Je v Zagrebu strmoglavilo brezpilotno letalo iz Ukrajine

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Pa le nismo tako daleč stran, da nas vojna ne bi dosegla v pravem pomenu besede... :eek::oops1:

vir: N1
Hrvaško ministrstvo za notranje zadeve je sinoči javnost obvestilo o eksploziji. Na območju južnega dela Zagreba so odkrili krater in dve padali.


Včeraj pozno zvečer, okrog 23. ure, je v hrvaški prestolnici Zagreb močno počilo. Hrvaško ministrstvo za notranje zadeve je javnost obvestilo o eksploziji. Na območju južnega dela Zagreba so odkrili krater in dve padali. Po navedbah strokovnjaka za vojaško letalstvo Tylerja Rogowaya na portalu The Drive je strmoglavilo brezpilotno letalo Tu-141, ki naj bi se pokvarilo in iz Ukrajine prek Madžarske priletelo do Hrvaške.

Hrvaške oblasti uradno še niso pojasnile dogodka, preiskava še poteka.



Zagreb
1646981837492.png




Tupolev Tu-141
1646981712016.png
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Kot sem že napisal v letalski temi:
Rusi so samo preverili, če imamo v NATO državah kako zračno obrambo. Na papirju imamo, žal pa očitno ne funkcionira za nenapovedane lete. Podobno se je Rusom zgodilo pred desetletji, ko je Nemec pristal na rdečem trgu v Moskvi brez da bi ga kdo opazil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.775
-216
113
No sedaj je pa napadena nato država, pa bi nato lahko napadel to državo, ki je izstrelila da dron.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.775
-216
113
Kot sem že napisal v letalski temi:
Rusi so samo preverili, če imamo v NATO državah kako zračno obrambo. Na papirju imamo, žal pa očitno ne funkcionira za nenapovedane lete. Podobno se je Rusom zgodilo pred desetletji, ko je Nemec pristal na rdečem trgu v Moskvi brez da bi ga kdo opazil.
Ne bo držalo, da Rusi niso opazili, nekaj časa so ga spremljali z lovci, ampak ker so videli, da je mali civilni in nenevaren, ga niso sestrelili.
Pilota so potem slavili kot heroja, ker naj bi kao shebal rusko protizračno obrambo, no ko je zaklal še sodelavko, je izginil iz medijev.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Ne bo držalo, da Rusi niso opazili, nekaj časa so ga spremljali z lovci, ampak ker so videli, da je mali civilni in nenevaren, ga niso sestrelili.
Pilota so potem slavili kot heroja, ker naj bi shebal rusko protizračno obrambo, no ko je zaklal še sodelavko, je izginil iz medijev.
Rusi tvoje nebluze demantirajo in trdijo, da je nekaj ljudi v sovjetski vojski ostalo brez službe zaradi tega, ker ni bilo reakcije.
Rusija Beyond
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.775
-216
113
Rusi tvoje nebluze demantirajo in trdijo, da je nekaj ljudi v sovjetski vojski ostalo brez službe zaradi tega, ker ni bilo reakcije.
Rusija Beyond
Če je kdo ostal brez službe je zato, ker so napačno reagirali, ne pa zato, da ga nebi opazili.
Tisti pilot lovca, ki ga je nekaj časa spremljal v vidnem območju, je celo prosil za dovoljenje, da ga sestreli, ampak mu ni bilo odobreno.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.775
-216
113
Pa dobro, mi smo konec epiemije proslavili z preletom letal, hrvati pa s preletom drona :evil:
 
  • Haha
Reactions: Hondi

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
No sedaj je pa napadena nato država, pa bi nato lahko napadel to državo, ki je izstrelila da dron.
glavni si bil v antivakserskih temah, zdaj pa si presedlal na glavnega za vojne teme. multisciplinist. verjetno lahko drek ponoči zavohaš preko plota.
svakatičast