Dinotti WTF

Jabe

Guru
1. okt 2007
17.107
9.308
113
Nisem gledala, ampak glede na komentar spodaj, domnevam...

Mene briga, ce moj porajta kako, tudi komentira, ceprav to seveda raje pocne v moski družbi. Ko gre kaka mimo, pa ce jo jaz opazim, sem lahko 100%, da jo je on tudi. Saj ni mrtev, ne gor, ne dol...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey, sad in B81

Vprasaj

Guru
15. avg 2008
1.600
546
113
Ljubljana
Ti bi mel žensko, ki bi ti dovolila da komentiras vsako hudo babo ki jo vidiš?
Čisto vse v tej povedi je narobe in napeljuje na feministično sramovanje (manjka samo še, če bi bil taprav dec....). Bom artikuliral zate, ker ti gre bolj počasi tale snov.

Ti bi imel žensko (jaz imam žensko)

ki bi mi dovolila (zakaj bi hotel biti z žensko, ki me dominira in mi diktira kaj lahko in kaj ne? to mi apelira na zatiranje in totaln dissrespect ;), ne mislim biti ujetnik v lastnem domu, razmerju, financah.... )

komentiraš vsako hudo babo (verjemi mi, grdih ne bom komentiral, in če pride mimo ženska katera je sexualno privlačna, se ne bom sramoval, ker rad pogledam lepo žensko telo, lep avto in lep kos mesa ( tudi na žaru) - Če te moti kaj perifiriram, je to čisto your fuc***ing problem, and I don't give a solitary fu**ck what you think, feel or want :cool:)

ki jo vidiš (ja imam oči, čisto jasen vid, brez očal)
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in jezek

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.804
1.229
113
44
Čisto vse v tej povedi je narobe in napeljuje na feministično sramovanje (manjka samo še, če bi bil taprav dec....). Bom artikuliral zate, ker ti gre bolj počasi tale snov.

Ti bi imel žensko (jaz imam žensko)

ki bi mi dovolila (zakaj bi hotel biti z žensko, ki me dominira in mi diktira kaj lahko in kaj ne? to mi apelira na zatiranje in totaln dissrespect ;), ne mislim biti ujetnik v lastnem domu, razmerju, financah.... )

komentiraš vsako hudo babo (verjemi mi, grdih ne bom komentiral, in če pride mimo ženska katera je sexualno privlačna, se ne bom sramoval, ker rad pogledam lepo žensko telo, lep avto in lep kos mesa ( tudi na žaru) - Če te moti kaj perifiriram, je to čisto your fuc***ing problem, and I don't give a solitary fu**ck what you think, feel or want :cool:)

ki jo vidiš (ja imam oči, čisto jasen vid, brez očal)
In ti ne vidiš kako je posnetek ki si ga objavil in se mu verjetno smejal skregan s tem kar pišeš?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.743
6.054
113

erikson

Guru
25. avg 2007
25.748
9.102
113
Ko vidim, da te zanima C64, te bo morda zanimalo, da so našli in odkupili originalni kalup za (novejše) tipkovnice. In zakaj je na vseh tipkovnicah ena taka črta.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.743
6.054
113
Moj je bil podarjen kolegu...moram vprašat če ma te črte :)