Kaj bi vi naredili v tem primeru?

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Pozdravljeni!

Hodite z partnerjem že skoraj eno leto.Imate ga zelo radi. Vanj ste zaljubljeni in niste čutili take zaljubljenosti še nikoli. Želite si preživeti konec svojih dni z to osebo. Vsak dan jo imate raje kot dan prej.

Ljubezen je slepa.
redface-1.gif


Vaš partner pa najbrž do vas ne čuti isto. Fajn mu je ko kaj poče z vami. Niste mu na prvem mestu ampak nekje na 4. mogoče 5.. Vidita se 1x tedensko, pa še to če kaj vmes ne pride. Oseba v katero ste zaljubljeni se vam ne odpre in vam ne govori o svojem življenju, noče odpreti se ko ima svoje težave. lahko bi se reklo da je ta oseba čustveno dokaj nezanesliva. Velikokrat je nagle jeze se razburja na vas brez karšnegakoli večjega cilja. ne zaupa vam polonoma. na zelo jasen način vam da vedeti da niste št. 1 zanjo ko nikoli ni časa da bi se videla. Vedno je kak nepomemben izgovor ( ne da se mi nocoj, prepozno je, zmenjena sem z nekom, grem nekam....) Razmerje stoji že pol leta na isti točki. uglavnem Preživljanje časa z njim/njo ni ravno prioriteta. Ta oseba vam že dolgo ni rekla da vas ima rada. Sex je zaradi zdravstvenih razlogov tam spodaj popolnoma prekinjen. Rad bi se dolgo pogovarjal z njim/njo a nikoli ni dovolj časa da bi se to razresilo.

Ostati v takem razmerju ali raje si na silo izrgati srce in oditi?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
otroka ji naredi :s aja ni sex..

okej, ne vem zakaj si s to osebo skupaj.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Kako, če ne sexata?
tongue-1.gif


@avtorju: če bi ti bilo dovolj, da si nekje na četrtem oz. petem mestu, ne bi postavljal tega vprašanja...odločitev je itak tvoja, ker vem, da je najlažje nekomu, ki je nepristranski reči "odidi", samo po mojem mnenju, si vsak človek zasluži ob sebi osebo, pri kateri bo na prvem mestu...
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Uf to je bad...

čas bo pokazal, če te to fejst moti, potem si najdu drugo, sicer pa ostani v zvezi in skušaj rešiti s pogovorom oz. ugajanju človeka.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.445
865
113
preveč siliš vanjo

malo bolj na hladno jo pošlji. Če ji bo kaj do tebe, bo odreagirala, drugače pa ji rečeš adijo
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ok, sicer bi mogoče kaj povedala tudi vajina starost, ampak mislim, da že na splošno lahko rečemo,da je bejba s tabo zgolj zaradi preganjanja dolgčasa. Kadar pač nima kaj pametnejšega početi. Imaš dve opciji-ali jo postaviš pred dejstvo, torej da ji poveš, kaj te muči in kako si ti predstavljaš zvezo in na podlagi njenega odgovora ukrepaš naprej. Ker če imaš nekoga rad, si zaljubljen vanj (kar bi po enem letu še nekako moral biti
smirk-1.gif
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
ok, sicer bi mogoče kaj povedala tudi vajina starost, ampak mislim, da že na splošno lahko rečemo,da je bejba s tabo zgolj zaradi preganjanja dolgčasa. Kadar pač nima kaj pametnejšega početi. Imaš dve opciji-ali jo postaviš pred dejstvo, torej da ji poveš, kaj te muči in kako si ti predstavljaš zvezo in na podlagi njenega odgovora ukrepaš naprej. Ker če imaš nekoga rad, si zaljubljen vanj (kar bi po enem letu še nekako moral biti
smirk-1.gif

Hvala za ta prijazen nasvet.
smile-1.gif
Toliko o upoštevanju in spoštovanju.
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Pol k jo boš pa pustil, se pa na Dizziya obrn, on ma srčne aka ''cry baby'' zadeve čez...
wink-1.gif
 

konjskafiga

Pripravnik
14. jan 2008
33
0
6
37
Around the world
Stran, stran in še enkrat stran....razen seveda, če ti tak odnos odgovarja. Ampak moraš se zavedat, da boš vsaj v teoriji, ne glede na to kolikšna je vajina starost, ti z njo preživel celo življenje. V teoriji. Zdaj se pa vprašaj, če se boš lahko šel skozi življenje in boš svoji najdražji vedno na 5em mestu?
Sam sem bil v podobni situaciji s to razliko, da sva se videvala zelo pogosto in tudi pogovor je bil večinoma popolnoma odprt, skratka zdelo se mi je da je to ženska, ki sem jo iskal
roza.gif

Le enkrat sem resnično rabil da mi stoji ob strani, da izbere mene in moje probleme namesto drugih, pa je naredila ravno nasprotno in takrat sem vedu da bo ta "ljubezen" po hitrem postopku šla. No zarad nekih mojih dvomov ni šla takoooo hitro, ampak važno je da je šla in vesel sem, da je bilo tako.
cool-1.gif


P.S. take stvari je treba sam dat čez, da veš kako je...brezveze druge poslušat..sej si dec!!!
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
brrrr, doživel. Enkrat in nikol več.
crazy1.gif


Pusti to zmedeno babše. Verjetno hoče sedet na treh stolih. En stol si ti oz. veza, en je samski stan, en je pa potencialni kandidat, ki bo vzrok, da bo končala s tabo.

