Kadilski zakon na novo

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Od nikogar ne zahtevam, da mi to naredi! Kaj ti tu ni jasno? Nekaj takega bo naredil tisti, ki presodi, da se mu to splača - ampak ne sme. Še vedno nočešrazumeti?
A misliš, da se potem nebi našel nihče, ki bi presodil, da se mu splača alkohol ob 6ih zjutraj al pa še prej točit? Ampak nesme. Še vedno nočeš razumeti?
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Od nikogar ne zahtevam, da mi to naredi! Kaj ti tu ni jasno? Nekaj takega bo naredil tisti, ki presodi, da se mu to splača - ampak ne sme. Še vedno nočešrazumeti?

In kak si ti to predstavljaš? Zaprt prostor, kjer ni noben zaposlen, razen avtomata, par miz in stolov in to je to? To zaradi mene lahko naredijo, ampak dvomim da bo kdo.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik BlackHole pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Čeprav sem nekadilec že skoraj leto in pol zakona ne morem podpirati ker še nisem pozabil kako izgleda biti kadilec.
Zasvojenost je res huda in država bi res lahko delila brezplačne nadomestke za tobak.
Če nisi kadil tega ne moreš razumet, ali pa si "ozdravljen kadilec" brez spomina

Še dobro, da ne prosiš države, naj ti za čike plača, ker si odvisen in jih rabiš več, pa nimaš denarja. Kake bolane izgovore slišiš, prav očitno je, da vam zmanjkuje pametnih argumetov in uporabite vsako neumnost, ki se vam pojavi v mislih. Daj, preden kaj napišeš, malo premisli, malo.
Za sebe in ostale zastrupljat si mel denar, za ozdravljenje in svoje zdravje ga pa ne bi dal. Pa kaj je z vami ljudje?
17758-icon_confused.gif
Se bom pa za metadon v vrsto postavil
cheer.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Od nikogar ne zahtevam, da mi to naredi! Kaj ti tu ni jasno? Nekaj takega bo naredil tisti, ki presodi, da se mu to splača - ampak ne sme. Še vedno nočešrazumeti?
A misliš, da se potem nebi našel nihče, ki bi presodil, da se mu splača alkohol ob 6ih zjutraj al pa še prej točit? Ampak nesme. Še vedno nočeš razumeti?
Ne klobasaj ! Ob 6h zjutraj ni težko dobiti pijače,ne bom napisal povsod , vem pa za bifeje kjer je to mogoče. Pa kako ne bi ljudjem postregli preden gredo za cel dan na Jelovico. Keberček gor ali pa dol.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ko smo ravno pri drogeraših moram napisat še to . Pred časom sem v lekarni hotel kupiti injekcijo in iglo za doziranje neke snovi in prvi odgovor farmacevtke je bil "nimamo". Po pregovarjanju sva prišla do tega da mi je brez recepta kot ne more prodat.
Drogeraši pa so kot neplačniki davkov upravičeni do zastonjske oskrbe s svežimi, meni pa je še za denar nebi prodali. Je.em vam tak sistem pa takšno državo
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Ne klobasaj ! Ob 6h zjutraj ni težko dobiti pijače,ne bom napisal povsod , vem pa za bifeje kjer je to mogoče.
A bi rad povedal, da je s zakonom dovoljeno v teh lokalih, ki jih omenjaš, ob 6ih zjutraj šnopc točit?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Ne klobasaj ! Ob 6h zjutraj ni težko dobiti pijače,ne bom napisal povsod , vem pa za bifeje kjer je to mogoče.
A bi rad povedal, da je s zakonom dovoljeno v teh lokalih, ki jih omenjaš, ob 6ih zjutraj šnopc točit?
Ja zakon trga dela svoje
evil.gif