Implementacija

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Zelo enostavno je:
Če pristanejo na arbitražo s Slovenijo, potem morajo pristati tudi na arbitražo s Srbijo, Bosno in Črno Goro (isto neurejene meje od konca sfrj)
Tega pa RES nočejo.


Veterani prijete: Dajemo Plenkoviæu 72 sata da riješi problem sa Slovenijom ili æemo mi
http://www.index.hr/vijesti/cl...mi/1017251.aspx


Ruža Tomašiæ bi poslala vojsku u Piranski zaljev: "Slovence treba suočiti sa silom"
http://www.index.hr/vijesti/cl...om/1017371.aspx
Pričakujem da bo jurišala v prvih vrstah.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Kolikor je meni jasno, ni problem v ribolovu in ribah temveč v stiku z mednarodnimi vodami. Luka Koper vs. luka Reka...
Ribiči so samo lutke v rokah Plenkota&co.
Zagotovo tudi to....
Zakaj ze nimamo mi AC od Postojne do Bregane
evil.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Zelo enostavno je:
Če pristanejo na arbitražo s Slovenijo, potem morajo pristati tudi na arbitražo s Srbijo, Bosno in Črno Goro (isto neurejene meje od konca sfrj)
Tega pa RES nočejo.
Sploh zato, ker Srbi niso taki loleki kot naši in bodo zahtevali marsikaj iz še daljnejše zgodovine...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Kolikor je meni jasno, ni problem v ribolovu in ribah temveč v stiku z mednarodnimi vodami. Luka Koper vs. luka Reka...
Ribiči so samo lutke v rokah Plenkota&co.
To ni res, ker dostop do mednarodnih voda pripada vsaki državi po pomorskem pravu. Tko da to je bulšit, prav tako so pa bulšit ribiči, kot praviš, lutke za narod skregat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Kar se pa tiče dopustovanja pri hrčkih, sem povsod v Dalmaciji, kjer sem bil, doživel, da so domačini bistveno bolj veseli Slovencev kot celinskih Hrvatov (Zagrebčanov).
Točno tako, sam enim pač težko to razložiš.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
To ni res, ker dostop do mednarodnih voda pripada vsaki državi po pomorskem pravu. Tko da to je bulšit, prav tako so pa bulšit ribiči, kot praviš, lutke za narod skregat.
Ja, ampak če se ne motim, je vsak prehod čez hrvaške teritorialne vode treba plačat...
sprasujem se.gif
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
ksz.
Hrvaški ribiči bi lahko nabavili dovolilnico za ribolov v naših vodah, kot jo imajo slovenci, pa ne bi imeli težav s policijo.
Tako sem prebral na hr forumu včeraj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Vse skupaj je en navaden bulšit. Od ribolova do dostopa do mednarodnih voda se da in se bo dalo zmenit v trenutku, ko to ne bo krinka za ostale notranjepolitične težave obeh držav. Seveda ljudje na obeh straneh pa nasedajo.

Dejstvo pa je, da je bila meja še v začetku 90tih na vrhu vzpona in so naše naivne budale pustile Hrvatom postavit kontrolno točko tam, kjer je sedaj mejni prehod. Takrat nihče ni mislil še na mednarodne vode. Hrvati so pač vzeli ponujeno in to še zdaj branijo. Druga neumnost je bil na pladnju prinešen izgovor za "ne priznajemo ovaj sud", odgovarja pa nihče.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
In kaj bo Triglav? Streljal na hrvaške policijske čolne. Mal resnosti prosim..
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.277
113
Torej, tisti dimnik nima noben zveze z mejo v Piranskem zalivu. Je pač služnostna pot. BREZPLAČNA.
Zgleda, da je vsak vojak iz Hr vojne pokasiral tisti vojni sindrom. Zdravljene so uspešno izvajali.
Slo policije JE v celoti nadzirala Piranski zaliv.
Slovenci smo bili lepo sprejeti v Dalmaciji. Do plačila z evri, potem pa še kufetka ni blo.
Še kaj?
Klin se s klinom zbija. Brez Triglava, z javnimi deli na infradtrukturi mejnih prehodov.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Tisti hr vojni veterani, so se zdaj k..čijo so vojno bolj od daleč videli. Ali pa v plenicah opazovali z varne razdalje. Tisti, ki je res vojni veteran, si novih spopadov niti v sanjah ne želi več. Vse to je ena purgerska politika. EU pa gleda kot je v začetku 90ih. Ko je bilo pa žrtev in sranja dovolj (po njihovem mnenju) so pa posredovali. J... se eu za ene slovenčke, hrčke, bosančke, srbijančke......in 30l morja. Glavno da je teritorij eu, čigav pa je pa ni jim pomembno. Tako bo lahko vsaka država kr neki zahtevala in nespoštovala eu pravo. Zato se pa bolj kot ne razpada.
Ja...na Trdinov vrh so hrčki tud silili skoz...zdaj ko pa lahko gredo v vojašnico, pa nočejo.
Ja ... res je slovenska policija nadzirala cel piranski zaliv. Hrči so se včasih peljali od savudrije mimo crvenega vrha tik ob obali. Kot da so mislii nasesti. Niti na misel jim ni prišlo, da bi šli bolj v zaliv.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.818
504
113
Pa še ena realna iz novic


