Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Če/ko se Ivermectin izkaze za ucinkovito zdravilo, v ZDA cepiva izgubijo status Emergency Use Authorization. Upam, da vam je jasno, kaj to pomeni in zakaj taka kampanja proti Ivermectinu. Johan_blond, v zacetku videa je tudi prikazan dokument, ki to dokazuje:

 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83

Prvi sodni primer, 80-letni ženski intubirani so dali 20% možnosti, da preživi. S sodno odredbo vsiljeno zdravljenje z ivermectinom jo spravi domov v 5-ih dneh.

Drugi primer, 2 odredbi. Druga je sledila, ko je bolnišnica zatrdila, da ji je zmanjkalo ivermectina, da nadaljuje zdravljenje bolnice, in da ga ne more dobiti. Sodnik odloči, da ga bolnišnica mora "roditi ali ustvariti" in tudi imeti vedno na zadostni zalogi.

Tretji primer 91-letni moški že tedne na ventilatorju. Druga bolnišnica, a zopet isti bolnišnični odvetniki proti uporabi ivermectina kot prej.

Četrti primer je ravno v toku, 52-letna ženska v zelo slabem stanju. Zdravnik ji je predpisal ivermectin, a bolnišnica in farmacija mu ne dovolita zdravljenja z njim.

V videu govori odvetnik, ki je zastopal vse 4 primere.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1
19. jul 2007
2.755
1.476
113
Če/ko se Ivermectin izkaze za ucinkovito zdravilo, v ZDA cepiva izgubijo status Emergency Use Authorization. Upam, da vam je jasno, kaj to pomeni in zakaj taka kampanja proti Ivermectinu. Johan_blond, v zacetku videa je tudi prikazan dokument, ki to dokazuje:


Sem že parkrat napisal, da Youtube videov ne gledam (pa ne samo na temo COVID-19, ampak vse takšen podobne pristope). Ampak, ker si me direktno citiral, sem rekel da bom naredil izjemo, in sem šel pogledat video (kar obžalujem, in me ne boš kmalu prepričal, da storim ponovno to, ker sem prav trpel pri vsem tem - prav trpim pri gledanju takšnih stvari - mimika, pretiravanje, ...). Že prej sem bil tak, pri tej COVID situaciji sem sem pa popolnoma prešel na pisano besedo in pa radio. Zanima me, kaj ima kdo za povedati, ne pa ostalo.

Kar se pa vsebine tiče, par tednov nazaj si omenil EUA in jaz sem ti ta FDA quideline glede EUA citiral.
Dejstvo, da ne moreš dobiti EUA, če obstaja odobrena terapija, drži.
Ampak že takrat sem ti napisal, da v praksi to za sama cepiva niti ni ovira. Tudi, če odobrijo ivermectin, bo ivermectin jutri dobil EUA in ne polno odobritev (ker nikakor ni vsebinskih pogojev, da bi dobil polno odobritev).
Če pa dobi ivermectin EUA se bodo cepiva še naprej uporabljala (tudi to sem ti tudi že takrat napisal: remdesivir je že dobil FDA EUA za terapijo SARS-COV-2, pa cepiva še kar imajo EUA).
Šele ko bi ivermectin dobil polno odobritev, ne bi bila več možna uporaba cepiv po EUA. Dejstvo pa je, da imajo cepiva takšno prednost (samo v USA so naredili študijo na 100 mio ljudeh), da bi vsakem primeru dobila cepiva polno odobritev prej kot ivermectin.

Drugače pa se mi zdi smiselno, da bi se naredilo resno študijo s ivermectinom. Kar se pa tiče dosedanjih študij, so pa pomisleki povsem na mestu.

Poleg tega je tudi kar nekaj držav na tem planetu, ki so dovolj velike in tudi imajo dovolj veliko znanje, da bi same odobrile ivermectin. FDA ima vlogo samo v USA in nikjer drugje. Če ivermectin dejansko deluje tako, kot ga ti in drugi propagirate, se ga ne bo ustavilo.

Pa še moja originalna posta; 23. apr 2021 in 26. apr 2021
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Poleg tega je tudi kar nekaj držav na tem planetu, ki so dovolj velike in tudi imajo dovolj veliko znanje, da bi same odobrile ivermectin. FDA ima vlogo samo v USA in nikjer drugje. Če ivermectin dejansko deluje tako, kot ga ti in drugi propagirate, se ga ne bo ustavilo.

