Covid-19 Ivermectin

jest5

Guru
18. avg 2007
25.310
-8.450
113
Zgleda bolje kot ti in Andy, ki misli, da v tej ciganiji vsi preventivno jedo čudežne tabletke.

V ciganiji je še vedno ciganija. V mestih pa so kar lepo zategnili ketno.
Pa roko na srce, Indijo zelo rešuje podnebje. Če bi jih prestavili na mesto Evrope, bi imel virus čisti žur
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Zgleda bolje kot ti in Andy, ki misli, da v tej ciganiji vsi preventivno jedo čudežne tabletke.

V ciganiji je še vedno ciganija. V mestih pa so kar lepo zategnili ketno.
Pa roko na srce, Indijo zelo rešuje podnebje. Če bi jih prestavili na mesto Evrope, bi imel virus čisti žur
Zanimivo, da jo je zacelo resevati podnebje ravno ko so uvedli masovno uporabo Ivermectina.

Krivulja se je iz strme rasti v prosti pad obrnila v par tednih.
 
  • Haha
Reactions: mosseero

jest5

Guru
18. avg 2007
25.310
-8.450
113
Že spet :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:


Ok, dam podnapise(ne za andya, temu itak ne bo potegnilo, kaj sem mislil).

Ja Indijce zelo rešuje podnebje. Ves čas. Zaradi toplega podnebja in stalno močnega sonca je reprodukcijska cifra dosti nižja. Zato so se kar dobro držali kljub ciganiji in njihovim navadam.
Zato so tudi hitro zagrabili ukrepi, saj je potrebno manj ukrepov in ne tako striktno držanje le teh, da se spravi R faktor pod 1.
Če bi jim za 3 mesece posodili našo zimo, bi padali rekordi v vseh kategorijah.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Se dobro, da jih je resevalo podnebje v aprilu, ko so okuzbe strmo rastle.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.310
-8.450
113
Dej ene 10x počasi preberi, kaj sem napisal.
Pa res počasi. In probej zraven tudi kaj razmišljati. Tko izven tvojega mehurčka
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.373
3.459
113

Vsaki ****** dan je isti, vse smrdi že od zavisti, jebemo drug-drugega, ti frenda, foter malega. Nekaj nam ne štima v glavi, ki so dnevi obsijani? Kam je spizdla ironija? Folk spet z okami zavija. Vsi smo kopije v programu, lepi smo na instagramu, skrivamo za ekrani, se gleamo postrani. Celi svet se nam odpira, motivacija podira, aj je smisel vsega skupaj? Pa kaj je sploh point? Rad bi spizdo nekam stran, pa nea vem kam, pa nea vem kam, pa nea vem kam. Rad bi šel drugam, pa nea vem kam, najrajši bi kr tu ostal, pa vse sprefukal, vse na glavo dal... Pa kaj ti bojo novi lajki, namišljene frustracije? Ko veliki briljantni valček, si del te umobolnice. Kaj te nič ni izučilo, boi izjema ne pravilo, boi tisti ki spreminja, stopi vun pa reči NE! Pa kaj te s tao je? Pa kaj te s tao je? Pa kaj te s tao je? Pa kaj te z mano je? Rad bi spizdo nekam stran, pa nea vem kam, pa nea vem kam, pa nea vem kam. Rad bi šel drugam, pa nea vem kam al naj tu ostanem, al naj _____ kradem? (ugani, kaj bi naj blo) Rad bi spizdo nekam stran, pa nea vem kam, pa nea vem kam, pa nea vem kam. Rad bi šel drugam, pa nea vem kam, najrajši bi kr tu ostal, pa vse sprefukal, vse na glavo dal... Rad bi vse naredo prav. Rad bi vse spoznal. Rad bi celi svet prepotoval . Da mi pol neo žal, da mi pol neo žal, da ti pol neo žal, da nam pol neo žal... Rad bi spizdo nekam stran, pa nea vem kam, pa nea vem kam, pa nea vem kam. Rad bi šel drugam, pa nea vem kam, pa nea vem kam.... Rad bi spizdo stran... Rad bi šel drugam....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.222
113
Te bom že verjetno 10ič vprašal. Koliko Ivermectina TI jemlješ, preventivno kot zaščito?
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Kaj želiš povedati?

Saj za hidroksiklorokin je bila tudi lani omejitev in so bile težave s dobavami (ker so si hrčki delal zaloge).
Da naj se omogoči nakup Ivermectina v lekarni, da ga lahko vzamemo tudi tisti, ki se ne mislimo cepiti z eksperimentalnim cepivom.

Se kar ne da sprejeti tro vejnega načina zajezitve epidemije in sicer:
- prebolevnost (tisti, ki se virusu pač niso mogli izogniti)
- Ivermectin
- Cepljenje

Ampak ne, cepljenje se nam vsiljuje na vsak način, tudi zdaj, ko že prihajajo ven dokazi, da prebolevnost prinaša dolgotrajno imunost, ker protitelesa NISO edini imunski odziv, ki človeka varuje proti virusu.
Za Ivermectin pa imamo blokado na vseh nivojih, tako pri nakupu kot na socialnih medijih.

Če bi prišla zelena luč s strani EMA-e, da se Covid zdravi z Ivermectinom, bi ga lahko vse tovarne začele proizvajati, vključno s Krko. Zdravilo samo je ceneje proizvesti kot škatla, v kateri je pakiran.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.382
9.820
113
kod Džej-Zija
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.222
113
Jaz te bom pa ponovno vprašal kje ga lahko dobim po normalni poti in zakaj ga še uvoznik ne more dobiti za bolnišnice?
Jaz sem verjel DR. YouTuba (AndY1), ki je tukaj napisal več kot mesec dni nazaj, da je ta zadeva na voljo v lekarnah brez recepta v Romuniji ali Bolgariji (pozabil točno v kateri državi).
Glede na to, da si za eno je... vejico na Pagu vrgel v luft pol Slovenije, pripravil komplet strateški načrt in potem še taktični načrt za vsak cm poti, vključno to direktno live streamal na Alter, predvidevam, da za TVOJE življenje, ti ne bi bilo problem tega pripravit za dostop do te zadeve. Bi bil vmes že 4x v Romuniji in nazaj. Ampak ja, vedno so neki izgovori. Razen, ko gre za vejico na Pagu, tukaj se pa hec konča. Jeb... zdravje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Fact-checker-ji so še par tednov nazaj trdili, da virus ni ušel iz laboratorija in je bil vsak, ki je trdil drugače, izbrisan.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Trdim, da ko bo zapihal drugačen veter, se bodo z vetrom obrnili tudi fact-checker-ji, ki danes trdijo, da to ne drži. In nikomur se ne bo zgodilo nič. Samo s prstom bodo kazali drug na drugega.
Tako kot se zdaj to dogaja s hipotezo o izvoru virusa iz laboratorija v Vuhanu. Vse, ko so trdili drugače, je bilo potrebno označiti za teoretike zarot in s tem je bilo vse odpravljeno. Debata je prepovedana.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Kako to misliš? Vse YT videe, ki so namigovali na drugačno zgodbo je YT redno cenzuriral in umikal. Samo poglej si začetek TE teme.

Koliko prilimanih video posnetkov je še online?

Twitter je bannal vse kar je omenjalo Ivermectin v pozitivni luči.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.382
9.820
113
kod Džej-Zija
Od drugih zahtevaš, da gledamo ene in iste enourne traktate. Bi morda blagovolil tudi ti prebrat kaj, kar ti ostali serviramo ali se boš samo na nad nosilcem informacij zmrdoval?