Izgubljen mobi certifikat

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Pozdrav!

Prijateljica želi prenesti svojo mobi številko v naročniško razmerje pri mobitelu, vendar ne najde mobi certifikata.
Zanima me, ali bo lahko vseeno prenesla svojo številko v naročniško razmerje?
 

B81

22. jul 2007
34.549
8.990
113
Tako je.

Jaz sem hotel storiti enako, pa ne najdem sim-a in ne certifikata. Imam pa prevez in tole številko na služ. vizitkah
bonk.gif


Pa ne bo šlo, so rekli.

BTW:

Kaj pa, če kak majster naredi klon sim kartice, to bi se dalo?
@avtor sorry, da sem vskočil,samo tak je.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Gre tudi brez SIM - sestra je šla iz Debi na Izi in je morala na prošnjo za prenos napisat samo telefonsko in PUK, po pošti je potem dobila novo Izi SIM.
 

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
Če se ne motim ti govoriš o prehodu iz Debitela na Izi, tu je pa več kot očitno govora o prehodu iz Mobi sistema na naročnino, kjer je dovolj ALI certifikat ALI sim kartica. Brez enega ali drugega na žalost ni šlo/ne gre.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Gre tudi brez SIM - sestra je šla iz Debi na Izi in je morala na prošnjo za prenos napisat samo telefonsko in PUK, po pošti je potem dobila novo Izi SIM.

Da gre tako enostavno, sjuper
smile-1.gif
 

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
Drži, edino s to razliko, da pač tebi v istem trenutnku dajo eno avtomatsko že v naprej prpravljeno SIM kartico, ki jo po domače povedano "povežejo s tvojo GSM številko." (žal ne znam strokovno povedat
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
Ni nujno... Mogoče pr kakem posredniku, kjer se mu finančno kr pozna če sklene naročnino, na M@ centrih pa pomoje ni takega učinka.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
jaz sem rabil certifikat za prenos mobi št. 041 k simobilu na naročnino in sem šel samo na mobitel vzel sem kartico ven in rekel tam na šalterju da sem izgubil certifikat in da naj mi da nek izpisek in mi je dal potrdilo in je totaln zadostovalo

lp
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Potem so ti na Simobilu narobe povedal. Za prehod potrebuješ PUK kodo in ne certifikata.

@vsem ostalim: jaz govorim kakšna so pravila, ne kaj se da zmeniti pri lokalnem posredniku, kateremu se gre za % od prodaje
wink-1.gif
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik grube386 pravi:
Potem so ti na Simobilu narobe povedal. Za prehod potrebuješ PUK kodo in ne certifikata.

@vsem ostalim: jaz govorim kakšna so pravila, ne kaj se da zmeniti pri lokalnem posredniku, kateremu se gre za % od prodaje
wink-1.gif

ups
shocked-1.gif
prav imaš puk sem rabil