In točno to je naredila Indija (April 29, 2021):

“We are grateful that the AIIMS has followed the science on ivermectin in creating the new guidelines,” said Pierre Kory, M.P.A., MD, president and chief medical officer of the FLCCC. “I expect that if implemented, we will begin to see a decline in cases as we have seen in other regions when there is widespread use of ivermectin.”


The new guidelines can be found on the AIIMS website here: https://covid.aiims.edu



Rezultat:

Ivermectin_India.png


In tudi Mehika:

Ivermectin_Mexico_new2.png
Ivermectin_Mexico_new3.png
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
Kokrat ti bo še treba povedati kaj je narobe z grafom iz Indije? Ma ti pa še kar tupiš :valjamse:
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Odvetniki so znani po tem, da imajo medicino in farmacijo kot 80% predmetnika na pravnem faxu ne? Aja ne nimajo niti minute.
Torej od kdaj je mnenje pravnikov merodajno?
Stvar ni v medicinskem znanju odvetnika, pač pa, da v videu govori neposredno vpletena oseba, oziroma ne gre za rekla-kazala informacijo.
Kar se pa tiče same medicine, se je v vseh primerih moral soočiti z bolnišničnimi odvetniki. Eni in drugi so morali pri tem predstaviti svoje strokovne argumente, ki so jih dobili od svojih strokovnih (medicinsko-farmacevtskih) svetovalcev.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ker ne sledim tej tematiki: lahko v parih besedah povzameš? Hvala.

jest5 trdi, da ni zasluga uvedbe Ivermectina za preprečevanje in zdravljenje Covida tista, ki je obrnila strmo rast v Indiji, čeprav časovno tako sovpada:

Front Line COVID-19 Critical Care Alliance Statement on New Guidance on Ivermectin from the All India Institute of Medical Science​

FOR IMMEDIATE RELEASE
April 29, 2021
“We are grateful that the AIIMS has followed the science on ivermectin in creating the new guidelines,” said Pierre Kory, M.P.A., MD, president and chief medical officer of the FLCCC. “I expect that if implemented, we will begin to see a decline in cases as we have seen in other regions when there is widespread use of ivermectin.”

The new guidelines can be found on the AIIMS website here: https://covid.aiims.edu


Ivermectin_India.png



Hkrati tudi nihče noče priznati, da je sprememba trenda v Mehiki rezultat uvedbe Ivermectina:

Ivermectin_Mexico_new2.png
Ivermectin_Mexico_new3.png
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
Ker ne sledim tej tematiki: lahko v parih besedah povzameš? Hvala.
Zdravljenje v bolnicah s čudežnim zdravilom ne more vplivati na nove okužbe.
Ko si bolan, si že "označen" in večina normalnih ne skače naokoli, tisti na zdravljenju pa itak sploh ne morejo. Tudi če ob vstopu čez vrata bolnice instantno ozdraviš, s tem ne boš imel vpliva na potek novih okužb.

Čudežno zdravilo bi se videlo, če bi ob stalnem visokem številu novih okužb konkretno padalo število smrtnih žrtev
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
No saj če koliko toliko nežno fases covid si 1 mesec v bolnici.
Ful zaplet pa 4 mesece pol pa še rehabilitacija ker si nepokretni.

Ko pa se postaviš na noge pa te zrihta srčni infarkt, ker imaš polno krvnih strdkov.

No ivermectin pa to zrihta po Andy jevo z eno samo tableto.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

India_WHO.PNG
India-Covid.PNG


Kljub manjšanju števila obolelih (pri čemer ne smemo pozabiti, da Indija zelo pospešeno cepi), imajo še vedno rast smrtnih žrtev.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Poglej priponko 45763

Kljub manjšanju števila obolelih (pri čemer ne smemo pozabiti, da Indija zelo pospešeno cepi), imajo še vedno rast smrtnih žrtev.
Tale tvoj graf prikazuje graf vsote umrlih in ne dnevne smrti. Graf prikaza dnevnih smrti sem prilimal jaz in je očitno, da se je rast dnevnih smrti ustavila in trend kaže na upad, ki sledi ukužbam z zamikom 2-3 tednov.

Ivermectin deluje.