iPhone 11

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.133
870
113
Ma pusti, saj ne vedo / locijo :) Itak ze kej ne stima, ce drugo ne logo prevec postran pa kak pixl previsok. Mavricarji :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.133
870
113
Ne. Ta telefon (3a) ima popolnoma enak SW (Q oz. Android 10), ima pa malo slabsi HW. S tem, da kamera ni podhranjena. Je kar best buy, ceprav sam sem racno vceraj narocil 2XL za svojo (za RD), 230 €, eBay.
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
ksz

Po enem tednu uporabe 11 Pro sem zadovoljen. Sicer ni takega navdušenja kot je bil pred dvemi leti, ko sem kupil X-a ampak še vseeno. Kamera mi je bolj všeč sploh ultrawide leča. Face ID se mi zdi, da deluje bolje sploh z različnimi sončnimi očali in pod različnimi koti. Telefon deluje bolj masivno v rokah, tudi baterija se mi zdi, da je boljša čeprav zgolj po enem tednu težko ocenjujem. Drugo pa itak špila tako kot mora.
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
ksz

Po enem tednu uporabe 11 Pro sem zadovoljen. Sicer ni takega navdušenja kot je bil pred dvemi leti, ko sem kupil X-a ampak še vseeno. Kamera mi je bolj všeč sploh ultrawide leča. Face ID se mi zdi, da deluje bolje sploh z različnimi sončnimi očali in pod različnimi koti. Telefon deluje bolj masivno v rokah, tudi baterija se mi zdi, da je boljša čeprav zgolj po enem tednu težko ocenjujem. Drugo pa itak špila tako kot mora.
Ne uporabljam i naprav, a ta 11ka je prvi njihov telefon, ki me je celo zamikal, mene pa dejansko ne moti oblika! Le omejitev sistema...
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Tudi jaz sem na začetku, ko sem šel iz androida imel te probleme. Ampak to je bilo že kar nekaj časa nazaj... Pri meni razliko naredi iPad Pro... že zaradi tega bi šel težko iz iOSa. In ko vse skupaj prilagodiš in uporabljaš v tem ekosistemu, je super. Moje mnenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz nečesa ne razumem... Ob vsakem novem iPhone-u poslušamo, kako vse deluje tekoče, bliskovito hitro itd. Nato pride naslednji model, kjer pravijo, da dela bolj tekoče, hitreje... Kak?! Če pa je že prejšni model deloval tekoče in brez zatikanja? Nato poslušamo o novih iOS... Dela hitreje, bolj gladko - spet kaaak wtf?! A prej ni al kaj? Nato da stari iPhone z novim iOS deluje enako hitro a celo hitreje... spet kaaaak?! Zgoraj berem, da Face ID deluje bolje... a o Face ID poslušamo samo to, da deluje BP in da drugega načina odklepanja sploh ne rabiš (recimo fingerprint ID), ker tak Face ID deluje vrhunsko. Da seveda ne bi o tem, da smo še nedolgo nazaj poslušali, da je 5.2" res tista najbolj zgornja meja, da je še smiselna za telefon in da imajo vsi ostali narobe, ko grejo v večje dimenzije (še malo bolj nazaj smo poslušali enako o dimenziji 3.8" al kolk je že bla)...

Pa še nekaj me zanima - vsa ta integracija in ekosisem, o katerem blebetajo Apple uporabniki in da je to top shit o čemer lahko drugi le sanjajo. O čem točno se gre? Da recimo nekaj slikaš in imaš doma že na PC-ju al kaj? Pomeni, da recimo doma na PC-ju cuknem dol muziko iz kakšnega torrenta in jo imam že v naslednji sekundi na telefonu? Ali je to morda iCloud, ki nam je v povezavi z nenadkriljivo Apple varnostjo prinesel fappeningleaks (za to se jim iz drca zahvaljujem)...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash
I

