Ima kdo koga v Angliji za malce pomoči

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Imam na Ebayu en artikel, katerega pa prodajalec žal ne pošilja drugam kot v Anglijo.
Ima kdo kakšnega sorodnika, itd. gor, da bi naročil na njegov naslov, pa mi potem on pošlje v Slovenijo?

Seveda se dogovorimo za fer nagrado
cheer.gif
.


PS: Se ne gre za nobene praške, itd., čisto navadna elektronika.
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.696
1.616
113
hitro povej kaj rabiš, mam brata gor, pride v ponedeljek v slo na vizito, pa če se da, ti prinese s sabo
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.763
2.051
113
za šankom
a kontaktiral si prodjalaca.jaz načeloma nimam problema s tem.tudi če piše da pošilja samo anglija ali nemčija se mi je dosedaj vedno uspelo dogovoriti da je poslal tudi v slovenijo
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik shift pravi:
a kontaktiral si prodjalaca.jaz načeloma nimam problema s tem.tudi če piše da pošilja samo anglija ali nemčija se mi je dosedaj vedno uspelo dogovoriti da je poslal tudi v slovenijo
Tudi jaz tako delam. Tokrat žal ne gre.
rolleyes-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
kontaktiraj domžalčana, on bi ti mejbi lahko kaj pripeljal od gor
smile-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Mam. Zares. In sicer v Glassgow-u (sem sploh prav napisal?).

malcom woldwide industry
wink-1.gif


samo kaseje, zdaj grem spat, ker sem pijan ko svinja.

cheer.gif

glasgow je skotska
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Čestitam Malcom, četrtek, ura 7:52, ti pribit kot klada......ponosni smo nate...
cheer.gif

Jaz vikende delam, med tednom mam pa včasih kak dan popolnoma fraj od obeh služb,
in v sredo mi je ratal en izpit gut, pa sem malo letel s sošolci zalit.
Neodgovorno, vem...
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Čestitam Malcom, četrtek, ura 7:52, ti pribit kot klada......ponosni smo nate...
cheer.gif

Jaz vikende delam, med tednom mam pa včasih kak dan popolnoma fraj od obeh služb,
in v sredo mi je ratal en izpit gut, pa sem malo letel s sošolci zalit.
Neodgovorno, vem...
frown-1.gif

vikende delaš, praviš. 8.2.2008 si pisal "draga moja rasa", da se greš gor naret,bil je petek. zdaj, 6 dni kasneje praviš, da za vikende delaš.daj se zjasni in ne bluzi več.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Mesečno imam cca 1 soboto in 2 petka fraj, delam 4/2 v sluzbi, in 24/7 na razpolago še fotru ki me okoli
pošilja ko goloba pismonošo.

In ne me jebat, pusti me primiru, al me bereš al me ne bereš, ne me gnjavit vsaki tretji post.

Baje so geji bolj preprljivi in pogosteje iščejo random osebke.

Sej ne da bi melo s tabo kaj veze, ampak spomnil sem se.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Mesečno imam cca 1 soboto in 2 petka fraj, delam 4/2 v sluzbi, in 24/7 na razpolago še fotru ki me okoli
pošilja ko goloba pismonošo.

In ne me jebat, pusti me primiru, al me bereš al me ne bereš, ne me gnjavit vsaki tretji post.

Baje so geji bolj preprljivi in pogosteje iščejo random osebke.

Sej ne da bi melo s tabo kaj veze, ampak spomnil sem se.

da ti ne bo gej enkrat v lape vlomo ko te dobi vuni v mb.sma blizu doma....
sam pa se odloči če boš še bluzo, jaz samo pišem to kaj ti pišeš in ti dokazujem, da se včasih to ne klapa, kar pomeni da nakladaš....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.637
232
113
ma sej ma prov.... tok k si ti zakompliciran ni noben tukaj pomoje! skoz je neki drugac, enkrat takrat delas, enkrat sploh nič ne delaš...

pa verjetno si šel spet z avtom ven, in počel neumnosti, al zakaj mislis da je neodgovorno? če bi se ga šel sam nažrt, ni tuki nič problematičnega! eni ne vejo, da se v študentskih letih to počne tud med tednom, in ne le v soboto...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
sej sem tud sam studial in vem kako je bit študent in kako se pije. samo nakladat in vsakič pisat drugače, to pa mi ni jasno.in točno tako kot je sam pisal sem mu odgovoril...
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Fantje vi ne razumete, da vas vse vlaga!
grin1.gif


Malcom pač rabi velik pozornosti in se tega počas navadiš. Kokr je enkrat en napisu... on je že vse naredu, bil vsepovsod zraven... če ne on pa njegov bratranec, kolega (izberi po želji)...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Fantje vi ne razumete, da vas vse vlaga!
grin1.gif


Malcom pač rabi velik pozornosti in se tega počas navadiš. Kokr je enkrat en napisu... on je že vse naredu, bil vsepovsod zraven... če ne on pa njegov bratranec, kolega (izberi po želji)...

točno tako, kot si napisal
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Mesečno imam cca 1 soboto in 2 petka fraj, delam 4/2 v sluzbi, in 24/7 na razpolago še fotru ki me okoli
pošilja ko goloba pismonošo.

In ne me jebat, pusti me primiru, al me bereš al me ne bereš, ne me gnjavit vsaki tretji post.

Baje so geji bolj preprljivi in pogosteje iščejo random osebke.

Sej ne da bi melo s tabo kaj veze, ampak spomnil sem se.

da ti ne bo gej enkrat v lape vlomo ko te dobi vuni v mb.sma blizu doma....
sam pa se odloči če boš še bluzo, jaz samo pišem to kaj ti pišeš in ti dokazujem, da se včasih to ne klapa, kar pomeni da nakladaš....

Mirko zdaj pa poslusaj, pokazi mi FAQ točko, kjer ni dovoljeno nakladat. Malo chillaj z besedami mož.
Špaga v lapah se čuje dokaj neugodno. Da pokazem malo šibkosti; Nebi mi ravno pasala. Mi vrjames
da nebi vrnil udarca? Nebi niti slučajno. Niti žal ti nebi blo da si mi to naredo.

Lahko ti olajšam zadevo, nevem, a uletim kam, pa se zmenima na easy, pa mi naredi ta abčagi med zobe.

Zdaj pa poslusaj stran, ki se meni zdi bedasta;

Ok, preko PM naredima miting, jaz prnesem svojo zavaljeno rit na žaljeno lokacijo. In se vozim.
Zazvoni mi telefon; (kolega kliče) "Halo malkome, uleti na kavo" "nemorem" "zakaj ne?"
"zdaj se peljem do modela ki bo nokavtiral mojo brezvezno vizažo"
"Zakaj bi ti pa to naredil?"
"Ker sma se skregala na foromu"
"Pa kaj sta vi2 normalna?"
"Očitno nisma"
"Kaj si mu pa rekel"
"Nekaj v zvezi, da si pedri zmišljujejo oz. podobno"
"Torej si mu rekel da je [censored]?"
"Ne, sem pa rekel da pedri delajo podobno"
"Zdaj nevem al sem jaz nor, al vidva, ampak en tu more v norišnico, al ti, al on, al pa jaz, ki vaju ne razumem"

Vidis kaj mislim? Popolna bedarija.

Glej problemom se izmikam, ker jih ze mam dovol.

Razmisli...