Kaj bi vi naredili v tem primeru?

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Vprasaj pravi:
ampak nisem tip ki pri prvih znakih problempv pobegne, ampak sem bolj sorte ki se soočim z njimi in jih popravim.

pa sej nisem to rkela
grin1.gif
valda rešuješ probleme veze, samo to pa ni vajin problem, kot tak...če te neka oseba ne spoštuje danes, te bo tudi jutri težko oz. te bo še manj,..takrat je pa čas, da greš dalje...
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Zakaj bi se spustil na nivo nekoga, ki ga zaničuješ? Zame si potemtakem isti, kot tisti, ki ga zaničuješ. Če se nekdo do mene vede nespoštljivo, to še ni razlog, da se jaz do njega tako vedem. Ga odpikam iz svojga lajfa, za kaj več je pa brezveze energijo tratit. Pa ne vem, iz česa si razbral, da zagovarjam varalice. Napisala sem samo, da je pač tudi na tebi del krivde (če se tako izrazim), ker zadeve nisi končal že prej (po napisanem sodeč stanje že precej časa, če ne že od začetka, ni bilo rožnato). SIcer pa, kar je bilo, je bilo, upam, da si se iz tega kaj naučil in zadeve ne boš ponavljal v naslednjih zvezah. Razna maščevanja ala limanje njenih fotk na forum, so pa naravnost otročja. Prej, ko boš to dojel, prej boš lahko normalno zafunkcioniral v novi zvezi. Pa good luck
wink-1.gif
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
Pa ne vem, iz česa si razbral, da zagovarjam varalice.

Ne vem v načinu pisanja je bilo tako ker si itaq samo mene napadala kolk sem fuj in fej. Povej mi raje zakaj pa ti misliš da ljudje varajo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.198
113
Zakaj ljudje lazejo in prikrivajo? (v bistvo je to varanje, le da je tukaj se komponenta sexualnega sranja)...

torej...

kdo je laznivc in hinavc, slabi ljudje, ce se prepoznas ali prepoznas kaga drugega...pac sibki ljudje, barabini in barabice in prasice..tako je s tem.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Mah, neki na splošno rečt, kaj so razlogi za varanje, je težko, če ne celo nemogoče rečt. Verjetno pa pri vseh varalicah neki manjka v njihovi dotedanji zvezi, ker če bi vse štimalo, ne bi gledali za drugimi in se spuščali v razmerja z njimi.
'Napadla' sem te pa zgolj zato, ker si se sam oklical za nevem kakšnea poštenjaka in človeka vrednega spoštovanja, počel si pa ravno obratno. Vsaj po mojem mnenju. Pa no offence
smirk-1.gif
 

Javian

Zelenc'
15. sep 2008
13
0
1
Varanje pride samo zarad tega, ker folk ni zadovoljen v svoji dosedanji vezi.
Mnenja sm, da v vezi kjer vse štima, je spoštovanje, zaupanje, prilagajanje....ne pride do varanje.
Je pa čedalje več slabih in pritkih vez...posledično tudi več varanja.
Drugač pa '' varalice'' niso slabi ljudje ampak smo iščejo kar jim manjka, neki boljšega....kar je pa tudi prav....sej, sm enkrat se živi!
Ampak ne podpiram varanja....da ne bo nesporazuma!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.198
113
LOL, itak da so slabiči, naj lepo tip ali baba reče partnerju, cuj s tabo pa ne bo slo. Ajd, have a nice life.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Spokaj ni vredno zapravljat časa ! Lahko si omisliš pravo dečvo ,to ta staro pa imaš samo za "pogovore".
S problemi tam spodaj pa ne bodi preveč prepričan. So lisice !
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Dons mi sicer malo dogaja spet, je en mesec minil od tega k je počilo in sva šla narazn. Zdej ona je z menoj prekinila vse stike (mi še zdej ni jasno zakaj) Ampak imam polno glavo vprašanj na katere mi lahko odgovori najbrž samo ona. ne me narobe razumet, z njo ne misim imeti poplnoma nič, ker se mi je zagabila kot oseba. je pa samo v meni kup vprašanj ki rabijo odgovor. kaj storiti v takem primeru? Kaj ste vi storili v taki situaciji?
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Stisni zobe in glej naprej.

Sprijazni se z dejstvom, da imaš vprašanja, na katere ne boš dobil odgovorov. V najboljšem primeru boš dobil namišljen odgovor, ki bo služil le temu, da se izogne pravemu odgovoru. Najverjetneje pa bo kakršenkoli poskus razčiščevanja izpadel otročje.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Če je prekinila stike te očitno ne želi videt ne slišat. Če te tok žre, jo lahko kontaktiraš, samo kot je že nekdo pred mano rekel, lahko, da ne boš dobil pravih odgovorov. Meni recimo se nikoli ni dalo kregat, pa sem raje rekla, da sem za vse jaz kriva
bonk.gif
tako da tega ne delam več...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Eden od bivših,..nima veze kateri.

Ne, ne še....pa ne sprašuj me vsak mesec, ker še ne delamo načrtno na tem
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno: