Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Saj to so ok stevilke ce se isce iglo v senu. Potem pa je politika to izkoristila in smo tu kjer smo
(spodnja leva slika)

Slo "standardi" (dec 2020)
(spodnja desna slika)

Drug vir: https://val202.rtvslo.si/2020/10/frekvenca-x-205/
V delu celotne analize, v katerem uporabijo metodo PCR, vzorec izpostavijo nihanju temperature, da lahko steče verižna reakcija s polimerazo. Vzorec gre skozi 40–45 ciklov,
To je številka iz Who, ki je vzela številko iz Drostenovega skropucala https://cormandrostenreview.com/report/ .

Tretji vir:
Faucy od 0:33
 

Priponke

  • image.jpg
    image.jpg
    119,8 KB · Ogledi: 97
  • img.jpg
    img.jpg
    181,2 KB · Ogledi: 107
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
Ja pejt se cepit

vprasanje, ce katero cepivo sploh deluje na ta sev. sicer pa nisem glih v rizicni skupini, tko da se ne vidim kaksnega vecjega smisla v cepljenju.

kot sm ze veckrat rekel, bom se malo pocakal s tem cepivom, da se dejansko pokaze ucinkovitost in tudi razni stranski ucinki.

ampak jeba je, k sigurno ne bo deloval na vse te nove seve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
Saj se nic ne rabi, izolacija rizicnih, cepljenie rozicnih, kar pa je zdaj dogajanja pa je pretiravanje
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
Taki kot si ti, vprašate za mnenje rozaste samoroge.

Tisti malo bolj pametni, pa znajo že malo primerjati med sabo, kakšen je % okužb med cepljenimi ter necepljenimi, ter kakšen je potek bolezni pri eni in drugi skupini.
Zaenkrat tisti, ki jih imaš za pametne pravzaprav še skupine okuženih ne znajo preštet in identificirat.
Koliko je bilo ljudi v stiku z virusom? koliko se jih je okužilo?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.947
9.002
113
EU
KSZ.
Od žene, ko je imela korono, sem se hotell okužiti, pa mi ni uspelo (mogoče sem premalo namakal). Verjetno sem prebolel, da sploh nebi vedel.
Povzetek po tej logiki:
Če bi bil cepljen, bi potek bolezni bil še lažji od "nobenega" poteka. :sprasujemse:
Škoda od stranskih učinkov cepiva, bi sigurno bila večja od "nobenih stranskih učinkov" prebolevanja korone.
Štejejo okuženi in cepljeni. Zdravi pa smo drugorazredni državljani.
Kje lahko napišem protestno peticijo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.384
2.290
113

Zakaj nocejo dodati test za protitelesa, ce ze dajajo poleg prebolelost?
Za Američane je dovolj cepljenje. Brusel rekel, da bodo lahko šli po vsej EU, tudi Romunijo, Hrvaško, SLO...

Pri nas SLO in HR (skupaj v raju) imata različne zahteve pri vstopu. He, he, he ..

In še to. Cepil se bom v korist nasprotnik, yaotuberjev, antivakserjev, sončkov, levih ... .
1. Da ne bomo cepiva stran metal.
2. Da jim ne bom nogel virusa dat. (da me ne morejo tožiti, da so ga dobil od mene.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Marca se je v okviru eksperimenta približno 5000 ljubiteljev glasbe udeležilo koncerta v Barceloni. Dogodek, eden največjih v Evropi od začetka epidemije, je odobrila španska vlada.

En mesec po koncertu so raziskovalci na novinarski konferenci predstavili rezultate. Kot so pojasnili, koncert ni postal žarišče virusa, kot so se nekateri bali. Šest od 5000 udeležencev je v 14 dneh po koncertu zbolelo za covidom-19. Štirje od šestih se niso okužili na omenjenem dogodku.

2 od 5000 oz. 0,04% so bili pozitivni 14 dni po koncertu.


pic.jpg



komentarji spodaj
Bvz, a v Ameriki na Floridi pa polna dvorana 15000 ljudi, za ufc brez mask in nikomu nič .

Pa tudi superbowl z 80000 pa nikomu ništa,.da ne omenjam nogometnih tekem, kjer se igralci vsakih par sekund objemajo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
Kako prikladno...za tretji val:

 
  • Ljubezen
Reactions: Matey