Imam brežično povezavo, net pa ne dela???

Stupo

Fizikalc
28. mar 2009
1.334
0
36
Ljubljana
No, samo da si zrihtal!
cool-1.gif

Kje imaš pa recovery cd (windowsi z driverji)?
Moral bi ga dobiti zraven računalnika, oziroma ga zapeči.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Stupo pravi:
No, samo da si zrihtal!
cool-1.gif

Kje imaš pa recovery cd (windowsi z driverji)?
Moral bi ga dobiti zraven računalnika, oziroma ga zapeči.

Ma nič nisem zrihtal, ko sem se poskusil priklopiti na nek drug ruter je spet vse skupaj crknilo. Ugotovil sem, da se mi poveže samo na omrežja na kanalu 1???

Imel sem vsega dovolj in znova naložil originalni Win XP home in gonilnik za Wlan in spet ni nič delalo, potem sem imel pa desetkrat vsega dovolj in sem si lepo potegnil z neta piratski Win XP prof z vključenimi vsemi posodobitvami in začuda po tej namestitvi brezžični internet dela odlično brez kakršnih koli nastavitev.

Zraven računalnika nisem dobil nobenih recovery CDjev(samo gonilnike in originalni Win XP home), sem pa kupil dobre dve leti star računalnik za 300€(Packard bell intel core duo 1,73 in 1GB rama) samo zato, da ga bom imel lepo za brezžični internet in bom sedaj ko je zunaj toplo lahko visel na internetu tudi na vrtu.

Me pa zanima ali obstoja kak program s katerim bi videl, če se na moj ruter priklaplja še kdo drug poleg mene?

Hvala vsem za pomoč.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Stupo pravi:
Na routerju lahko vidiš koliko povezav je vzpostavljenih, pa tudi zgodovino povezav ti beleži.

Sem šel v ruter 192.168.2.1 in tam našel aktivne kliente-kje bi pa lahko videl zgodovino povezav?

Kje bi lahko videl še to?
 
Nazadnje urejeno: