Izrael - Palestina

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.700
6.272
113
haha, sem mislu, da smo že ugotovili, da "dokončna rešitev" ni ravno primerna.
To si par strani nazaj ugotovil da “jap, na zalost ni bilo ravno uspesno.”

tako da si zadnji ki ma za problematizirat zblojene ideje. Lahko se pa v iransko revolucionarno gardo prijavis pa pomagas pri “uspehih”. Preden gres v boj pa se kako zensko kamenjaj ker je pozabla ruto zategnit.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
To si par strani nazaj ugotovil da “jap, na zalost ni bilo ravno uspesno.”

tako da si zadnji ki ma za problematizirat zblojene ideje. Lahko se pa v iransko revolucionarno gardo prijavis pa pomagas pri “uspehih”. Preden gres v boj pa se kako zensko kamenjaj ker je pozabla ruto zategnit.

hahaha res primerljivo. Tok me pa že poznaš, da veš, kakšni so moji nazori, in da je bila tista izjava cinična.

Sajkek pa dvomim da govori cinično.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
"določit jasne meje in pravila, ki bi se jih morali vsi držat."

kaj pa če se jih ne bi? sankcije? :evil:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
Tretja rešitev je da se okoli in okoli naredi 10m visok zid in eno okno, tam se vsakih 15 let skozi pogleda, če so ze že zmenili kako in kaj bodo. Če se niso, okno zapret in ponovit vajo čez 15 let.

ja, fajn ideja, prej pa še vsem pobrat orožje, pa naj se od tam naprej menijo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
to je bolj druga rešitev, ki pa ni lepa. Na eni strani imaš nacijo ki se širi po natur poti vsak po 45 otrok, ki pač na koncu potrebujejo prostor in resurse, na drugi strani pa rasa ki se ima za nadljudi in ta druge obravnava kot podgane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
to je bolj druga rešitev, ki pa ni lepa. Na eni strani imaš nacijo ki se širi po natur poti vsak po 45 otrok, ki pač na koncu potrebujejo prostor in resurse, na drugi strani pa rasa ki se ima za nadljudi in ta druge obravnava kot podgane.

no, pa naj naravna selekcija naredi svoje.

ko bojo prisli do neke kriticne stevilke, bojo mogoce videli, da je mogoce bolje in lazje zivet v sobivanju.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
a tako kot rusi Čečene
300k civilov mrtvih okol 30k otrok....

zdej pa vlada lutka...
tako pa se ravna z teroristi smo videli, kako žre lastno uho...

to je demokracija, ki jo mora EU imet, Izraelci to že znajo, tako kot Rusi. Drugačne metode žal ni.
Flok je nekam tiho. Eni se jokajo zaradi teh Palestince, Saudska Arabija pa pomaga Izraelu pri tolčenju dronov. Dol imajo vsi poln kufer Palestincev. Aja pa ko omenjate švaba omenite tudi broza
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe