Juncker time

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Če bi bil desni bi ga naši prosrbski mediji mleli z vso močjo ampak ga ne in ga branijo. Tak da si tudi ti pod vplivom išijsa.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
Če pogledaš trenutne predsednika najmočnejših/najpomembnejših/največjih držav...
- ZDA: Trump
- Rusija: Putin
- Kitajska: Xi Jinping
- EU pa ta pijanska kreatura:nazdravje::rolleyes:

Komu bo on resen sogovornik?
Mene je sram.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113

Priponke

  • Screenshot_20180715-125832_Google.jpg
    Screenshot_20180715-125832_Google.jpg
    185,7 KB · Ogledi: 363

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Če pogledaš trenutne predsednika najmočnejših/najpomembnejših/največjih držav...
- ZDA: Trump -večkrat bankrotirani poslovnež, potomec lastnika bordelov, svetovni neotesanec itd.......
- Rusija: Putin-hmm..agent KGB, samodržec
- Kitajska: Xi Jinping- komunistični kapitalist?
- EU pa ta pijanska kreatura:nazdravje::rolleyes:

Komu bo on resen sogovornik?
Mene je sram.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
Pa se ponosno preseliš v ZDA, v Rusijo ali na Kitajsko. Kje pravzaprav šteka? ;)
Aha tvoja logika je torej, da se je treba sprijazniti z dano postavo, pa kakršnakoli le-ta že je.
Raje potegnit rep med noge, namesto zahtevati odstop (pa magari iti na ulice) takih idiotov in izvoliti druge ljudi.
.
Pokojni dr. Rugelj je osebo s takšnim pogledom na svet imenoval "PEZDETEK".
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ti in tvoj Rugelj nič ne moreta glede tega, lahko le (neuspešno) pizdita, ti po forumih on v knjigah kajti vidva nista noben relevanten faktor v EU ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če pogledaš trenutne predsednika najmočnejših/najpomembnejših/največjih držav...
- ZDA: Trump
- Rusija: Putin
- Kitajska: Xi Jinping
- EU pa ta pijanska kreatura:nazdravje::rolleyes:

Komu bo on resen sogovornik?
Mene je sram.

Svet (ne samo Evropa) je zdolgočasen. :fredi:
Ti pa - če se pri rosnih tridesetih letih zdiš tako vzvišen in neranljiv, Bravo! :aplauz: Kar tako naprej, v pogumne zmage ! Mojo je išjas zvil pri 26. letih, za šest mesecev. Ni izgledala nič pijana, bolelo je pa če samo gledaš!

Pa - tudi če bi bil Juncker pravkar pijan - dokaži da ti nisi, vsake tri dni! Dokaži da tebe pa nikoli niso zalotili in da imaš ravno zaradi "nepijanščine" ogromno dodano vrednost. Te takoj volim za evropskega komisarja :cheer:.

Preklemanski populisti mlečnozobi, tako kot ste se obregnili v oni temi o Rolkovih kuhinjah, kako si nekdo dovoli (privošči) hladilnik za pijačo, tako vas moti čisto vse kar se pravkar pojavi v medijih, samo da se lahko napihuje ... da vas sram ni !

A - ko grete kakat (nekam tja na sekret, da bo bolj sočno za slišat), - torej nič ne smrdi za vami?
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Če nima tale Junker korenine v SLO, ne maram nič
Pije rad pa še, če se le da, zajebe Slovenijo. Jebela cesta da je belčk
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
@AutoFun, Demz,
Res ne razumem (oz. žal ga) vajinega hlapčevskega odnosa do izvoljenih vladarjev naše "širše domovine".
Oni niso nedotakljivi in "od boga dani", ampak so tam zaradi nas, ter predstavljajo vseh 500 mio Evropejcev, obnaša se pa kot idiot.
.
Zdaj ali je bil pred par dnevi pijan kot dola, ali ga je res kaj zagrabilo v križu je nepomembno...
...smo že neštetokrat videli njegovo obnašanje tudi, ko je "bil normalen"... ..."Orbanov diktator", pa ko je Cerarja javno pred kamerami spraševal, če kaj f_ka - kao vic, samo ne vem komu je bilo to smešno. Se tako obnaša državnik? Se bi tako obnašal tudi do Trumpa, Putina ali si take "hece" pač privošči pri eni "brezvezni" Sloveniji...
.
In če se nad tem pritožujem sem potem "vzvišen in neranljiv":bonk:... ..in tudi, če bi bil priklenjen na posteljo bi se pizdil, kaj ima to veze, če sem (še) zdrav?!?!
.
Hlapca.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lahko morda kaj storiš na to temo?

