Iz naročnine na prepaid

jesenican

Pripravnik
1. dec 2017
60
3
8
Aha, se pravi, da ne gre. Pripravljen sem plačati strošek menjave paketa 10 eur, ugodnost pa je še vedno v treh cifrah, tako da se mi samo zaradi večje količine neta ne splača menjati. To mi je pri A1 resnično ena velika pomankljivost :-(
 

jesenican

Pripravnik
1. dec 2017
60
3
8
Tako ja, aneks je veljaven do avgusta 2018 in do takrat sem kot kaže zabetoniran na tem paketu, jbg
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Jest

Pri A1 tega ni... Razen če nisi vezan se lahko zmeniš da ne plačaš menjave paketa.. A če je vezava pa moreš odplačat vezavo meni tega še ni ratalo da bi menjal ne da bi odplačal vezavo ;)
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Uradni odgovor A1 ( Nekaj minut nazaj na FB prek ZS )

Res je, pravil nismo spreminjali. Pri menjavi paketa se zaračuna strošek menjave paketa in v primeru, da je še aktivna vezava tudi sorazmerni del prejete ugodnosti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pojdi v njihovo poslovalnico - ne h koncesionarju in vprašaj v živo. Mi smo že vse živo delali brez plačil prehodov - mora prodajnik poslat mail v odobritev pa je. )
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
McGiver

Ja fajn je če maš svojem kraju uradno poslovalnico in ne poblaščenega prodajalca.. A da hodim v Koper al Ljubljano pa se zaradi tega ne splača.. ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Potem pa pooblaščencu reči, da veš da je možen brezplačen prehod z odobritvijo prodajne službe A1 in naj pošlje mail. ;)

Čeprav njemu to ni v interesu, ker potem verjetno nima %%%.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
McGiver

Ja fajn je če maš svojem kraju uradno poslovalnico in ne poblaščenega prodajalca.. A da hodim v Koper al Ljubljano pa se zaradi tega ne splača.. ;)

Ampak ce ti v svoji blizini nimas pravega sogovornika, se ne pomeni, da se ne da :) ... Veliko se da zmenit... ;) ... res pa je, da imajo pooblascena prodajna mesta malce manj kompetenc, da bi take zadeve urejala ...