija pravi drugače, ampak če bi sam kupoval za 50k sigurno nebi kupoval svete trojice za ta denar. Zakaj? V našem selu je ena bajta z cigani, in par bajt v rentanju za bosanskosrbske delavce. In gues what? Večina premij je ravno pred temi hišami. Res da stare 3-5 let ampak tam so. Leto se hitro obrne in volia, prvi busanc ima enak avto kot ti... Ampak to je čist osebno mnenje. Kupcev na svetu ne manjka in tudi ti imajo povsem drugačen lifstyle kot omenjeni cigoti in gastarbajterji.
Vincent že ima avto, ki ga noben busanc ne bo imel. :)

vincent: glede na to, da se ti je Toyota zamerila, VW isto, predlagam da nehaš sanjat o vozilih za 50 jurjev, ker te bo fršlok zadel, ko te bo na takem vozilu kaj zmotilo. Eni pač imate enostavno previsoke standarde in pričakujete nemogoče. Novi avti se pač proizvajajo za čim večjo razliko v ceni in to tudi dobiš. Pa naj si gre za Toyoto za 15 jurjev ali Mercedesa za 450 jurjev.
Zate bi prišel v poštev kakšen custom avto, tako da še malo prišparaj (pozabi na tisti vikend), greš do enega custom bilderja in ti bo naredil avto po tvojih željah. Čez 3 tedne boš pa potem lahko se nase jezil, ker ti nekaj ne bo ustrezalo :).
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Ajde da bi mu svetoval kakega ohranjenga pa navitga Passata CC.....tist še vsaj zgleda....

Tuki pr Arteonu ti pa že ime namigne kaj mu je ciljna publika :D
 
Glede na to kako se mi je Toyota zamerila, nisem siguren, da bi bil v stanju se prepričat in it pogledat njihovo znamko, ki dejansko naredi avto.

bi te prosu, če si vzameš majčkn časa pa napišeš katero/e totoyte si imel in zakaj se ti je/so se ti zamerile. me res zanima, ker čez toyote pa ne slišiš nekih hudih pritožb

sicer pa kaj pa kaki višji rangi od honde, nissana tj. accura, infinitiy? majo solidne suv je, motorizacij aokej, luštni na pogled

če pa že nekaj iz EU ja pa da je dizel... alfa stelvio.... lepota, popolnost
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Toyoto imam zdaj, zato definitivno pade izven okvirja (osebno Toyote nikoli več)
Damn, star sem :) Kaj te tako moti? Katero mas? Menda ne Yarisko ;-) Sicer kup kar ti pase, kak DB9 bi ti zih pasal sam je pa mal drazji kot to kar smo nastel. Drgac pa kokr grejo cajti, bo strom bicikl kmal dost za "comuting needs".