Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Stvar je v tem, da v trenutku, ko se Ivermectin potrdi kot ucinkovito zdravilo, da vsa cepiva izgubijo status Emergency Authorization Use.
To so pa milijarde in milijarde evrov.
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Dej vsaj začni ločiti zdravilo(zdraviš bolezen) od cepiva (preventiva pred boleznijo in težjim potekom)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Dej vsaj začni ločiti zdravilo(zdraviš bolezen) od cepiva (preventiva pred boleznijo in težjim potekom)
Ocitno, da ti se zdaj ni jasno, po vsem tem casu in vsem napisanem, da Ivermectin deluje tudi preventivno in ne zbolis.
Poglej si zgornjo slikco ali se tega noces.

Ivermectin deluje preventivno, kot zdravilo in tudi zdravi long covid, torej dolgotrajne posledice prebolenja covida.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.340
6.534
113
Mogoče pa tisti, ki imajo to čez upoštevajo še kakšen drug faktor oz. posledice množičnih okužb ter ne gledajo zgolj in samo na smrtnost.

To bi verjetno tudi bilo prvič, da je nek virus tako ne-nevaren, glede smrtnosti, hkrati pa bi 50%+ ljudem povzročil poškodbe na nivoju invalidnosti...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Mogoče pa tisti, ki imajo to čez upoštevajo še kakšen drug faktor oz. posledice množičnih okužb ter ne gledajo zgolj in samo na smrtnost.

Mogoče odločevalci samo jezdijo na valu "vsemogočnega" vladanja z odloki.

Tako pri nas in po svetu. Pa s tem ne apliciram na nobeno teorijo zarote, enostavno smo skočili na vrtiljak, kateri se sedaj prehitro vrti, da bi enostavno sestopili.

Ker logika ne gre skupaj, da države z ukrepi in države brez ukrepov beležijo zelo podobne rezultate.

Države, katere so virus uspele sterilizirati, so načeloma uspešnejše, vendar nimajo vsi takšnih možnosti, dolgoročna vzdržnost njihovega modela pa temelji striktno in samo na uspehu cepljenja,v kolikor bi se kdaj želele zopet odpreti svetu.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Ocitno, da ti se zdaj ni jasno, po vsem tem casu in vsem napisanem, da Ivermectin deluje tudi preventivno in ne zbolis.
Poglej si zgornjo slikco ali se tega noces.

Ivermectin deluje preventivno, kot zdravilo in tudi zdravi long covid, torej dolgotrajne posledice prebolenja covida.
Tabletka ivermectina na dan, odžene zdravnika stran. :cheer: :valjamse:

P.S. Bo potrebno še dosti več, kot limanje tiste slikce s strani, ki vneto zganja reklamo za to zdravilo in youtube dohtarji, da se te bo jemalo resno.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Stvar je v tem, da v trenutku, ko se Ivermectin potrdi kot ucinkovito zdravilo, da vsa cepiva izgubijo status Emergency Authorization Use.
To so pa milijarde in milijarde evrov.
AndY1, sem kar vedel s kakšno neumnostjo boš prišel na plano

Remdesivir je dobil pogojno dovoljenje za uporabo (Emergency Authorization Use)

Cepiva kljub temu NISO izgubila status Emergency Authorization Use.

Ivermectin lahko dobi pogojno dovoljenje za uporabo (Emergency Authorization Use) in se svet ne bo podrl, cepiva se bodo še naprej razvijala, .....

Iveremectin ta trenutek NE MORE dobiti rednega dovoljenja za uporabo in še nekaj časa ne bi dobil rednega dovoljenja za uporabo (prej kot bo ivermectin dobil redno dovoljenje za uporabo bodo cepiva dobila redno dovoljenje za uporabo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
AndY1, sem kar vedel s kakšno neumnostjo boš prišel na plano

Remdesivir je dobil pogojno dovoljenje za uporabo (Emergency Authorization Use)

Cepiva kljub temu NISO izgubila status Emergency Authorization Use.

Ivermectin lahko dobi pogojno dovoljenje za uporabo (Emergency Authorization Use) in se svet ne bo podrl, cepiva se bodo še naprej razvijala, .....

Iveremectin ta trenutek NE MORE dobiti rednega dovoljenja za uporabo in še nekaj časa ne bi dobil rednega dovoljenja za uporabo (prej kot bo ivermectin dobil redno dovoljenje za uporabo bodo cepiva dobila redno dovoljenje za uporabo).
Zdaj pa se razlozi, zakaj je Remdesivir, pri dosti manj RCTjih dobil EAU, Ivermectin ga pa ne in ne dobi.

Mimigrede, pri 3000 dolarjih na dozo za Remdesivir, cepiva vsekakor ne bodo izgubila EAU.

Vec kot ocitno je, da EAU dobijo samo tista zdravila/cepiva, za katerimi stoji big pharma.

Lahko nam pa razlozis kako to, da EMA tolk mečka s Sputnikom.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Jaja, kdaj je bilo v Lancetu ze objavljeno vse?

 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Se mi ne da brskat, kdo se je norca delal, ko sem pred dvemi tedni lepil hudo exponentno rast v indiji in me oznacil za panicarja. Si pa mislim kdo je vse bil.

Indijo greš primerjat s Slovenijo.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Jaja, kdaj je bilo v Lancetu ze objavljeno vse?

A čisto vse?

Jaz sem se že pri naslovu zataknil.

Sputnik V COVID-19 vaccine candidate appears safe and effective​


In ja, je razlika med tem kaj se pričakuje od znanstvenega članka in od registracijskega dosjeja. Če ni slučajno jasno, registracijski dosje je veliko bolj podroben in obsežen.