Instant kava

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Za turško kavo priporočam Emonec kafe

Ko tole probaš, šele potem opaziš kako zanič je Barcaffe.
Tlele okoli mene se pije sam barkofe. Tm pa tm kaj drugega. Kaj je zanič pri barkofet?

Barkofet je zanič že nekaj let. Žlobudra od kofeta.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Barkofe je prežgano lubje, če se že gremo o okusu.
Tistega "zamorčka" od delikatese se pa tako ali tako ne dobi več. Baje je bil mešanica 13-ih različnih kav.
Sam kombiniram Illija in eno čudno mešanico iz nizkocenovnika. Ampak okusi so različni!
Aja o instantih je govora. Ne prenesem jih!
 
Nazadnje urejeno:

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Meni je v zadnjem času precej dobra Loka kava. Ni pa instant, ker tega ne maram.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Pri nas doma kuhamo turško samo, ko pride kak obisk, ki izrazi željo po njej, drugače smo konsantno na instant kavi...
smile-1.gif

Sprobala sem že skoraj vse, kar se od instanta najde na naših policah in moram reči, da mi najbolj sedeta Nescafe Gold ali pa Grandos Gold.
Nekaj mesecev nazaj v Sparu niso imeli ne Nescafeja ne Grandosa
confused-1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Tistega "zamorčka" od delikatese se pa tako ali tako ne dobi več.
http://www.zamorcek.si/kje-kupiti.html

če še dela.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Za turško kavo priporočam Emonec kafe

Ko tole probaš, šele potem opaziš kako zanič je Barcaffe.

Kupil za test...smo probali danes na sihtu. Ni slaba. Okus drugačen. Kako je 'dobra' pokomentiram po parih kavah.

Glede instant kave...dans sem eno vzel za pokušino, da bo vmes za med kavami. Pa zdsj ne vem..a ta reč ima kofein ali ne..na embalaži nič ne piše (ne ja ne ne). Vzem serm gold (cream al nekaj takega..bolj drobna zrnca).
 
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Za turško kavo priporočam Emonec kafe

Ko tole probaš, šele potem opaziš kako zanič je Barcaffe.

Kupil za test...smo probali danes na sihtu. Ni slaba. Okus drugačen. Kako je 'dobra' pokomentiram po parih kavah.

Glede instant kave...dans sem eno vzel za pokušino, da bo vmes za med kavami. Pa zdsj ne vem..a ta reč ima kofein ali ne..na embalaži nič ne piše (ne ja ne ne). Vzem serm gold (cream al nekaj takega..bolj drobna zrnca).

če je brezkofeinska to gor piše kot decafe**** ali kaj v tem stilu. Sem zihr da to kar si vzel ima sigurno kofein, to da brez panike
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Za turško kavo priporočam Emonec kafe

Ko tole probaš, šele potem opaziš kako zanič je Barcaffe.

Ravnokar jo pijem, Spar je nima, da ne bo kdo iskal. Kupil sem prav tole iz linka, to je 80% arabica, imaš pa še njihovo "minas", ki je 100% arabica. Okus? Hm, se morem navadit, zaenkrat mi je Barcaffe boljši.