Izbrisan uporabnik 474

Malo me spominja na reklame za pralne praške, kjer je že Weisser Riese iz sredine devedesetih opral "bolj belo kot belo", danes, 2019 pa poslušamo, da Persil res opere belo in da je "belo res belo"
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Jaz nečesa ne razumem... Ob vsakem novem iPhone-u poslušamo, kako vse deluje tekoče, bliskovito hitro itd. Nato pride naslednji model, kjer pravijo, da dela bolj tekoče, hitreje... Kak?! Če pa je že prejšni model deloval tekoče in brez zatikanja? Nato poslušamo o novih iOS... Dela hitreje, bolj gladko - spet kaaak wtf?! A prej ni al kaj? Nato da stari iPhone z novim iOS deluje enako hitro a celo hitreje... spet kaaaak?! Zgoraj berem, da Face ID deluje bolje... a o Face ID poslušamo samo to, da deluje BP in da drugega načina odklepanja sploh ne rabiš (recimo fingerprint ID), ker tak Face ID deluje vrhunsko. Da seveda ne bi o tem, da smo še nedolgo nazaj poslušali, da je 5.2" res tista najbolj zgornja meja, da je še smiselna za telefon in da imajo vsi ostali narobe, ko grejo v večje dimenzije (še malo bolj nazaj smo poslušali enako o dimenziji 3.8" al kolk je že bla)...

Pa še nekaj me zanima - vsa ta integracija in ekosisem, o katerem blebetajo Apple uporabniki in da je to top shit o čemer lahko drugi le sanjajo. O čem točno se gre? Da recimo nekaj slikaš in imaš doma že na PC-ju al kaj? Pomeni, da recimo doma na PC-ju cuknem dol muziko iz kakšnega torrenta in jo imam že v naslednji sekundi na telefonu? Ali je to morda iCloud, ki nam je v povezavi z nenadkriljivo Apple varnostjo prinesel fappeningleaks (za to se jim iz drca zahvaljujem)...
To ne velja samo za Apple ampak tudi za vse ostale proizvajalce! In temu se reče marketing.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Kaj pri Applu moraš še vedno v nastavitve, da wifi vklopiš ali imajo že kakšno bližnico?
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Jaz nečesa ne razumem... Ob vsakem novem iPhone-u poslušamo, kako vse deluje tekoče, bliskovito hitro itd. Nato pride naslednji model, kjer pravijo, da dela bolj tekoče, hitreje... Kak?! Če pa je že prejšni model deloval tekoče in brez zatikanja? Nato poslušamo o novih iOS... Dela hitreje, bolj gladko - spet kaaak wtf?! A prej ni al kaj? Nato da stari iPhone z novim iOS deluje enako hitro a celo hitreje... spet kaaaak?! Zgoraj berem, da Face ID deluje bolje... a o Face ID poslušamo samo to, da deluje BP in da drugega načina odklepanja sploh ne rabiš (recimo fingerprint ID), ker tak Face ID deluje vrhunsko. Da seveda ne bi o tem, da smo še nedolgo nazaj poslušali, da je 5.2" res tista najbolj zgornja meja, da je še smiselna za telefon in da imajo vsi ostali narobe, ko grejo v večje dimenzije (še malo bolj nazaj smo poslušali enako o dimenziji 3.8" al kolk je že bla)...

Pa še nekaj me zanima - vsa ta integracija in ekosisem, o katerem blebetajo Apple uporabniki in da je to top shit o čemer lahko drugi le sanjajo. O čem točno se gre? Da recimo nekaj slikaš in imaš doma že na PC-ju al kaj? Pomeni, da recimo doma na PC-ju cuknem dol muziko iz kakšnega torrenta in jo imam že v naslednji sekundi na telefonu? Ali je to morda iCloud, ki nam je v povezavi z nenadkriljivo Apple varnostjo prinesel fappeningleaks (za to se jim iz drca zahvaljujem)...

Ker sem vsako leto imel novega ne vem kako se obnaša nov iOS na neaktualnih modelih. Face ID pri meni deluje bolje pod različnimi koti, kjer je prej deloval slabše... Ne vem, mogoče je to zasluga iOS 13 in ne 11 Pro.

Nisem rekel, da android česa nima, v bistvu ga sploh nisem omenil...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.133
870
113
Maiden: menda ja ne. Sej so roletko iz robotka skopiral (ne da slednji niso tud cesa v nasprotni smeri pobrali).

Gargy: men je tud bolj pranje mozga tole. Ce jim pase pa naj. Men je ajfon isti k je bil, kadar ga v roke primem. Totalno booring, ne vem zakaj. Govorim zase, se razume.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Očitno imajo nekateri uporabniki pri nas v podjetju zelo stare IOS-e, ker tega menija nimajo.

Ocitno imajo res zelo zelo stare verzije ... Ker prva verzija "Control centra" je v iOS prisotna ze od iOS 7 dalje, ki je bil izdan jeseni 2013 ...

hqdefault.jpg


Z leti se je posodabljal... in sedaj izgleda nekako takole:

Pasted_Image_27_09_2019__09_52_233DF74D.png