Izrael - Palestina

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
Pa ti pojma nimaš. Sem jaz kjer koli omenil pravico do obrambe? Daj beri. Rabiš očala? Rekel sem samo da fajonka ni obsodila napada ampak je samo zaskrbljena. Vaflji, dvojni? Trojni? Z miljardami? Peremo?
Kapiraš?

ja, tudi jaz pa sem komentiral njeno izjavo, ali iran pa nima pravice do obrambe. ni letelo nate.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.013
3.767
113
Ljubljana
hmpg.net
Očitno se lahko tudi tako interpretira ja čeprav niso napadli iranskega veleposlaništva direktno:

01. Apr 2024
V izraelskih napadih na sirsko prestolnico Damask je danes umrlo najmanj osem ljudi, je sporočil Sirski observatorij za človekove pravice. Med ubitimi je vodja iranskih sil Al Kuds v Libanonu in Siriji. Napad se je zgodil v neposredni bližini iranskega veleposlaništva.

Observatorij s sedežem v Londonu je sporočil, da so izraelske rakete uničile stavbo ob iranskemu veleposlaništvu, pri tem pa je umrlo osem ljudi. Med ubitimi so vodja sil Al Kuds v Libanonu in Siriji, dva iranska svetovalca in pet članov iranske revolucionarne garde (IRCG).

Tudi iranski mediji so poročali, da je bila v napadu popolnoma uničena stavba tik ob veleposlaništvu. Veleposlanik in njegova družina niso bili ranjeni. So pa dodali, da je bil v napadu ubit general enote IRGC Al Kuds Mohamad Reza Zahedi. Odgovornost za napad so pripisali Izraelu.

Znani Hamasovski viri sicer trdijo, da so napadli konzulat:

vendar (hvala bogu za njih) Alter znlci vedo, da temu ni tako.
 
27. jan 2022
4.836
1.758
113
Jst ne lupčkam ribic....pa jih nazaj v vodo mečem :D
Poljubiš in izpustiš. :p
Spomladanski-ribolov-krapa-by-Buco.jpg
 
  • Ljubezen
Reactions: Matey

corsol

Guru
11. mar 2010
2.690
838
113
Uh, tole je res osupljivo na kakšni višini so Izraelci prestregli Iransko balistično raketo.

Izraelici se hvalijo da so njihovi sistemi prestregli 99.9%, angleža sem poslušal kako jih je hvalil.....znano dejstvo pa je , da jim je pri prestrezanju pomagal kdor je mogel.