Izvensodni forumski poboji

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ok, zdej mam pa dost! Vsi ste bli ze banani, nove nicke odpirate vsake pol leta,... jaz sem tle gor od 2008 in nisem bil se niti enkrat banan! Kamele0N kaj morm napisat da me banaš enkrat, da vidm kako to zgleda? Ti si bl desn a ne? A se morm kej na jajota spravt al se z Jadotom skregam in recem, da so men Albanci zakon in bi jim vsaj Kranj šenkal?
Poskusi enkrat debatirati s Kamele0N in ko se naveličaš prepucavanja, izjavi, da se umikaš iz teme. Takoj boš v tisti temi fasal ban, kot sem ga jaz in ga imam že osem mesecev. :evil:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
kalbo & bizi....najprej si razčistita sploh kaj je ban!

Ker ne bizi ne Janez40 nista bila banana ampak kvečjemu onemogočena v temi....eden za večno....drugi samo začasno da se ohladi...

Oba2 sta oz pišeta bp povsod drugje...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
kalbo & bizi....najprej si razčistita sploh kaj je ban!

Ker ne bizi ne Janez40 nista bila banana ampak kvečjemu onemogočena v temi....eden za večno....drugi samo začasno da se ohladi...

Oba2 sta oz pišeta bp povsod drugje...

dej se mene bani da vidm kako je nooo.

Pol si bom pa lohk nov alter nick naredu, recimo solzica, 9999, al pa tlačenka...
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

Priponke

  • thumbnail_image_17.png
    thumbnail_image_17.png
    385,5 KB · Ogledi: 150
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
kalbo & bizi....najprej si razčistita sploh kaj je ban!

Ker ne bizi ne Janez40 nista bila banana ampak kvečjemu onemogočena v temi....eden za večno....drugi samo začasno da se ohladi...

Oba2 sta oz pišeta bp povsod drugje...
Potem pa onemogočena v temi, ni važno. Poanta je, da ti take prijeme uporabljaš zgolj pri nekaterih, tokrat je bil razlog zgolj tvoje nestrinjanje z uporabnikom. Na žalost ti ni jasno kaj mora moderator počet. 123 pa gladko zmerja, laja, ti pa namest da bi ga po prstkih, men rečeš, če sva parček, se pravi spet britje norca, namesto ukrepanja.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
123 se ne zaganja več v uporabnike kot se je včasih......sedaj ga občasno nadomeščaš ti ali pa tvoj "lajk" prijatelj jest5..........zelo zelo redko se do drugih obnaša tako tudi Janez40 (1x na 2-3 mesece).....

Res da zna bit včasih tudi nadležen (123) z kakimi tweeti ali bv slikcami...ampak se mu to tudi briše....in v 99,9% ko mu poleg stisnem še obvestilo se potem umiri...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
No pa sva prišla do tega, da si me primerjal z 123. Fajn, I rest my case, ni ti pomoči, žal.

PS: Sebe kdaj prebereš?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Pa mogoče še tole. Če bi teb kdo napisal take, kot jih pišejo AndY1 ju, bi ga banal za zmeraj. Mogoče te lohk on nauči, kaj so kvalitete dobrega moderatorja. Ti si žal, po napisanem sodeč, zgolj zajebantek s pooblastili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sebe berem v prvi osebi ednine :valjamse:

No že zadnjič sem ti hotel napisat........da vsak ki si mi ga zgoraj očital (123 & 8888) ima tudi svojega antipoda na drugi strani!

8888 ima kontro v jest5ki.....

123 pa v biziju..........ČEPRAV...zadnje čase res ne vem če biziju ti ne prevzemaš primata :)

Ampak ti antipodov ALI ne vidiš...ali (namerno) spregledaš???????
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Andy1 se je učil (lomil zobe) na PacMan-u....ampak sorry...si presmrkav da bi se spomnil tega uporabnika :p

Andy1 je tudi moderator in se lahko brani sam.....z svojimi orodji če mu pišejo take.....tudi ne vem zakaj bi ga moral jaz?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Sem ti že povedal, da sva zaključla s temo tvojga moderiranja. Odgovarjam sam še na direktne zajebancije, kot je bla una s parčkom.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Sebe berem v prvi osebi ednine :valjamse:

No že zadnjič sem ti hotel napisat........da vsak ki si mi ga zgoraj očital (123 & 8888) ima tudi svojega antipoda na drugi strani!

8888 ima kontro v jest5ki.....

123 pa v biziju..........ČEPRAV...zadnje čase res ne vem če biziju ti ne prevzemaš primata :)

Ampak ti antipodov ALI ne vidiš...ali (namerno) spregledaš???????
:nigladek: :nigladek:
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in jonny77

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Meni je prav! :zmaga: Pozabljaš pa da sem moderator v čveku (to sem ti BTW tudi že obrazložil v živo na pivu ko sva sedela na 0,5m narazen).....kjer predvsem čvekamo......in kjer ne rabimo nosit kravate kot jo mora naprimer Ibiza v podforumu parlament...oz le ta ne rabi bit tako na tesno zategnjena okol vratu kot pri njemu!

Je na isto noto kao poglejte kake mi moderator piše probala že Jagababa......men je to "kalimero" pristop.

Če mi že otresaš jezik.....pa kao hočeš zbijat avtoriteto tu....jah bom pa ventilator tko nastavu in pojačal obrate da bo drekec še tud mal nazaj po tebi letel :norec:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Meni je prav! :zmaga: Pozabljaš pa da sem moderator v čveku (to sem ti BTW tudi že obrazložil v živo na pivu ko sva sedela na 0,5m narazen).....kjer predvsem čvekamo......in kjer ne rabimo nosit kravate kot jo mora naprimer Ibiza v podforumu parlament...oz le ta ne rabi bit tako na tesno zategnjena okol vratu kot pri njemu!

Je na isto noto kao poglejte kake mi moderator piše probala že Jagababa......men je to "kalimero" pristop.

Če mi že otresaš jezik.....pa kao hočeš zbijat avtoriteto tu....jah bom pa ventilator tko nastavu in pojačal obrate da bo drekec še tud mal nazaj po tebi letel :norec:
Otresam ti jezik, zbijam avtoriteto..... Se bereš mogoče? Avtoriteto si zbijaš sam s takimile sestavki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5