Kaj bi vi naredili v tem primeru?

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Fotka ti absolutno nič ne pove kakšen je človek po srcu, kolko karizme ma itn. Po tem sodeč ti hočeš, da ti folk malo olajša bolečino, da ti govori kak grda je, kak se ne splača sekirat....Ampak fasada je le fasada.
Verjetno si ful jezen na njo, ampak moral jo boš pač prebolet, ni druge.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Sem se pa odločil da pripopam njeno sliko gor in sami odločate če je splačat sekeirat zaradi tega

Mater si baksuz.
crazy1.gif
Kdo ti daje pravico lepit njeno sliko na javni forum?


Lepa je. Nikoli ne boš dobil boljše. Evo.
 
Nazadnje urejeno:

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Še enkrat ponavljam, da se mi včasih zazdi, da smo v vrtcu.
crazy1.gif


Pa še en v vrsti tipov with a lot of baggage!
uf-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Vprasaj pravi:
Sem se pa odločil da pripopam njeno sliko gor in sami odločate če je splačat sekeirat zaradi tega .
smile-1.gif
Ej kero teslo si pa ti
bonk.gif
Kar si naredil je samo obžalovanje vredno dejanje prizadetega moškega ega...pa snami fotko dol...

Citat:
Uporabnik Vprasaj pravi:
Punca je stara 29. In mislim da če se do sedaj ni zresnila se tud do sedaj ne bo.

Se bo,...ko bo našla nekoga, ki bo po njenem mnenju bolj primeren zanjo kot ti,...saj ji ne gre zamerit
crazy1.gif
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
a vsaj dobr vleče?

tko bom rekel, sex ni ravno bila njena vrlina, kar se tega tiče je ne morm ravno pohvalit. meni je bilo všeč na njej da je iskala resno zvezo, hotela zgraditi prihodnost, in kadar ni bila zoprna se je dalo govoarjati z njo. To so mi bile najbolj pomembne vrline. samo očitno je bila reklama napačna, ker na koncu se je spoznalo da nič od naštetega ni bilo res.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Odgovor je ne! Samo povem kar sem si mislil o njej ves čas, pa ji nisem imel jajc povedat, ker nisem hotel užalit nikogar.

Kar se pa Ega tiče, imate žesnke včasih še prevelikega. Tko da, greva lahko na privat, pa razvlečeva debate v nedogled
bonk.gif
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik rainbow pravi:
Sej ne morem verjet....dej dečko, mal se dol used pa razmisli...

Razmisli kaj? Da varanje je še vedno varanje? Ne glede na to kako ga opravičiš?

No potem pa apeliram nate? Kaj pa ti misliš da bi bila pravilna stvar da jo naredim?
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Za začetek upoštevaj že prejete nasvete in skini fotko dol.

Poleg tega pokaži nekaj spoštovanja do nje in do sebe - komentarji, da sex ni bil ravno njena vrlina, so nezreli - za sex sta potrebna dva. In če je bil slab, si kriv tudi ti.

Ne glede na to, da ti verjetno ni lahko in da očitno zelo grdo obračunavata med sabo, verjetno je bilo med vama tudi kaj lepega - škoda je vse umazat. Ker kakorkoli že, to je vajina preteklost in je del tega, kar sta - velja za lep začetek in grd konec.
Naj konec ne bo še grši.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik rainbow pravi:

Poleg tega pokaži nekaj spoštovanja do nje in do sebe - komentarji, da sex ni bil ravno njena vrlina, so nezreli - za sex sta potrebna dva. In če je bil slab, si kriv tudi ti.

Se ne strinjam. če se za sex trudi samo eden, eden pa leži kot hlod, da se ga zadovolji, sorry to zame ni dobr sex. Dober sex sem imel npr včeraj. Ko se punca lepo vsede nate, te objame z nogami, te dejansko poljublja, ti da vedeti da uživa z teboj.... Mmmm...
Sori obstajaja dober sex in slab. In se ga da definirati. Drugače pa so komentariji res mogoče otročji a resnični jih vzamem nazaj, pa se ne bo več debatiralo o tem.
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
zmaga.gif
Pravilno.

Zdej pa še enkrat preberi ynosove-fraiserjeve faze (odlično definirano
grin1.gif
)...sej je jasno, kje si.
In samo brez panike, k bodo prišle naslednje
evil.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pa kaj ti dejansko misliš, da nas briga kaj si ti misliš o njej,..a dovolj jajc, da bi to njej povedal, pa nimaš,ne? Je lažje razlagat celi hordi folka, ki se ga to dejansko ne tiče?? Dokler je šlo za problem kaj narest, valda vprašaš za kako objektivno mnenje, samo ti si šel pa zelo predaleč. Veza je stvar dveh, samo problem je, da treba biti že odrasel, da znaš to spoštovat tudi potem, kose le-ta prekine, ne? Pa si se ti kdaj vprašal zakaj se je ona tako obnašala do tebe kot se je? Pa ne misli, da sem zagovornik varanja, daleč od tega (in je pri tem vprašanju izvzeto)...samo videt samo tuje napake je pa definitivno najlažje.

In kot drugo, sploh ne vem zakaj hudiča tak halo?? Vizualno "čudna", sexa za en ku.rac, karakterno je ze en drek,..torej kaj se sekiraš...bodi vesel, pa si najdi boljšo, za katere sploh ne dvomim, da ne čakajo v vrsti za tak biser od moškega kot si ti...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Citat:
Uporabnik Vprasaj pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
a vsaj dobr vleče?

tko bom rekel, sex ni ravno bila njena vrlina, kar se tega tiče je ne morm ravno pohvalit. meni je bilo všeč na njej da je iskala resno zvezo, hotela zgraditi prihodnost, in kadar ni bila zoprna se je dalo govoarjati z njo. To so mi bile najbolj pomembne vrline. samo očitno je bila reklama napačna, ker na koncu se je spoznalo da nič od naštetega ni bilo res.

Mislim svašta, da moraš človeka javno hvalit ali kontra kaj se tiče seksa. Kolko je to pomembno, pa kak nizko si se spustil.
Ženska ima prav, da te je pustila, glede na to, česa si vse zmožen.
Zberi se malo!
crazy1.gif