Ja, "hlapca", definitivno in v vsakem primeru.

Bom dal kar prvi primer, ki mi je padel na pamet : Trideset let že protestiramo zaradi premikanja ure na poletni in zimski čas, pa do danes ni nihče niti uhlja dvignil !

Imaš torej kje kakšno upanje, da vplivaš na sistem? :fredi: Juncker pijan ali trezen? Šarec šef države? Janša šef države?

Imaš vtis, da vplivaš na sistem?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Izvoljeni od nastavljenih.
Tisti pogovor s cerarjem ki je zgoraj omenjen je tudi posledica isiasa? Pri f.u kanju ga nic isias ne matra? Aja, on fuka Slovenijo in ostale drzave. Tam tudi isias ne pride zraven
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Svet (ne samo Evropa) je zdolgočasen. :fredi:
Ti pa - če se pri rosnih tridesetih letih zdiš tako vzvišen in neranljiv, Bravo! :aplauz: Kar tako naprej, v pogumne zmage ! Mojo je išjas zvil pri 26. letih, za šest mesecev. Ni izgledala nič pijana, bolelo je pa če samo gledaš!
Pa valda si bil taprav delodajalc in si jo po koncu bolniške odpustil...simulantko eno! :p
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
Lahko morda kaj storiš na to temo?
Ja, "hlapca", definitivno in v vsakem primeru.
Bom dal kar prvi primer, ki mi je padel na pamet : Trideset let že protestiramo zaradi premikanja ure na poletni in zimski čas, pa do danes ni nihče niti uhlja dvignil !
Imaš torej kje kakšno upanje, da vplivaš na sistem? :fredi: Juncker pijan ali trezen? Šarec šef države? Janša šef države?
Imaš vtis, da vplivaš na sistem?

Ja, glej nekdo vpliv na sistem sigurno ima.
In, če/ko je teh "nekih" dovolj se nekaj tudi zgodi.

Če sam meniš, da "nič ni možno narediti" pomeni, da se predaš kar vnaprej, brez boja... ...in res nič ni možno narediti... ...sem Slovenec, jamram in ne iščem rešitev:evil:
Znan je izrek Henrya Forda: "Če meniš, da si neki nalogi kos, ali če meniš, da nisi.. ...v vsakem primeru imaš prav!"
.
Sorry za tista "hlapca", ampak ta "vdanost v usodo" res demotivira...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne ne :poreden: , ne gre za vdanost v usodo. Samo nekako me je zmotilo, ko si rekel da te je kao sram, ker imamo junkerja proti trumpu ali putinu. Pa v bistvu nimaš nobenega vpliva na dogajanja, ker tu ni samo Juncker, ampak cel sistem ki se samega sebe vzdržuje. Ta sistem nikakor ne more biti odvisen od volje samo enega človeka (mene na primer), saj vemo kako je :). Zato te ni treba biti prav nič sram. Junker bo delal po svoje, pa če se na trepalnice postaviš.

Vedno se voditelji skušajo napihovati pred očmi celega sveta. Npr. ob času naše osamosvojitve okoli 88 - 90. leta, je bila v Mladini objavljena čudovita karikatura, ko sta Kučan in Miloševič skupaj scala v javnem WC-ju, pa je bil Miloševič pri tem precej rdeč v obraz :valjamse: .