Iran, Libanon, Jemen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Boy clinging to his dead father won't become face of Yemen war for millions in the West (GRAPHIC)

5adef5e2fc7e9313448b4599.jpg


A harrowing image taken after the Saudi-led bombing of a wedding party in Yemen last Sunday showed a young boy clinging to his dead father’s body. But it’s a safe bet he won’t become the face of the war in the mainstream media.
Photos and footage were taken after the bombing, which happened in a remote village in the northwestern province of Hajjah. Appearing to be aged seven or eight, the boy tightly grasps the body of a man, grabbing his shirt and repeating “no, no, no” as rescuers try to take him away. People on the ground told Ruptly the boy insisted his killed father was just sleeping, and would soon wake up and take him to their home village not far from the one that was bombed.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Lepo!

Me zanima, kaj bi se zgodilo v Saudi Arabii v takem primeru. S tem hocem prikazati, kako je Iran vseeno naprednejsi od SA.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Matey

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
razčetverili bi jo... seveda je je iran naprednejši saj njihovi molijo samo 3x na dan saudijci pa 5x na dan... zato so pa tako skregani:evil::valjamse::valjamse:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kdor je potoval po Iranu, je imel priliko spoznati tudi homoseksualce. Ni jim lahko, ampak po pisanju nekatere forumske populacije tukaj, jim ni lahko niti v Sloveniji. In potem se razni Vojeti in ostali številčniki zmerjajoč jih hkrati zgražajo nad Iranom :bruh:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
V Iranu imajo homoseksualci na voljo da se sami odločijo ali jih bodo vrgli iz visoke stavbe ali jih bodo razsekali ali namočili v kislino.Tako uradno državniško po uradnih zakonih .
In potem ljubitelji parade ponosa hvalijo Iran:valjamse::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Burgmann

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pravzaprav so vahabiti suniti. Ortodoksni.
vem, saj zato sem poudarila.
Ko Jemenca vprašaš kaj je, sunit ali šiit, te bo debelo gledal in rekel musliman. Ampak Jemenci so kul. Sicer so pa tudi Iranci kul, in kot sem rekla, na vse pretege se uspešno trudijo kršiti in zaobiti zapovedi in prepovedi.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Kdor je potoval po Iranu, je imel priliko spoznati tudi homoseksualce. Ni jim lahko, ampak po pisanju nekatere forumske populacije tukaj, jim ni lahko niti v Sloveniji. In potem se razni Vojeti in ostali številčniki zmerjajoč jih hkrati zgražajo nad Iranom :bruh:
ampak veš to da go iranci gredo na nogometno tekmo in se moški držijo za roke ne pomeni da so cvajtakterji... vsaj meni so tako raložili... lahko pa da se motim
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zanc mi en musliman prav, da to kar je bližnji vzhod nima več veze z islamom. po islamu ne smeš it spat, če je tvoj sosed lačen, nima veze katere evre, nacije je, sosed. in nadaljuje..poglej dol..

potem pravi po islamu ni krvnega nasledstva. poglej dol.

skratka..denar je tudi islam dvignil na ver 2.0 ot I$lam
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
o jebala te jagababa.

vir je musliman, ki ga vem.

a moram sedaj googlat?

Dejansko je ne želim oponašat niti malo ampak me zanima ali je res kaj na prebranem oz. na izpovedanem s strani neznanega muslimana kar pač ni ravno nabolj kredibilno. Prebrano se sliši namreč zelo lepo in me zanima ali je dejansko kaj na tem ali gre za buče v stilu ko ti neka zblojena feministka razlaga, da je islam ženski najbolj prijazna vera.
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi