Ipaq 2490 in SD-kartica

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Lep pozdrav! Imam problem z mojim ipaq-om. Ima režo za Compact flash in pravtako SD kartice. Zadeva deluje super z CF karticami, SD kartic mi pa ne prepoznava. Sem probal že z večimi različnimi karticami, pa vseeno ne deluje. Če je kdo, ki ve kaj narediti, naj mi prosim pomaga... Hvala za info že vnaprej!!!
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ti bere sploh SD kartice?

Si že formatiral kartico? Če je nisi ti jo verjetno ne bere, daj jo v kak fotoaparat in klikni format...ali pa čitalec kartic...
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Sem že probal tudi to, pa neuspešno. Kartice mi sploh ne prepozna, ko jo vtaknem v režo, se ne zgodi popolnoma nič. Stvar me moti predvsem zato, ker na laptopu nimam CF reže in se moram zato z kablom povezat, da si urejam karte za navigacijo!
Kot že rečeno, sem probal že več kartic različnih velikosti in proizvajalcev. Ali je možno, da na dlančniku ni ustreznih driverjev, saj sem dlančnik kupil rabljen in samo z CF kartico?
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Si probal SD kartico z vstavljeno CF kartico? Nekje sem pobral, da na nekaterih HP dlančnikih SD kartice ne delajo, če ni vstavljena tudi CF kartica.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Mogoče je tudi, da je zvit kak pin v SD reži. Meni se je to enkart zgodilo na dlančniku.