Covid-19 Ivermectin

I

Izbrisan uporabnik 474

En mesec po uvedbi magic pill-a je 14 dnevno povprečje smrti še vedno +1%... Jeba
InkedIndia-Covid_LI.jpg


Morda, ampak samo morda pa bi imel tudi ta podatek kakšno vezo stanjem v Indiji. Mogoče sploh ni magic pill...
InkedIndia_WHO_LI.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Poglej si še graf recimo Slovenije, ki NI uporabljala magic pill, kdaj je bil peak novo okuženih, kako je padalo število mrtvih dnevno itd. Drugače pa te številke iz Indije (padec novih primerov in še vedno rast umrlih (potrjneih, kdo ve koliko jih še plava po sveti reki)) ti zelo lepo prikazujejo nedelovanje magic pill in delovanje cepiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova in 8888

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
@ Andy1 ... kaj nisi še ugotovil, da je debata v tej temi zguba tvojega časa, če si sploh preštudiral tudi sam vse te linke, ki si jih podal. Jest sem marsikaj v celoti pogledal in imam svoje mnenje glede tega medikamenta in zakaj se ga noče uporabit širše. ... Zastonj je, da zgubljaš svoj cajt še naprej v tej debati ... ni pomoči, BigPharma lobby je premočen in uspešno preprečuje osveščanje ... Ni ne prvič ne zadnjič .... ne bij izgubljenega boja na forumih ... ni vredno ... nekateri so tako "oprani", da ni pomoči ... just my2c ... lahko se pa motim ....
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
@ Andy1 ... kaj nisi še ugotovil, da je debata v tej temi zguba tvojega časa, če si sploh preštudiral tudi sam vse te linke, ki si jih podal. Jest sem marsikaj v celoti pogledal in imam svoje mnenje glede tega medikamenta in zakaj se ga noče uporabit širše. ... Zastonj je, da zgubljaš svoj cajt še naprej v tej debati ... ni pomoči, BigPharma lobby je premočen in uspešno preprečuje osveščanje ... Ni ne prvič ne zadnjič .... ne bij izgubljenega boja na forumih ... ni vredno ... nekateri so tako "oprani", da ni pomoči ... just my2c ... lahko se pa motim ....
Hudič je ko druga stran meni enako o vas. Ni vrag, da boste že našli ene konjske tabletke in pregnali Covid sovraga od sebe, ko vas doleti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova
I

Izbrisan uporabnik 474

27.5.2021, 1 mesec po uvedbi magic pill-a, ki ozdravi vse, so imelu kljub 38% padcu novo zbolelih še vedno +1% dnevnih smrti. Več ko očiten dokaz, da tvoja međik pilula ne deluje. Hkrati so pocepili več kot 200. mio ljudi, kar se lepo vidi po trendu padanja novih obolelih oz. so ti grafu kar lepo identični kot v državah z cepilnim programom. Prav tako se ti grafi ne razlikujejo med državami, ki so uporabile međik pil in državami, ki ga niso.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
V bistvu imajo AZ
AZ je žegnana voda proti indijskemu sevu.
Imajo tudi Covaxin ter začenjajo s Sputnikom.


3% so dobili dve dozi.
India has administered about 212 million doses (15%), the most after China and the United States, but has given the necessary two doses to only about three percent of its 1.35 billion people.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
27.5.2021, 1 mesec po uvedbi magic pill-a, ki ozdravi vse, so imelu kljub 38% padcu novo zbolelih še vedno +1% dnevnih smrti. Več ko očiten dokaz, da tvoja međik pilula ne deluje. Hkrati so pocepili več kot 200. mio ljudi, kar se lepo vidi po trendu padanja novih obolelih oz. so ti grafu kar lepo identični kot v državah z cepilnim programom. Prav tako se ti grafi ne razlikujejo med državami, ki so uporabile međik pil in državami, ki ga niso.
Brcas v temo. 3% precepljenost ne prinese takega padca okuzenih in umrlih.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Seveda, celo tako, da so sle okuzbe in smrti v prosti pad. In to s cepivom, ki nima ucinka na indijski sev.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.269
-8.458
113
Seveda, celo tako, da so sle okuzbe in smrti v prosti pad. In to s cepivom, ki nima ucinka na indijski sev.
Veliko lažje, kot s čudežno tabletko, katere učinek ni zaznati na grafih.

Okužbe so šle dol zaradi uveljavitve strožjih ukrepov, nekaj pa tudi zaradi prekuženih in cepljenih. Padec smrti je temu sledil s standardnim zamikom.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Indija je imela strožjih ukrepe lani ob začetku, letos tega ni več.

Bi jih preveč pomrlo od lakote če bi se šli lockdown ala Wuhan.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.269
-8.458
113
Ja ni imela več, dokler ni drek padel na ventilator. Nato so hitro zategnili ukrepe.

Jasno v tvoji alternativni realnosti je vse drugače