SIM2 - duplikat SIM kartice

Pisarna

Pripravnik
6. feb 2014
49
0
6
Pozdravljeni.

Zanima me kakšne imate izkušnje z našimi SLO operaterji, glede ponudbe duplikatov SIM kartice?
Govorim o SIM2 ponudbi. Torej, želel bi 2 SIM kartici za 1 naročniško številko, ker bi želel imeti internet tako na mobitelu kakor na tablici.
Ne želim deliti omrežja na 1 napravi preko hot spot dostopne točke, ampak fizično 2 SIM kartici.

V kolikor ima kdo s tem izkušnje in kakšno dobro priporočilo, bi bilo to res super.

Hvala za odgovor in lep pozdrav
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pozdravljeni.

Zanima me kakšne imate izkušnje z našimi SLO operaterji, glede ponudbe duplikatov SIM kartice?
Govorim o SIM2 ponudbi. Torej, želel bi 2 SIM kartici za 1 naročniško številko, ker bi želel imeti internet tako na mobitelu kakor na tablici.
Ne želim deliti omrežja na 1 napravi preko hot spot dostopne točke, ampak fizično 2 SIM kartici.

V kolikor ima kdo s tem izkušnje in kakšno dobro priporočilo, bi bilo to res super.

Hvala za odgovor in lep pozdrav
Naroči in dobiš. Preprosto... S tem, da se količina vsega deli na dve kartici...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Za T-2 lahko napišem kako deluje :

Dohodni klic zvoni vsem karticam hkrati,
SMS ali MMS sporočilo lahko pošljem samo iz določene SIM kartice . Ko pošiljam MMS preko LTE se le ta prikazuje z drugo 064 številko ( zakaj je tako ne vem ) SMS prihaja na obe SIM, MMSi le na prvo
mobilni podatki delujejo hkrati na obeh SIM
Imam paket MAXI + plačujem 4,99€ za storitev MULTISIM
Tujina deluje
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Pozdravljeni.

Zanima me kakšne imate izkušnje z našimi SLO operaterji, glede ponudbe duplikatov SIM kartice?
Govorim o SIM2 ponudbi. Torej, želel bi 2 SIM kartici za 1 naročniško številko, ker bi želel imeti internet tako na mobitelu kakor na tablici.
Ne želim deliti omrežja na 1 napravi preko hot spot dostopne točke, ampak fizično 2 SIM kartici.

V kolikor ima kdo s tem izkušnje in kakšno dobro priporočilo, bi bilo to res super.

Hvala za odgovor in lep pozdrav
Hočeš na tablici samo prenos podatkov ali tudi klice?
Kateri operater?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Jaz imam na telekomu za SIM2 na tablici MOBI sim in nanjo delim GB. 1. v mesecu naložim predvideno GB, potem pa dodajaš po želji.
Za samodejno podaljšanje veljavnosti Mobi računa pa tole
Najcenejša varianta :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi in Emaster

JanezJe

Zelenc'
17. jan 2020
23
5
3
Telekom SIM2, količina podatkov deljena z nosilno številko, ki se v primeru izhodnega klica predstavlja z nosilno številko, čeprav je SIM2 kartici dodeljena svoja. Na to številko (drugo) delujejo tudi dohodni klici.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kot alternativa recimo je tudi BoB, ki ima 1GB na mesec za 5€: https://www.bob.si/ponudba-bob/narocniske-opcije/podatkovna-opcija-1gb

Tole pri bob-u nimdodatna SIM kartica… ampak samo dodatna kolicina podatkov…

Sicer pa, ce rabis na tablici samo za prenos podatkov, vzames pri bob-u SIM kartico z zeljeno kolicino podatkov… 50 GB pride mesecno 10€… Se pa pomoje bolj splaca vzeti paket Drzni bob, kjer za 10€ dobis 70GB podatkov in visjo hitrost kot pri internet paketu… Trenutno je celo akcija in placas samo 5€ mesecno za ta paket… Vezave ni… dokler uproabljas, placujes, ko ne rabis vec, enostavno odpoves…