Škoda živcev, truda in časa. Prej boš pustil, prej boš naletel na boljšo, ki so bo vzela čas zate in ti vračala pozornost.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.469
9.199
113
ksz

ni panike...itak ga bo ona pustla, sam da najde boljšega konja, kar pa se najde ce priblizno izgleda..ce je grda boš pa še en cajt trpel..
zdaj je itak šola, ti kr pocak, bo ona vse uredila, ne boš rabil s prstom mignit, pa boš samski...jaz bi na tvojmu mestu pac mal po drugih gledal, da mas rezerve...
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ok, ok....
sam čez grem še enkrat:
"hodita" 1 leto, vidita se le 1x na teden, ne seksata, ti si zatrapan, ona te ne je*e 5% (nisi na prvem mestu, vse ostalo je bolj pomembno)....
ja?

ok, kdo koga tuki farba!? Vidva nista in nikoli ne bosta par. Ona ima v glavi nekoga drugega...ti si pač samo tip s katerim preživlja čas ko ni nobenega okol....

zdej se pa pejd špilat safr...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Bil na istem kakšne 3 mesece in približno vem kako se počutiš. Pri meni je bila potem ta razlika, da je sama ugotovila da je problem pri njej in mi je to tudi povedala. Verjetno se ona sploh ne zaveda kaj se dogaja v njeni glavi. Direkt jo vprašaj kaj misli in se pogovori o tem. Povej kaj te moti in boš takoj videl kakšen je odziv pri njej. Če se o tem ne bo hotela sploh menit, ti ne preostane drugega kot da spokaš. Če ostaneš boš mučil sebe in na koncu te bo po vsej verjetnosti dala na čevelj. Če si nekje na 5 mestu nimaš kaj delat, ker to potem ni veza. Verjamem da je težko ker si zaljubljen, ampak uporabi zdravo pamet, ker verjetno nisi več 16 let star.
smile-1.gif
Postavi jo pred dejstvo in bo verjetno hitro ugotovila kje je problem, samo ne potem pristat na kakšne njene igrice.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Sem nekje ze napisal svojo zgodb (druga tema): Zdaj bom hiter:

Bil na istem 2 leti, komunikacija ni bila mogoca, ampak sem vstrajal. Potem me je pustila, oz. s svojim obnasanjem izsilila, da sma sla narazen, kar ji je tudi odgovarjalo. Ko sma bla ~2 leti narazen, sem odrastel (ta cas izkoristil) in na stvari zdaj gledam malo drugace. Zdaj sma ponovno skupaj in ona je v osnovi se vedno "ista", ampak stvari gredo na bolje. Vse se pocasi umirja.. Zivljenje je kratko, naj ga uziva, uzivaj ga pa tudi ti. Ce bo sla ona ven, idi se ti. Ampak ne zato da bi ji vrnil, pac zato da izkoristis prosti cas in si s kolegi. malo se vztrajaj in cas bo pokazal svoje.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
ksz

Huh, ce se seksa ni vec, pol je najboljs da poisces sreco drugje. Verjemi da si zasluzis nekaj boljsega kot je tole preseravanje... A bi bil do konca zivljenja z nekom ki je zate na prvem mestu, ti pa zanjo sele na cetrtem ali petem???

Razmisli trezno... Cim manj razmisljaj o tem, kako jo ljubis in vse. Ce si se ti do sedaj toliko trudil za obstoj vajine zveze, ona pa kot da ima nekega znanca od tebe, se ti ne splaca vec vztrajat.

Mi ti lahko oziroma vsak, ki ni udelezen v tem, ti lahko svetuje trezno ker vidi situacijo. Verjamem da se bos se nekaj casa slepil, kako je vse lepo in prav, ampak lepega dne ti bo ona najverjetneje rekla ADIJO... In takrat bo bolj bolelo, kot ce ji ti reces to v cim krajsem casu.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
jao, točno samo on MISLI da hodita ... ja fak no...

Kruto, ampak resnično. Če je ljubezen prava prenese marsikaj. In v takih svareh si je mnogokrat lažje zatisniti oči, kot se spopasti z dejstvi.