šmardone 05. januar 2018 ob 13:17

branimo se lahko samo z fižolo ker ostalo je v piz.i!
2:res je da je veliki firer iz ložnice z šleparji vozil municijo k hrčekom!
3: teror nad našimi turisti se bo letos lepo razplamtel!
Nevem kaj čaka Bruselj da hrčekov nepostavi na realna tla
Če se bo to razgorelo požara nebo moč mirno ustavit
Koliko pa nas še je sposobnih za akcijo? koliko je zadnji nabornik star?
Mladina pa si še kosila nezna pripravit ne da bi se borila! Aja pa s čim se bi branli????
3X PILATUS
HELIKOPTERJI SO LETEČE KANTE IZ 80-TIH
OROŽJE RAZPADAJOČI PLASTIK FANTASTIK
10 PATRIJ DELUJE OSTALO JE V RINFUZI
MUNICIJE ZA NJIH PA JE ZA 2 DNI
ŠT VOJAKOV BOLJE DA SE NEVE!
SKAVTI NAS ZAVZAMEJO V 5 dneh!
Žalostno kam smo padli
ZASLUGO PA IMAJO VSI POLITIKI!
HVALA POLITIČNO GOVNO!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.277
113
Danes 6 hvaških policijskih čolnov varovalo dva ( 2) ribiška čolna.
Mamo jih, jih že prpa daje ☺
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.277
113
Tile hravaški ribiči so hujskani s strani svoje države. In slepo ubogajo.
In res je, Slovenija ni želela sesti za mizo, da se pogovori o implemantaciji sporazuma! - Hrvaški argument. če še ni, pa še bo.
Kot dobro voljo ureditev meje, naj Slovenija odpiše kazni hrvaškim ribičem - Hravaški predlog k soglasju. Če še ni, pa še bo.
Vojni veteran z imenom Tromblon (?) prestavil vplutje 100 ribarjev v Piranski zaliv.
Ali:
a: Hrvaška ne more nabrati 100 ribičev.
b. So veterani 3-ja klasa državljanov v Hrvaški?
c. Se hrvaški ribiči zavedajo razumnega rešitva spora in ne želijo sodelovati v dejankui, ki jih oraganizirajo osebe z bog ve kakaim sindromom
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
In za mizo bi se pogovarjali o čem? Hrvati ne priznavajo arbitraže. Torej o čem točno bi se ti pogovarjal? Se mi zdi, da naši tokrat le vedo da je igric konec in reagirajo dokaj pravilno in je po čudežu več ali manj glede tega enotna komplet politika.

Tromblon in podobni so pa po mojem dobili namig s strani Hrvaških oblasti, naj ne serejo, ker točno vedo, da v primeru kakršnihkoli incidentov nimajo osnovnih šans, ker pravno gledano arbitražna meja velja. Dokler se vozijo eni in drugi policaji in si dajejo opozorila je eno, drugo je pa resni mejni incident. To vse je zgolj predvolilna farsa hrvaške politike.
 
Nazadnje urejeno: