Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

sad

Guru
24. avg 2007
20.523
9.217
113
Ja potem.pa greš in kupis to in spljuvaš do amena. Videno. Samo pri nas so bolj socialci.
Seveda, boš šel in kupil vsak teden avto za 40 jurjev ;).
Še v tujini to ne laufa. Ta večji ga recimo kupijo vsaj za pol leta ali eno leto in v tem času ga temeljito izkoristijo z vidika vsebin. Torej recimo vsaj na 14 dni en video.
Pa ta resni, ki dajo kaj nase ne spljuvajo do amena, ampak naredijo objektiven test. In če je kaj za pohvalit pohvalijo, če je za pograjat pač pograjajo.
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.523
9.217
113
Zakaj se sramotiš o nečem, o čemer nimaš pojma.
Recimo v ZDA moraš ob vsakem nakupu avta in registraciji plačati davek, ki znaša nekje med 7.5 in 9%.
Ampak ja, tisti, ki ne dela tega, je pač sirotinja po tvoje. Kaj pa je 4-5 jurčkov sprašit v enem tednu. Ki jih tudi največji kanali dokaj težko dobijo nazaj z enim videom.
Recimo samo zaradi tega je Hoovie sedaj šel spet po dealer license in bo prodajal avte tudi z izgubo, ker mu bo pri kakšnem Lambotu ali Ferrariju prišparalo tudi po 30-40 jurjev na avto. Pa ne kupi vsak teden nov avto. Čeprav dosti daleč tudi ni od tega :).
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.985
5.209
113
Capture.PNG


Po dolgem času sem šel pogledati njegove videote. Moram se začeti odvajati od memov.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.866
3.378
113
40
Lj
Evo še ena fajn punca

Je tudi na 24ur prišla:

 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.184
2.416
113
v lokalni ostariji
Mah ne no, Komotar npr. je prov slinast ratu. Ko se je poročil, je folk spraševal s katero turistično agencijo so zadovoljni, da prek njih bookira dopust. Mislim, da nekdo, ki je vešč youtuba ne rabi tur. agencije ampak si sam najde vse. To je bilo pač prikrito fehtanje, dejte me zastonj na dopust pelat. Mam že raj coolmamacito, katere sicer ne prenesem, ampak ona ima vsaj na strani zavihek sodelovanje in že takoj napišeš kaj bi rad od nje in potem se dobita, dorečeta ceno in to je to, pri nas je pa vse na način: jaz sem ta in ta, imam toliko in toliko sledilcev, zdaj bi šel na večerjo, pridem k vam, če mi date zastonj za jest, jaz pa objavm story in vas pohvalim.
Hmm coolmamacita je dobra milfica? Zanimivo, da se za denar uspe vse zmenit. Koliko pa je pol urice :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Pa še nikoli ni nič zares povedal o avtih, kvečjemu, da ima na probi in da je šel na xy kraj na izlet z vsemi 300 konji. Pa fajn potegne.

Si šel sam do avtohiše, kjer so mu plačevali oglaševanje. Pa ti prodajalec reče, da malo počakaj, da te bo drugi prodajalec peljal na testno vožnjo. Kjer sam pelje avto, ti ga ne voziš, si samo sopotnik...
Za test avta itak ne dobi od avtohiše (razen če misliš na razne avtobrokerje).
In o avtih je povedal zelo veliko. Pejt nazaj 300+ (al kolk će) vlogov gledat, ogromno jih je posvečenih točno določenemu avtu (vem, ker teh nikoli nisem pogledal v celoti).
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.471
113
Vege je konec?


Na fotografiji ju vidimo v družbi Irene, ki za Savino skrbi praktično že od rojstva, fotografija pa še razkriva, da so si privoščili čevapčiče.

Savina je ob fotografiji pripisala, da so čevapčiči Garrettova najljubša “slovenska” hrana in da je to njena naljubša restavracija, med drugim tudi zato, ker je bil v času Jugoslavije njen oče direktor Gostinskega podjetja Vič, ki je imelo v lasti Čad.

Nekatere pa je zmotilo tudi to, da naša mojstrica joge obraza uživa mesto. In na ta komentar je Savina dala obsežno pojasnilo:

“Mogoče se spomniš člankov cca 25 let nazaj o dojenčku veganu in njegovi smrti? To je bil moj bratec. Moje telo je bilo hormonsko izsušeno in bolano dokler sem bila podvržena veganskim dietam. Zdaj je vsako leto bolje z mojim zdravjem,” je zapisala Savina in dodala še:

“Vsak naj se zase odloči in začuti. Nisem proti veganstvu. Zame pa absolutno ni. Spoštujem odločitve posameznika. Niti slučajno ne pustim nikomur, da vpliva na moje odločitve. Pa preveč raziskujem hormonske slike in poznam zadeve, da bi spremenila svoje mnenje.”
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Za test avta itak ne dobi od avtohiše (razen če misliš na razne avtobrokerje).
In o avtih je povedal zelo veliko. Pejt nazaj 300+ (al kolk će) vlogov gledat, ogromno jih je posvečenih točno določenemu avtu (vem, ker teh nikoli nisem pogledal v celoti).
Dobi pa od uvoznikov. Nima veze. In koliko Audijev A8, Mercedesov S ali podobni bodo vec prodali, ker je Komotar afne gunca? Nic.

In glej ga zlomka, ko je treba pozimi ja smucanje ali pa poleti ja morje je na testu kombi, z gorivom seveda. No, razen letos se mi ni izslo, je moral s svojim avtom.

Pa razna Horman v Karcher, ipd. Nic narobe, samo napise naj, da gre za sponzorirano objavo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.167
113
meni so najbolj bedne (od različnih) ko se ženijo pa ne vem kaj še vse pa kaka ljubezen, potem pa cez pol leta ali leto, vse dol po bregu na kvadrat. Te sploh zmagajo.
Audija A8 daš za tet, da se folk slini, potem pa kupi rabljeno premijo, ali pa novga A3, pač kolk je doseg denarnice. Danes še novga nalodanega A3 ne moreš kar tako kupit ...tja smo prišlo
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.985
5.209
113
Pejt nazaj 300+ (al kolk će) vlogov gledat, ogromno jih je posvečenih točno določenemu avtu (vem, ker teh nikoli nisem pogledal v celoti).

Točno tako. Vlogov, ne opisov.

Kupuješ avto in se odločiš še njega pogledati po ogledu carwow, carbuyer, pit-stop, marek drives... opisov. 5 minut glumi, neke unboxinge dela (itak sponzorska roba), otroka vlači v kader, da kao slučajno igrivo pleza pred kamero... nato pa pove nekaj o avtu, od tega je veliko bučk glede na predhodno slišane reviewe.

Vsakemu pa svoje, enim je verjetno všeč tak nastop.